Logo dizains


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Logo ir grafisks simbols vai emblēma, kas palīdz veicināt uzņēmuma atpazīstamību sabiedrībā. Mūsdienās logotips ir teju vai katram uzņēmumam, turklāt tā dizains nav mākslas objekts, bet gan stratēģisks rīks. Jauns logo tips ir kā tukša papīra lapa, kurā klienti sāk pierakstīt savas asociācijas ar šo uzņēmumu vai produktu. Līdz ar to logo dizainā nav jāapslēpj slepena ideja vai jāattēlo tas, ar ko uzņēmums nodarbojās.

  Paredzot logo dizainu, jāatceras, ka tā atveidošana var būt nepieciešama visdažādākajās tehnoloģijās, izmēros un uz dažādiem materiāliem. Logo var būt ne tikai uz vizītkartes, bet arī uz pildspalvām, krūzītēm, uz auto un skatlogiem. Var tikt izmantotas dažādas drukas tehnoloģijas – digitālā druka, sietspiede, ofseta druka u.c.

  Lai logotips būtu universāli izmantojams, jāievēro vadlīnijas:

  • Logo jābūt salīdzinoši vienkāršam, bez sarežģītām formām (paturiet prātā populārāko zīmolu logo, tie ir vienkārši, oriģināli un zibenīgi atpazīstami).
  • Ierobežots krāsu daudzumu, ideālā gadījumā viena vai divas, tas ietaupīs mārketinga budžetu ilgtermiņā.
  • Jāizvairās no krāsu pārejām (gradients), to atveidošana nav iespējama, piemēram, sietspiedē vai tampondrukā.

  Logo izveide ir tā lieta, kurā ir vērts ieguldīt līdzekļus un laiku tā izveidē, tas būs daudz ekonomiskāk, jo logo maiņa vēlāk var izmaksāt desmitiem reižu dārgāk (tik uz mirkli iedomājies, cik  izmaksās visu veidlapu, vizītkaršu, bukletu, katalogu pārdrukāšana, turklāt klientos jau būs izveidojušās asociācijas ar iepriekšējo versiju.)!

  Logo izveide Hromets poligrāfijā

  • Logo izstrādes procesā piedalās radošā komanda- mākslinieki un maketētāji ar ilggadējo pieredzi un nepieciešamajām zināšanām, kas garantē teicamu rezultātu;
  • Logotips būs piemērots dažādām tehnoloģijām un nesagādās problēmas arī tad, ja logo nepieciešams uzdrukāt uz T-krekla, pildspalvas vai krūzes, vai arī izgatavot izkārtni;
  • Logo izveide parasti tiek veikta vairākos etapos, sākotnēji veicot dizaina testu, lai sākotnēji saprastu klienta gaumi, tālāk tiek radītas idejas tās attīstītas vairākos variantos – kas garantē Tev un Tavam biznesam piemērotu un efektīvu rezultātu.

  Fakti par logo

  • Logo nosaukums ir cēlies no grieķu valodas, logos – vārds un typos – nospiedums.
  • Senie romieši izmantoja simbolus, lai marķētu savus ganāmpulkus.
  • Viduslaikos aristokrātiem bija izplatīti ģerboņi – sava veida zīmols ģimenēm.
  • Pirmie logo veikaliem un krogiem tika radīti ap 14. gs, lai informētu par uzņēmuma darbības jomu.

  Logo– kā to saņemt?

  Aizpildi pasūtījuma formu blakus vai sazinies ar mums.
  Uzzināt par stila grāmatu, vizītkartēm, veidlapām.