Hromets poligrāfijas vērtības


Mēs sniedzam visaugstāko kvalitāti!

KVALITĀTE

Mēs esam visātrākie!

ĀTRUMS

Visam pamatā ir nepārtraukta mācīšanās.

ATTĪSTĪBA

Mēs priecājamies par ģimeni un bērniem.

ĢIMENE

Mēs izprotam, kas ir beznosacījuma mīlestība, un uz to tiecamies.

MĪLESTĪBA UN DRAUDZĪBA

Solītā vārda turēšana un atbildības uzņemšanās.

GODĪGUMS
previous arrow
next arrow
Slider

Hromets poligrāfija profesionālās un sociālās vērtības ir mūsu uzņēmuma stūrakmens. Kopš dibināšanas brīža šīs vērtības ir palikušas nemainīgas un arvien dziļāk iesakņojas mūsu ikdienā. Katrs mūsu solis gan darbā ar klientiem, gan savstarpējā komunikācijā ir saskaņā ar mūsu vērtībām. Mūsuprāt, vērtības ir tās, kas palīdz veidot ciešu un noturīgu saikni starp darbiniekam, sadarbības partneriem un, protams, klientiem.

Savu komandu mēs veidojam īpaši. Tādēļ Hromets poligrāfijas darbinieku atlases ir interesantas, sevis izzinošas un laikietilpīgas, jo mēs rūpīgi izskatām katra kandidāta vērtības un to atbilstību.

 Esam godīgi arī pret valsti – mūsu uzņēmumā nav “aplokšņu algas”, “naudas atmazgāšana”, “kukuļi”, “kreisie darījumi”, “informācijas pārdošana” un “pirātiskas programmas”. Tā vietā ir godprātīgi nomaksāti nodokļi, nodrošinātās sociālās garantijas darbiniekiem un legāla programmatūra darbinieku datoros. 

Esam pagodināti gadu no gada saņemt pateicības vēstules no VID par godprātīgi nomaksātiem nodokļiem! 

Mūsu vērtību nostāja padara mūsu uzņēmumu stipru un kalpo kā garantija, ka ikviens klients ir nonācis drošās rokās.

Mūsu vērtības, jo sevišķi – ģimene, ir iemesls, kāpēc Hromets poligrāfija atteiksies veidot reklāmas materiālus, kas popularizē azartspēles, pornogrāfiju, vardarbību, abortus, viendzimuma attiecības u.tml.

Lai uzzinātu vairāk par piedāvāto produkciju, apmeklē mūsu dizaina un drukas sadaļas.