Mobile nav

Dizaina izstrāde

Saņemt piedāvājumu

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

* Obligāti aizpildāmie lauki

Dizaina izstrāde – kas tas ir?

Uzreiz jāmin, ka poligrāfijas materiālu dizaina izstrāde ir atsevišķa kategorija, kura nav tajā pašā plaknē kā interjera dizains, auto dizains, produktu un tēlu dizains utt. Ir dizaineri, kuri specializējas vairākās kategorijās, taču tas jau ir cits stāsts.

Mūsu uzņēmumā dizaineri/mākslinieki ir izglītoti tieši poligrāfijas jomā. Klientam tas nozīmē to, ka ar viņu strādās attiecīgās sfēras speciālisti, kas padziļināti (bakalaura un maģistra studijas, kursi, konkursi) ir apguvuši dizainu un tā elementus drukātajiem materiāliem. Par cik pie mums šādi speciālisti ir vairāki, klients noteikti būs apmierināts ar sniegto dizainera pakalpojumu rezultātu.

Ļoti būtiski ir atcerēties, ka dizainu var veidot ne tikai vienam produktam, bet veselai drukāto materiālu grupai (ofisa poligrāfija, kalendāri, skrejlapas un bukleti utt.). Ja materiāli tiek drukāti regulāri, klienti ar tiem jau ir pazīstami, tāpēc ir vēlams brīdi pa brīdim (svētki, jubileja, jauns produkts utt.) tajos ienest jaunas vēsmas.

Dizainera pakalpojumi

  • izstrādājam dizainu un veicam maketēšanu jebkuras sarežģītības iespieddarbam;
  • izstrādājam web dizainu mājaslapām;
  • varam uztaisīt arī Interneta reklāmas banerus ar animāciju;
  • veidojam reklāmas maketus un dizainus, ko varat nodot iespiešanai jebkuros medijos (žurnāli, avīzes utt.);
  • tikai Hromets poligrāfijā atradīsiet radošo komandu, kas īsā laika posmā spējīga paveikt darbu visaugstākajā līmenī ar 101% atdevi!

Dizainera pakalpojumi un izstrāde – kā veikt pasūtījumu?

Lūdzu sk. sadaļu Serviss un Kontakti.