Iepakojumi


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Iepakojumi un to dizains

  Tev nekad nebūs otras iespējas radīt pirmo iespaidu. (H. Džeksons-Brauns)

  Pirmais iespaids – dažādi pētījumi liecina, ka ir tikai septiņas sekundes, lai iepakojums radītu pirmo iespaidu par produktu, tā kvalitāti, atbilstību un pašu ražotāju. Tas ir laiks, kurā jānoķer un jānotur klienta uzmanība. Bieži vien iepakojumi ir klienta pirmais kontakts un pieredze ar zīmolu.

  Laiks garlaicīgiem preču iepakojumiem ir pagājis! Šodien jādomā, lai preces iepakojums ir gaumīgs un atmiņā paliekošs.

  Iepakojumi ar pārdomātu dizainu uz klientiem iedarbojas zemapziņas līmenī – radot psiholoģisku saikni, radot tādas emocijas kā prieku, sajūsmu, patīkamu satraukumu un visbeidzot pārliecinot, ka šis pirkums tik tiešām būs īstais.

  Domājot par iepakojumu jāņem vērā – kas ir tas produkts, kas atradīsies iepakojumā, kas būs klients un kā klienti saņems šo projektu – veikalā, internetā utt. Šie trīs faktori noteiks gala dizainu. Produkta iepakojumi ne tikai radīs atpazīstamību precei, bet arī visam zīmolam.

  Iepakojumu izgatavošana

  enivo piedāvātie iepakojumi pārsvarā ir no kartona. Šis materiāls sniedz plašas dizaina iespējas, iepakojumi var tikt apdrukāti, aplīmēti vai izcirst dažādas formas, kas pasvītro produktu īpašības.

  Piedāvātajā sortimentā ir arī ekskluzīvi iepakojumi klientu un sadarbības partneru dāvanām – kastes ar magnētiem, lentēm un citiem elementiem. Ekoloģiskiem risinājumiem kā iepakojumu piedāvājam koka kastes ar lāzergravējumu.

  Iepakojumi, kas rodas enivo

  • Izcils dizains iepakojumam, ko radījuši profesionāli mākslinieki, kas regulāri pilnveido savas zināšanas;
  • Interesantas un pārdomātas konstrukcijas, enivo maketētāju tehniskie prāti radīs izcilu rezultātu;
  • Kvalitatīvi materiāli, paredzēti tieši konkrētajam mērķim – konsultēsim to izvēlē, jo gadu gaitā esam pārbaudījuši un atlasījuši tikai labākos piegādātājus;
  • Gatavie iepakojumi Latvijā tiks piegādāti bezmaksas, mūsu komandā strādā visātrākais kurjers, starp citu, viņš ļoti labi stāsta jokus!

  Dažādi fakti par iepakojumiem:

  • Produktu iepakojumi ir radušies līdz ar pirmajiem cilvēkiem, kad klejotāju ciltis meklēja veidu kā pārnēsāt nomedīto vai savākto pārtiku;
  • Pirmie iepakojumu veidi bija lapas, izdobti ķirbji, dzīvnieku āda, koks;
  • Rūpnieks Roberts Gairs 1870. gadā rūpnīcas iekārtas radītas kļūmes rezultātā izgatavoja pirmo kartona kasti ar atveramu vāku
  • gadā tika izveidota pasaulē lielākā gofrētā kartona iepakojuma kaste, kas bija 14 m gara, 6 m plata un 2,75 m augsta.

  Iepakojumi – kā tos saņemt?

  Aizpildi pasūtījuma formu blakus vai sazinies ar mums.
  Uzzināt par kartiņām, etiķetēm un uzlīmēm.