Plānotāji


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Plānotāju izgatavošana – atsauksmes

  Dentoflex Schumann

  (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī, kad tika pasūtīti plānotāji, kalendāri un baneri. (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām Hromets poligrāfiju kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

  valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

  Kandavas novada dome

  Kandavas novada dome ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbību sāka 2012. gada beigās, pasūtot plānotājus novada pašvaldības darbiniekiem. Šobrīd rit jau sestais sadarbības gads un ar sadarbību esam ļoti apmierināti.

  izpilddirektors Egīls Dude

  Lieliska dāvana

  (..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

  previous arrow
  next arrow
  Slider
  Skatiet arī citas atsauksmes.

  Plānotāji un plānotāju izgatavošana 2021. gadam

  Plānotāji un dienasgrāmatas ir neatņemama laika plānošanas sastāvdaļa daudziem mūsdienu cilvēkiem. Tāpēc, lai sniegtu Jums iespēju saņemt vispiemērotākos plānotājus, Hromets poligrāfijā nodrošina vienu no vislielākajiem plānotāju sortimentiem Latvijā. Dažnedažādu izmēru un krāsu plānotāji ar dažādiem vāku materiāliem – tas viss ir pieejams jau šodien. Esam arī populārāko plānotāju zīmolu oficiālais dīleris.

  Plānotāji/dienasgrāmatas no Hromets poligrāfijas:

  • padara Jūsu ikdienas darbu efektīvāku, jo plānotāji satur visu nepieciešamo dienas plānošanai un laika efektīvai izmantošanai;
  • rada labāku iespaidu par Jūsu uzņēmumu, jo gan iespiežam Jūsu logo uz plānotāju vāka, gan, ja nepieciešams, plānotāji tiek papildināti ar informatīvām un reklāmas lapām;
  • piemēroti dažādām situācijām, jo sortimentā ir dažāda izmēra (no maziem kabatas līdz lieliem A4) un iesējuma (gan cietos vākos, gan ar spirāli) plānotāju modeļi.

  Plānotāji un dienasgrāmatas – daži fakti:

  • plānotāji ir lielisks palīgs ikdienas darbu organizēšanā;
  • pielāgosim jebkuru plānotāju Jūsu uzņēmuma vajadzībām;
  • plānotāji ir salīdzinoši lēti pat nelielā daudzumā, jo tie tiek izgatavoti lielās partijās;
  • ja Jūsu organizācijai ir nepieciešami vairāki simti plānotāju, tad vislabākā ir individuālo plānotāju izgatavošana. Šādi plānotāji tiks noformēti atbilstoši Jūsu uzņēmuma stilam, respektējot fontus, krāsu gammas u.c.;
  • plānotāji ir arī lielisks suvenīrs sadarbības partneriem, turklāt, iestrādājot plānotājos reklāmas lapas, plānotāji ne tikai atgādina par Jums, bet arī popularizē Jūsu preces vai pakalpojumus.

  Plānotāji – kā tos saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.