Kabatas kalendāru izgatavošana | Hromets poligrāfija

Kabatas kalendāri

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Kabatas kalendāri

Kabatas kalendāri ir sieviešu iecienīti – tos vienmēr var ielikt makā un atzīmēt tajos sev svarīgus datumus. Lai arī vēlme atzīmēt datumus kabatas kalendāros ir ļoti izplatīta, daži ražotāji par to neliekas ne ziņas un pārklāj kalendārīšus ar glancēto laku vai glancēto laminātu – ar to padarot šos kalendārus nepiemērotus rakstīšanai ar pildspalvu vai zīmuli.

Laimīgā kārtā Hromets poligrāfija rūpējas par sievietēm. Pie mums kabatas kalendāri tiek apstrādāti ar unikālu samtainu pārklājumu. Rezultātā kalendārī ir ne tikai ļoti patīkami uz tausti, bet piemēroti datumu atzīmēšanai ar visparastākajām lodīšu pildspalvām. Turklāt kabatas kalendāri kļūst izturīgi pret krāsas nodilšanu.

Daži fakti par kabatas kalendāriem

  • drukātie kabatas kalendāri visbiežāk ir kredītkartes izmērā, lai tos var ievietot jebkurā makā vai etvijā;
  • kalendāri ir ar noapaļotiem stūriem, lai palielinātu kalpošanas laiku;
  • Hromets poligrāfijā, atšķirībā no parastajām poligrāfijām, kabatas kalendārus apstrādā ar unikālu samtainu pārklājumu – patīkams uz tausti, nenobružājas un var rakstīt virsū ar parasto pildspalvu;
  • kalendāri ir ļoti lēti – pie populārākām tirāžām viens kalendārs maksā tikai dažus centus;

Kabatas kalendāri – kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.