Sietspiedes druka


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Kā iesniegt sietspiedes drukas failus?

  Tehniskās prasības drukas failu iesniegšanai.

  Kas ir sietspiede?

  Sietspiede sastāv no trīs elementiem: ekrāna, kas ir attēla pārnesējs, gumijas lāpstiņas un krāsas. Ekrāns sastāv no poraina tīkla, kas ir cieši pārvilkts pāri koka vai metāla rāmim. Uz sieta liek trafaretu, kuru izgatavo atbilstoši klienta vajadzībām, – vai tas būtu attēls, teksts vai logo.

  Trafaretu izgatavo ar rokām vai fotoķīmiski, t.i., izgatavo filmas. Sietspiedes krāsu pakāpeniski klāj sieta augšējā malā, tad to ar gumijas lāpstiņu virza uz sieta otru malu un spiež cauri sietam tieši uz materiāla. Krāsa izkļūst cauri sietam tikai tajā vietā, kur nav trafareta, tādā veidā veidojot zīmējumu. No sieta pavedienu diametra un to skaita sietā ir atkarīgs krāsas daudzums vai biezums, kas nokļūst uz pamatnes. Katru krāsu klāj atsevišķi. Sietspiedes drukas veids ir īpašs ar to, ka virsmu var pārklāt ar biezu krāsas slāni no 8 mkm līdz 1000 mkm un vairāk, bet ofseta drukā krāsas slānis ir 1–2 mkm. Tādējādi veidojot nelielu reljefu uz drukājamā materiāla. Sietspiede ir roku darbs.

  Kad izmanto sietspiedi? Kādas ir tās priekšrocības?

  • Sietspiede piemērota nelielu un vidēji lielu tirāžu drukai. Tas neattiecas uz tekstila izstrādājumu apdruku – tai sietspiede ir vispiemērotākā tehnoloģija. Ļoti lielu tirāžu drukai lieto daļēji vai pilnīgi automātiskās sietspiedes iekārtas;
  • Sietspiede ir apdrukas veids, kad var apdrukāt dažādus materiālus – biezu un krāsainu papīru vai kartonu, līmplēvi, plastmasu, koku, metālu, stiklu un tekstilizstrādājumus. Kā arī iespējams apdrukāt cilindriskus priekšmetus, tādus kā krūzes, glāzes, kosmētikas flakonus u.c. To ļoti bieži izmantojam visa veida prezentreklāmas apdrukai;
  • Sietspiedē var izmantot dažādus specefektus: apjomdruku, spīdumiņus, gumijas vai samta imitāciju. Drukāt baltu, zelta un sudraba krāsu, kā arī dažādas luminiscējošās krāsas un dažāda veida lakas.

  Nosacījumi un ierobežojumi

  • Sietspiedē var apdrukāt praktiski visus materiālus ar plakanu virsmu;
  • Maksimālais sietspiedes drukas laukums ir B1.