Video kartiņas


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Video kartiņas ir elektroniska formāta apsveikums, kas paredzēts ievietošanai mājas lapā vai sociālajos tīklos, kas atbalsta video formātu (Facebook, Youtube, Vimeo u.c.). Šīs kartiņas var tikt izmantotas kā ielūgumi uz korporatīviem pasākumiem, veikalu vai struktūrvienību atklāšanu, Ziemassvētku ballēm vai uzņēmumu jubilejām.

  Atšķirībā no Html5, video kartiņām ir plašākas iespējas to tehniskajā izpildījumā, tas ļauj savienot sarežģītākus elementus, ievietot filmētu materiālu un citas opcijas. Savukārt Html5 formātā iespējamas ievietot tikai grafiski zīmētas animācijas ar audio.

  Pie video kartiņu izstrādes jāņem vērā, ka vairāki un sarežģīti animēti objekti pagarina video kartiņas veidošanas laiku.

  Video kartiņu izgatavošana
  enivo

  • Ja video kartiņās ir paredzēti filmēti vai ierunāti fragmenti, tos veido no klientu iesūtīta audio un video materiāla.
  • Kartiņas veidošanas pirmajā posmā dizaineri rada sākotnējo vīziju kā izskatīsies gala rezultāts, pēc klienta apstiprinājuma, tehniskie darbinieki veic atbilstošo video un audio celiņu montāžu.
  • Video apsveikumi, kas veidoti enivo ir kā dizaina kartiņas, kas ar kripatiņu burvestības, ir atdzīvojušās.
  • Video kartiņu izveide ir enivo kolēģu sirds lieta, kas, aktīvi darbojoties, no aizraušanās izveidojās par profesionālu produktu.

  Video kartiņas – kā tās saņemt?

  Aizpildi pasūtījuma formu blakus vai sazinies ar mums tūlīt!

  Vēl uzzini par Html5, gif un apsveikuma kartiņām.