Ploterēšana


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Kā iesniegt ploterēšanas failus?

  Tehniskās prasības ploterēšanas failu iesniegšanai.

  Kas ir ploterēšana un ploteris?

  Ploterēšana: griešanas ploterim, kā ierasts, nav drukas galvas, bet ir ļoti ass nazis, kas pārvietojas pa papīra lapas virsmu un veic sīku un lielu detaļu izgriezumus: burtus, trafaretus u.c.

  Ploteruzlīmes izgatavošanas cikls

  Maketa sagatavošana ploterēšanai vektoros + līmplēves izvēle + ploterēšana + izķidāšana (detaļu atbrīvošana no liekās plēves) + pārnesamās plēves uzlīmēšana, lai izploterēto uzlīmi varētu uzmontēt uz nepieciešamās virsmas.

  Cik izturīgas ir šīs uzlīmes?

  Tas ir ļoti atkarīgs, kādu līmplēvi Jūs izvēlaties un kur tā atradīsies. Iekštelpās tās izturības laiks ir praktiski mūžīgs, bet ārēju apstākļu ietekmē tie ir vidēji 3–8 gadi.

  Nosacījumi un ierobežojumi

  Maksimālais platums, ko var izploterēt, ir 115 cm. Šo ierobežojumu nosaka arī fakts, ka līmplēves platums ruļļos nepārsniedz 120 cm. Garums gan ir tikpat kā neierobežots.

  Kādus materiālus izmanto ploterēšanā?

  Tās ir dažādu veidu līmplēves, no kurām var izgatavot uzlīmes:

  • Gaismu atstarojošas līmplēves;
  • Fluoriscentās plēves;
  • Līmplēves autotransporta aplīmēšanai;
  • Metalizētas līmplēves;
  • Pašlīmējošās plēves;
  • Kreklu uzlīmes u.c.