Dāvanu kartes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Atsauksmes par dāvanu kartēm

  Lieliska dāvana
  Lieliska dāvana

  (..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “enivo” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

  Kas ir dāvanu kartes?

  Dāvanu kartēm ir dažādas priekšrocības: tās ļauj saņēmējam kļūt par gala lēmēju savai dāvanai, tās noder gadījumos, kad saņēmējs nav labi iepazīts. Dāvanu karte ir sava veida rekomendācija no esoša lietotāja jaunam.

  Dāvanu kartes ir spēcīgs mārketinga rīks uzņēmumam, kas piesaista pircēju – dāvanas saņēmēju vienam noteiktam veikalam.

  Dāvanu kartes var būt kā pateicība klientam par atsauksmi vai dalību kādā aptaujā. Dāvanu kartes noder gadījumos, ja noteikta prece nav sortimentā. Šādos gadījumos, piedāvājot dāvanu kartes un norādot uz tām sortimenta papildināšanas laiku, ir lielāka varbūtība, ka klients netiks pazaudēts un atgriezīsies.

  Dāvanu karte bieži vien ir pirmais kontakts ar pircēju, tāpēc jāpatur prātā zīmola atpazīstamībā kā arī tās galvenā funkcija – dāvana – līdz ar to tās dizainam ir jābūt atbilstošam, svinīgam, acīs krītošam un finālā veicināt atkārtotu iepirkšanos.

  Dāvanu kartes ir populārs dāvanas veids, kā rāda statistika, pieprasījums pēc tām tikai pieaug.

  Dāvanu karšu izgatavošana

  • Dāvanu kartes iespējams pasūtīt no dažādu papīru veidiem ar dažādam pēcapstrādes iespējam – reljefa izspiešana vai karstspiedes tehnikā izcelt akcentus ar metāliskas krāsas foliju.
  • Plānojot izmēru, parasti tiek izvēlēts tāds, ko ir ērti ielikt aploksnēs.
  • Dāvanu kartēm var paredzēt numerācijas iespējas.
  • Dāvanu kartēs ir iespējamas iestrādāt dažādus pretviltošanas elementus.

  Dāvanu kartes – daži fakti:

  • Pirmās dāvanu kartes, kas bija ekvivalentas īstai naudai, parādījās 1930. gados, kad tās sāka izmantot lielie universālveikali ASV, kas ievietoja tās kā kuponus laikrakstos.
  • gados kāda populāra ātrās ēdināšanas iestāde ieviesa Ziemassvētku dāvanu karšu akciju, kam ātri vien sekoja citi.
  • Pirmās dāvanu kartes kā atsevišķu preci sāka tirgot 1994. gadā video un spēļu nomas uzņēmums.
  • Sākotnēja problēma ar dāvanu kartēm bija tā, ka tās parādījās reizē ar krāsainajiem printeriem un kopētājiem, līdz ar to bija liels viltošanas gadījumu skaits.
  • Dažādi statistikas dati rāda, ka 65% gadījumu pircēji iepirksies par 58% lielāku summu nekā dāvanu karšu nomināls.

  Dāvanu kartes – kā tās saņemt?

  Aizpildi pasūtījuma formu blakus vai sazinies ar mums.
  Vēl uzzini par aploksnēm ar apdruku un dāvanu maisiņiem