Dizains


Dizains un maketēšana – atsauksmes

A. Ābeles inženieru birojs
A. Ābeles inženieru birojs

(..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2017. gada maija (..) Ļoti patīk projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Iesakām SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri – garantēti inovatīvi risinājumi un 100% kvalitāte!

valdes loceklis Armands Ābele

AUCTORITAS
AUCTORITAS

(..) Mēs esam gandarīti par katru veikto pasūtījumu, dizaina risinājumu, kas sniedzis pārsteidzošas vizuālās izmaiņas gan mūsu uzņēmumu reprezentējošos elementos, gan dažādos reklāmas materiālos (..) sasniegts tāds vizuālais risinājums, kādu esam iecerējuši un bieži vien tas pārspējis iecerēto. (..) mēs vienmēr esam jutuši patiesu interesi, iedziļināšanos mūsu redzējumā un vēlmi palīdzēt. (..) ja vēlaties labāko, tad tas ir SIA “enivo”.

valdes priekšsēdētājs Edgars Baranovičs

previous arrow
next arrow

Dizaina izstrāde un maketēšana

Līdzīgi ka mājas celšanā, kur 1) arhitekts izveido pirmos rasējumus līdz tos 2) attīsta detalizētā plānojumā, bet vēlāk 3) celtnieki to uzceļ, arī poligrāfijā katra darba tapšana ir sadalāma trīs lielos posmos – dizaina izstrādes, maketēšana un druka. Par pirmajiem diviem radošiem posmiem bieži vien piemirst, domājot, ka kvalitatīvi reklāmas materiāli piedzimst tipogrāfijas iekārtās. Gluži otrādi – gaumīgi un kvalitatīvi poligrāfijas materiāli rodas talantīgu grafisko dizaineru prātos, ko vēlāk datorā saliek pieredzējuši maketētāji.

Lai reklāmas materiāli būtu profesionāli, sniegtu gandarījumu gan Jums, gan Jūsu klientiem un, pats svarīgākais, nestu vēlamo rezultātu, to dizainam un maketam ir jāpievērš īpaša uzmanība. Tieši no tā, cik kvalitatīvi tiek strādāts pie iespieddarba dizaina un maketa, ir atkarīgi Jūsu panākumi.

Vairāk par dizainu skatiet sadaļā Dizaina izstrāde un Logo un korporatīvais stils, bet par maketēšanu un ar to saistītām kļūdām lasiet Tehniskā maketēšana.

Padomi, rūpējoties par dizaina un maketa kvalitāti

Lai taupītu Jūsu laiku un spēkus, pirms vēl veicat pasūtījumu, aicinām iepazīties ar šiem padomiem:

  • uzticiet dizainu un maketēšanu pieredzējušiem profesionāļiem enivo. Ja svarīgo reklāmas materiālu dizaina izstrāde un maketēšana nonāk iesācēju vai frīlanceru rokās, kas strādā mājās uz nelegālām programmām, tad bieži ir tā, ka darbu nākas pārtaisīt un pārdrukāt dēļ neprofesionālās drukas failu sagatavošanas – un Jums nākas maksāt atkārtoti!;
  • gatavojot materiālus (teksts, attēli) dizaina izstrādei, rūpējieties par to, lai gatavs reklāmas materiāls nebūtu “pārbāzts”. Jo raibāks tas būs, jo grūtāk Jūsu klientiem būs to uztvert (par to, cik daudz teksta un attēlu izmantot konkrētā gadījumā, vaicājiet mūsu menedžeriem);
  • izmantojiet profesionālās fotogrāfijas. Nelietojiet ar tālruni vai vienkāršu fotokameru uzņemtos attēlus. Jo kvalitatīvākas būs fotogrāfijas, jo drīzāk Jūsu klientiem reklamētie produkti iepatiksies un jo lielāku uzticību radīs;
  • ja Jūsu uzņēmumā jau ir izstrādāta stila grāmata, noteikti tā ir jāiesniedz kopā ar pasūtījumu. Tas garantēs jaunizstrādāto materiālu atbilstību Jūsu firmas tēlam.

Kāpēc enivo veidotie dizaini ir tik oriģināli?

Lūk, daži iemesli sadarbībai ar enivo:

  • lai garantētu Jums izcilus dizaina risinājumus, enivo dizainu izveido radoša komanda – dizaineris un maketētājs. Tāpat kā gadījumā ar cildeno arhitektūras pieminekļu celšanu, arī enivo saprot, ka arhitekts un celtnieks ir divas dažādas profesijas. Pie mums izglītoti dizaineri rūpēsies par to, lai jūsu darbu dizains būt teicams, radošs un atraktīvs. Pieredzējuši maketētāji gādās, lai tas būtu teicami salikts datorā un sagatavots iespiešanai, lai attēli būtu perfekti sabalansēti un dzidri, lai no tehniskā viedokļa viss būtu kārtībā;
  • lai dizaina risinājumi reizē ir arī teicami no reklāmas viedokļa, reklāmas speciālisti ieteiks Jums dažādas metodes un risinājumus, ar ko palīdzību Jūsu reklāmas materiāls būs vēl efektīvāks!

Dizaina pakalpojumi un maketēšana – kā veikt pasūtījumu?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.