Grafiskā dizaina izstrāde


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Pārliecinošs grafiskais dizains sākas ar idejas izstrādi un maketēšanu

  Poligrāfijā un mājas celšanā var vilkt līdzīgas paralēles. Arhitekts sāk ar pirmajiem rasējumiem, inženieri izstrādā detalizētu tehnisko plānojumu, kuru noslēgumā realizē būvnieki. Poligrāfijā katra produkta tapšana arī ir sadalāma trīs lielos posmos – dizaina izstrāde, maketēšana un druka. Grafiskais dizains un maketēšana bieži vien tiek uztverti pavirši, domājot, ka labi reklāmas materiāli piedzimst tipogrāfijas iekārtās. Gluži pretēji – gaumīgi un kvalitatīvi poligrāfijas materiāli sākas sākas talantīgu grafisko dizaineru prātos, kuru pieredzējuši maketētāji profesionālā datorprogrammā sagatavo drukai.

  Ideja

  Grafiskais dizains sākas nevis ar zīmēšanu, bet izpratni par to, kam gala produkts būs paredzēts – kādi būs tā uzdevumi, funkcijas un sagaidāmais rezultāts, kas jāsasniedz. Tikai pēc tam dizaineris izstrādā ideju, kā to visu apvienot izteiksmīgā, vizuāli uztveramā un visām klienta prasībām atbilstošā formā. 

  Maketēšana

  Maketētājs dizainera izveidoto produktu apstrādā atbilstoši izvēlētā drukas paņēmiena tehniskajām prasībām. Kvalitatīva maketēšana nodrošina to, ka gala rezultātā tiks iegūts produkts ar labu attēla izšķirtspēju, atbilstošām krāsām, precīziem izmēriem un pareizu pozicionējumu uz drukas materiāla.

  Lai reklāmas materiāli būtu profesionāli, sniegtu gandarījumu gan Jums, gan būtu saistoši Jūsu klientiem un, pats svarīgākais, nestu vēlamo rezultātu, to dizainam un maketam ir fundamentāla nozīme. Kvalitatīva druka vien nenesīs rezultātu, ja iegūtais attēls būs neizteiksmīgs vai informācija neuztverama. Tieši no tā, cik kvalitatīvi izstrādāts iespieddarba grafiskais dizains un makets, ir atkarīgi Jūsu panākumi. Vairāk par dizainu skatiet sadaļā Logo un korporatīvais stils, bet par maketēšanu lasiet Tehniskā maketēšana.

  Ko ņemt vērā, lai grafiskais dizains un makets būtu kvalitatīvi?

  Daži padomi, kas ļaus ietaupīt Jūsu laiku un enerģiju:

  • Uzticiet dizainu un maketēšanu pieredzējušiem profesionāļiem. Hromets poligrāfijā strādājošie speciālisti ir ar plašu pieredzi, un ne tikai ātri izpratīs Jūsu vajadzības, bet spēs ieteikt arī labākos risinājumus. Papildu garantija kvalitatīvam rezultātam ir tā, ka mūsu speciālisti pārzina mūsu drukas iekārtu iespējas un tehnisko specifiku.
  • Nav ieteicams svarīgu reklāmas materiālu dizaina izstrādi un maketēšanu uzticēt iesācējiem vai frīlanceriem, kuri strādā ar nelegālām programmām. Ja maketi būs sagatavoti neprofesionāli, var nākties veikt atkārtotu druku ar jau poligrāfijā pārstrādātu maketu, ja pirmā druka nav izmantojama zemās kvalitātes dēļ. Tas radīs neplānotus papildu izdevumus. 
  • Labs grafiskais dizains nodrošina maksimālu efektu ar minimāliem resursiem. Necentieties produktu pārblīvēt ar tekstiem un attēliem. Mūsu speciālisti Jums sniegs konsultācijas par to, kā izvēlēties efektīvu informācijas un attēlu apjomu, lai veidotos labs un uztverams vizuālais tēls.
  • Izmantojiet profesionālas fotogrāfijas. Augsta izšķirtspēja nodrošinās kvalitatīvu attēlu, lai kādos izmēros tas tiktu drukāts.
  • Ja Jūsu uzņēmumam jau ir izstrādāts kādu produktu grafiskais dizains vai stila grāmata, noteikti iesniedziet tos, veicot pasūtījumu. Tā mūsu speciālisti izstrādās materiālus, kas iekļausies firmas korporatīvajā stilā. Atbilstoši Jūsu vēlmēm veidosim dizainu, kas iekļausies Jūsu līdzšinējā kooperatīvajā tēlā vai iepriekšējai pieredzei ļausim būt par pamatu kam jaunam un nebijušam.

  Dizaina pakalpojumi un maketēšana – kā veikt pasūtījumu?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.