Lielformāta produkcija


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Lielformāta produkcijas un reklāmdrukas izgatavošana – atsauksmes

  DB Schenker
  DB Schenker

  (..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (..) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka enivo piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “enivo” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

  valdes loceklis Māris Kleinbergs

  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

  (..) Pozitīva pieredze, kur viens uzņēmums var piedāvāt izgatavot dažāda veida un apjoma drukas produkciju. Labvēlīga attieksme, kvalitāte, kompetence, precizitāte ir īpašības, kas raksturo mūsu sadarbības partneri SIA “enivo”. Neskatoties uz reizēm saspringtiem termiņiem, SIA “enivo” ir spējusi pasūtījumu izgatavot un piegādāt nepieciešamajā laikā un kvalitātē.

  direktore M. Vanaga

  VELUX
  VELUX

  (..) “enivo” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  previous arrow
  next arrow

  Lielformāta druka un reklāmdruka

  Produkcija, kuras izmērs pārsniedz klasisko biroja produkcijas formātu (A4 vai A3).

  Populārākie lielformāta drukas un produkcijas veidi:

  • PVC baneri – to spilgtākā pazīme ir kniedes pa perimetru. Tiek izvietoti uz māju sienām un dažāda veida metāla karkasu konstrukcijām;
  • plakāti un afišas – drukā uz parastā vai speciālā papīra, atkarībā no tā, vai ir svarīga laikapstākļu noturība;
  • karogi – īpaši tie, kuri tiek karināti mastā;
  • uzlīmes uz vitrīnām un skatlogiem – tiek izgatavotas no auto līmplēves, jo tā ir ļoti izturīga un elastīga;
  • citi – kanvas apdruka, stendu audums, fototapetes, stikli utt.;

  Lielformāta produkcija un reklāmdruka – kā to saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.