Galda kalendāri


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Galda kalendāri – on-line katalogs

  Jūsu ērtībai tagad visi mūsu piedāvātie galda kalendāri aplūkojami vienuviet speciāli radītajā vietnē kalendari.lv.

  Atsauksmes

  SIA "BRIKERS"
  SIA "BRIKERS"

  Ar SIA “enivo” sākām strādāt 2018. gada novembrī (..) esam ļoti apmierināti. Noteikti iesakām enivo, ja vēlaties tikt pie individuāli piemeklēta kalendāra risinājuma Jūsu sadarbības partneriem, klientiem un draugiem!

  SIA "Intra"
  SIA "Intra"

  Ar SIA “enivo” strādājam kopš 2017. gada (..) Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs!

  valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

  Dentoflex Schumann
  Dentoflex Schumann

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām enivo kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

  “Dentoflex Schumann” valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

  Kurzemes Granulas
  Kurzemes Granulas

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2014. gada, pasūtot sienas kalendārus nu jau ceturto gadu pēc kārtas. Ļoti patīk projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Noteikti iesakām enivo kā uzticamu partneri kalendāru izveidei.

  valdes priekšsēdētājs Viesturs Grīnbergs

  Banku augstskola
  Banku augstskola

  (..) Esam veikuši pasūtījumus un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju, tai skaitā: kalendārus, bukletus, zīmogus un spiedogus u.c. Lai arī brīžiem termiņi ir bijuši ļoti īsi, SIA “enivo” spēja laicīgi piegādāt visu nepieciešamo produkciju nemainīgi teicamā kvalitātē. (..) varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā uzticamu, profesionālu, stabilu un drošu sadarbības partneri.

  rektora p.i. I. Kreituss

  INTRAC Latvija
  INTRAC Latvija

  (..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “enivo”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

  personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

  ABB
  ABB

  (..) uzņēmuma darbinieki sevi pierādījuši, kā augsti kvalificēti un profesionāli speciālisti, ar individuālu attieksmi pret klientu. Kopš pirmās sadarbības dienas, zinām, ka vienmēr varam rēķināties ar to, ka darbs tiks izpildīts norādītajos termiņos, vai pat ātrāk, tiks ievērotas mūsu zīmola vadlīnijas, un ieteikts mums piemērotākais risinājums, gan kvalitātes, gan izmaksu aspektā. Līdz šim SIA "enivo" esam uzticējuši dažādu brošūru, vizītkaršu, veidlapu, kalendāru, un citu materiālu dizaina izstrādi, maketēšanu un druku.

  komunikācijas speciāliste Agnese Muceniece

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  previous arrow
  next arrow

  Galda kalendāru izgatavošana 2022. gadam

  Galda kalendāri ir iecienītais drukāto korporatīvo kalendāru veids birojiem (jo sevišķi atvērtā tipa birojiem). Atrodoties uz galda rokas snieguma attālumā, drukātie galda kalendāri ir viegli paņemami rokās, lai, piemēram, apskatītos vārdadienas vai pašķirstīt uz priekšu/atpakaļ datumus.

  enivo sortimentā, ņemot vērā dažādu klientu vajadzības, ir gan salīdzinoši vienkārši un nedārgi, gan ekskluzīvi drukāto galda kalendāru modeļi. Mūsu menedžeri pārrunājot Jūsu redzējumu, atvēlēto budžetu un citas nianses, piemeklēs visoptimālāko risinājumu Jūsu gadījumam – Jums atliek vien uzzvanīt vai uzrakstīt e-pastu.

  Galda kalendāri – daži fakti:

  • drukātie galda kalendāri var tikt aprīkoti ar standarta vai individualizētiem mēnešu blokiem (pāršķiramām lapiņām). Ja izvēlēsieties galda kalendārus ar individuālajiem blokiem, tad galda kalendāru lapas tiks maksimāli pielāgotas Jūsu uzņēmuma stilam (ieskaitot krāsas, fontus u.c.) un varēs saturēt arī fotogrāfijas, zīmējumus un citu grafiku;
  • drukāto galda kalendāru pamatni var izgatavot gan no parastā kartona, gan arī no ļoti bieza (līdz pat 2,4 mm);
  • drukātais galda kalendārs var būt ar abpusēji simetriskiem blokiem – tad, kalendāru novietojot uz galda, pretī sēdošie cilvēki redzēs vienu un to pašu (pašreizējo) mēnesi;
  • drukāto galda kalendāru blokiem ir iespējams noapaļot stūrus vai pat piešķirt patvaļīgu formu, tos izcērtot;
  • lai drukātais galda kalendārs nedeformētos, ir jāizvēlas pareiza kartona šķiedra ražošanas procesā – par to parūpēsies enivo speciālisti!;
  • drukātie galda kalendāri var tikt iesieti ar dizainam pieskaņotu spirāli (piemēram, zelta vai bronzas krāsā);
  • enivo ir arī novatoriskie galda kalendāri bez spirāles – mēnešu lapas tiek salīmētas kā piezīmju blociņam;
  • drukātie galda kalendāri enivo tiek iepakoti individuālos polietilēna maisiņos. Tādējādi, pasniedzot kalendāru saņēmējam, varēsiet būt droši, ka kalendāri ir nevainojami – tīri un nenoskrāpēti.

  Galda kalendāru izgatavošana – kā saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.