Grāmatas


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Grāmatu izdošana – atsauksmes

  PA Jaunpils
  PA Jaunpils

  (..) Pēc mūsu pasūtījuma SIA “enivo” sagatavoja grāmatu “Jaunpils teikas”. Jāatzīmē SIA “enivo” darbinieku profesionalitāte grāmatas dizaina izstrādē. Tika piedāvāti vairāki dizaina varianti un ņemti vērā mūsu, kā pasūtītāja, ieteikumi. Mums ļoti būtiska bija arī seno fotoattēlu profesionāla apstrāde un sagatavošana izdevumam (..) pretimnākošā attieksme un lietpratīgā iedziļināšanās specifiskajā pasūtījumā. Profesionālisms, izpratne par mūsu pasūtījuma specifiku ir tas, kas rada pārliecību, ka varam uzticēties un šobrīd esam gandarīti par rezultātu.

  Jaunpils muzeja vadītāja Ligija Rutka

  DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE
  DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE

  (..) Ar SIA “enivo” sākām strādāt 2011. gada rudenī (..) Kopš tā laika esam uzticīgi partneri (..) Esam ļoti apmierināti ar sadarbību un projektu vadītājas profesionālo un pozitīvo komunikāciju arī steidzamu darbu izpildē. (..) noteikti iesakām SIA “enivo”, ja meklējat augstas kvalitātes sadarbības partneri (..) un vēlaties patiesu iedziļināšanos Jūsu vēlmēs un vajadzībās!

  rektore profesore Irēna Kokina

  previous arrow
  next arrow

  Grāmatas un grāmatu iesiešana

  Tīri tehniski – grāmata ir neperiodisks iespieddarbs, kuram lapas ir sastiprinātas (sašūtas) muguriņā un ir vismaz 48 lpp. Vienkāršiem vārdiem runājot – laba grāmata ir laba atpūta, izklaide un unikāla informācijas krātuve. Un, jo grāmata ir lasītājam interesantāka, jo grūtāk šo grāmatu ir nolikt, neizlasot līdz galam.

  Lai arī šobrīd grāmatas tiek masveidā digitalizētas (planšetes un speciālie elektroniski grāmatu lasītāji (piemēram, Amazon Kindle)) un samazinās to skaits drukātā veidā (arī praktisku apsvērumu dēļ), vēl joprojām ir cilvēki, kuriem patīk lasīt dzīvu grāmatu. Lasītāju gaumes ir dažādas, kas dod iespēju atrast savu auditoriju un savienoties ar to.

  enivo izdotās grāmatas:

  • grāmatas veiksmīgāk atspoguļo autora gara darbu, jo mākslinieki ar lielu pieredzi un zināšanām no sirds rūpējas gan par grāmatas vāka, gan iekšlapu noformējumu;
  • grāmatas ir vieglāk lasāmas, jo maketētāji ar atbilstošām zināšanām sakārto tekstu tā, lai tas būtu viegli uztverams un lasāms;
  • grāmatas satur mazāk kļūdu, jo redaktori pārlasa maketu vismaz divas reizes;
  • grāmatas ir tehniski precīzas, jo izmantojam jaunākās un modernākās maketēšanas programmas – Adobe InDesign, Illustrator un Photoshop;
  • grāmatas ietaupa Jūsu līdzekļus, jo nokārtojam visas formalitātes, lai grāmatām tiktu piemērota samazināta PVN likme.

  Daži fakti par grāmatām

  • izgatavojam arī ekskluzīvas grāmatas mazās tirāžās – vienreizējā iespēja pārsteigt Jūsu klientus, radiniekus vai draugus;
  • grāmatu iesiešanu veicam gan mīkstajos vākos (papildu lapas var sašūt, lai grāmata nelūzt to spēcīgāk atverot), gan cietajos.

  Grāmatas – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.