Mobile nav

Par Hromets poligrāfiju

Hromets poligrāfijas vērtības

Hromets poligrāfija profesionālās un sociālās vērtības ir mūsu uzņēmuma stūrakmens. Bez šaubām tieši mūsu vērtības ir tās, kas izceļ mūs konkurentu starpā un veido tik noturīgu saikni ar klientiem un partneriem.

Hromets poligrāfija profesionālās vērtības:

  • kvalitāte;
  • ātrums;
  • attīstība.

Hromets poligrāfija sociālās vērtības:

  • ģimene;
  • mīlestība un draudzība;
  • godīgums.

Viena no Hromets poligrāfijas pamatvērtībām ir godīgums, kuru mēs ievērojam ne vien darbā ar klientiem, uzņēmuma iekšējā komunikācijā, bet arī pret valsti. Esam pagodināti saņemt pateicības vēstuli no VID par godīgi nomaksātiem nodokļiem un viņu pretimnākšanu un sapratni! 

Vērtību dēļ mūsu uzņēmumā nav tādu jēdzienu kā "aplokšņu alga", "nodokļu atmazgāšana", "kukuļi" un "pirātiskās programmas". To vietā ir godprātīgi nomaksāti nodokļi, nodrošinātās sociālās garantijas darbiniekiem un legālā programmatūra datoros. Šīs vērtības padara mūsu uzņēmumu stipru un apliecina to, ka nododat savas poligrāfijas vajadzības drošajās rokās.

Mūsu vērtības ir arī iemesls, kāpēc Hromets poligrāfija atteiksies veidot reklāmas materiālus, kas popularizē azartspēles, pornogrāfiju, vardarbību, abortus, viendzimuma attiecības u.tml.

Hromets poligrāfijas misija

Mūsu misija ir "Radīt sajūsmu". Radīt sajūsmu katram, kas vēršas pie mums pēc palīdzības. Gan ar attieksmi un godīgumu, gan ar izcilu kvalitāti, gan ar nepārspējamo servisu. Radīt sajūsmu ne tikai klientiem, bet arī katram, kas ir iededzies un kļuvis par Hromets poligrāfijas  darbinieku vai piegādātāju!

Digitālā aģentūra Hromets šodien

Jau vairāk kā 15 gadu pieredze (t.sk. 11 gadi kā autonomam uzņēmumam) Hromets poligrāfijai ir devusi nenovērtējamu ieguldījumu profesionalitātes un kvalitātes izaugsmē, kā arī ļāvusi no neliela uzņēmuma izaugt līdz savā nišā vienam no lielākajiem Latvijā. Paldies mūsu klientiem – vadošiem pārtikas, farmācijas, ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem – par to novērtējumu, ko viņi ir snieguši savās atsauksmēs par Hromets poligrāfiju!

Uzņēmuma radošo kodolu veido profesionāli, pieredzējuši un motivēti dizaineri un maketētāji, kuru kvalifikācija tiek nepārtraukti paaugstināta. Tieši šī nepārtrauktā attīstība ir garants tam, ka varēsim piedāvāt Jums vislabāko.

Par teicamu servisu rūpējas klinetu konsultati un projektu vadītāji, kas tiekoties ar klientiem noskaidro vēlmes, nodemonstrē paraugus, konsultē materiālu izvēlē un palīdz atrast vispiemērotāko risinājumu.

Hromets poligrāfija strādā ar moto Uzticība kvalitātei®. Šis moto ne tikai norāda uz mūsu pakalpojumu un produkcijas kvalitāti, bet arī liek mums rūpēties par nemitīgu darbu kvalitātes paaugstināšanā.

Hromets poligrāfija rītdien

SIA „Hromets poligrāfija” nepārtraukti paplašinās un savā nišā ir 2. lielākais (pēc apgrozījuma) uzņēmums Latvijā. Mūsu tuvākais mērķis – kļūt un par uzticamāko un mīlētāko poligrāfijas servisu Latvijā. Šai izaugsmei turpinoties mūsu tirgus ģeogrāfiskā paplašināšanās ietvers arī visu Baltijas reģionu un tuvākās Eiropas Savienības valstis.

Kāpēc izvēlēties Hromets poligrāfiju?

Pozitīva attieksme, iedziļināšanās Jūsu situācijā, konsultēšana, izcila kvalitāte, termiņu ievērošana – šie ir tikai daži iemesli, kuru dēļ ir vērts pamēģināt. Pamēģināt un pārliecināties! Iegūt ko vairāk, nekā vienkārši kārtējās reklāmas lapeles, kuras tūlīt pat Jūsu potenciālie klienti izsviež papīrgrozā!