Par enivo​


enivo vērtības

enivo profesionālās un sociālās vērtības ir mūsu uzņēmuma stūrakmens. Bez šaubām tieši mūsu vērtības ir tās, kas izceļ mūs konkurentu starpā un veido tik noturīgu saikni ar klientiem un partneriem.

enivo profesionālās vērtības:

  • kvalitāte;
  • ātrums;
  • attīstība.

enivo sociālās vērtības:

  • ģimene;
  • mīlestība un draudzība;
  • godīgums.

Viena no enivo pamatvērtībām ir godīgums, kuru mēs ievērojam ne vien darbā ar klientiem, uzņēmuma iekšējā komunikācijā, bet arī pret valsti. Esam pagodināti saņemt pateicības vēstuli no VID par godīgi nomaksātiem nodokļiem un viņu pretimnākšanu un sapratni! 

Vērtību dēļ mūsu uzņēmumā nav tādu jēdzienu kā “aplokšņu alga”, “nodokļu atmazgāšana”, “kukuļi” un “pirātiskās programmas”. To vietā ir godprātīgi nomaksāti nodokļi, nodrošinātās sociālās garantijas darbiniekiem un legālā programmatūra datoros. Šīs vērtības padara mūsu uzņēmumu stipru un apliecina to, ka nododat savas poligrāfijas vajadzības drošajās rokās.

Mūsu vērtības ir arī iemesls, kāpēc enivo atteiksies veidot reklāmas materiālus, kas popularizē azartspēles, pornogrāfiju, vardarbību, abortus, viendzimuma attiecības u.tml.

enivo misija

Mūsu misija ir “Radīt sajūsmu”. Radīt sajūsmu katram, kas vēršas pie mums pēc palīdzības. Gan ar attieksmi un godīgumu, gan ar izcilu kvalitāti, gan ar nepārspējamo servisu. Radīt sajūsmu ne tikai klientiem, bet arī katram, kas ir iededzies un kļuvis par enivo darbinieku vai piegādātāju!

Digitālā aģentūra enivo šodien

Līdz 2021. gada 25. maijam bijām pazīstami kā enivo. Ejot līdzi laikam, šajā datumā veicām sen plānoto rebrendingu un uzņēmuma nosaukuma maiņu. Tāpat esam papildinājuši mūsu produktu klāstu ar dažādiem digitālajiem pakalpojumiem un risinājumiem. 

Jau vairāk kā 15 gadu pieredze (t.sk. 11 gadi kā autonomam uzņēmumam) enivo ir devusi nenovērtējamu ieguldījumu profesionalitātes un kvalitātes izaugsmē, kā arī ļāvusi no neliela uzņēmuma izaugt līdz savā nišā vienam no lielākajiem Latvijā. Paldies mūsu klientiem – vadošiem pārtikas, farmācijas, ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem – par to novērtējumu, ko viņi ir snieguši savās atsauksmēs par enivo!

Uzņēmuma radošo kodolu veido profesionāli, pieredzējuši un motivēti dizaineri un maketētāji, kuru kvalifikācija tiek nepārtraukti paaugstināta. Tieši šī nepārtrauktā attīstība ir garants tam, ka varēsim piedāvāt Jums vislabāko.

Par teicamu servisu rūpējas klientu konsultanti un projektu vadītāji, kas tiekoties ar klientiem noskaidro vēlmes, nodemonstrē paraugus, konsultē materiālu izvēlē un palīdz atrast vispiemērotāko risinājumu.

enivo strādā ar moto Uzticība kvalitātei®. Šis moto ne tikai norāda uz mūsu pakalpojumu un produkcijas kvalitāti, bet arī liek mums rūpēties par nemitīgu darbu kvalitātes paaugstināšanā.

enivo rītdien

SIA „enivo” nepārtraukti paplašinās un savā nišā ir 2. lielākais (pēc apgrozījuma) uzņēmums Latvijā. Mūsu tuvākais mērķis – kļūt par uzticamāko un mīlētāko poligrāfijas servisu Latvijā. Šai izaugsmei turpinoties mūsu tirgus ģeogrāfiskā paplašināšanās ietvers arī visu Baltijas reģionu un tuvākās Eiropas Savienības valstis.

Kāpēc izvēlēties enivo?

Pozitīva attieksme, iedziļināšanās Jūsu situācijā, konsultēšana, izcila kvalitāte, termiņu ievērošana – šie ir tikai daži iemesli, kuru dēļ ir vērts pamēģināt. Pamēģināt un pārliecināties! Iegūt ko vairāk, nekā vienkārši kārtējās reklāmas lapeles, kuras tūlīt pat Jūsu potenciālie klienti izsviež papīrgrozā!

KVALITĀTE​


enivo moto Uzticība kvalitātei® ir oficiāli reģistrēta preču zīme. Tā paredz visu procesu vadību, lai sniegtu Jums garantēti augstu kvalitāti visos izstrādes etapos – gan idejas un dizaina izstrādē, gan ražošanā.

ĀTRUMS​


Ātrums ir mūsu prioritāte. Izcili darbinieki, moderna IT menedžmenta sistēma, procesu sakārtotība un padsmit gadu pieredze ir garantija nepārspējamam izpildes ātrumam. Poligrāfijas pakalpojumi ar nemainīgu kvalitāti.

GODĪGUMS​


Godīgums ir enivo aģentūras pamatvērtība, ko ievērojam gan darbā ar klientiem, gan uzņēmuma iekšējā komunikācijā, gan attiecībā pret valsti.

Ko par mums saka klienti?​


KPMG Baltics

Ulllalaaa, cik smuki!!!

Esmu ļoti apmierināta ar krekliem, ir smuki un kolēģiem arī patīk un tik pārdomāti kastēs pat konfektītes! Tiešām skaisti sastrādāties, super!

Krekli lieliski! Thumbs up!

Ventspils nafta termināls

Mums ir patiess prieks strādāt ar SIA “enivo”, jo mēs redzam, ka tās speciālistiem piemīt tās pašas īpašības kā VNT darbiniekiem – dinamiska stratēģija un radoša atbildība.

Nestandarta risinājumi ar augstu kvalitāti un vienmēr pozitīvu attieksmi – to mēs novērtējam kā SIA “enivo” klienti.

Latvijas Radio

Paldies, par grāmatām un grāmatzīmēm – iedvesmojoši un tik patīkami paņemt rokās! Paldies,  visai komandai par darbu! Tagad ceru, ka to novērtēs arī radošie kolektīvi visā Latvijā.

P.S. Kolēģi priecīgi par Radioteātra maisiņiem – eleganti!

Skatīt citas atsauksmes