Lielformāta produkcijas druka | Hromets poligrāfija

Lielformāta produkcija

Saņemt piedāvājumu

Lielformāta produkcijas un reklāmdrukas izgatavošana – atsauksmes

“DB Schenker”

(..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (..) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka Hromets piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

valdes loceklis Māris Kleinbergs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”

(..) Pozitīva pieredze, kur viens uzņēmums var piedāvāt izgatavot dažāda veida un apjoma drukas produkciju. Labvēlīga attieksme, kvalitāte, kompetence, precizitāte ir īpašības, kas raksturo mūsu sadarbības partneri SIA “Hromets poligrāfija”. Neskatoties uz reizēm saspringtiem termiņiem, SIA “Hromets poligrāfija” ir spējusi pasūtījumu izgatavot un piegādāt nepieciešamajā laikā un kvalitātē.

direktore M. Vanaga

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“VELUX”

(..) “Hromets poligrāfija” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “Hromets poligrāfija” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “Hromets poligrāfija” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Dentoflex Schumann”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām Hromets poligrāfiju kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“ALEJAS PROJEKTI”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2014. gada decembra (..) Ļoti apmierina projektu vadītājas attieksme, pretimnākšana un profesionalitāte (..) vienmēr tiek ievēroti izpildes termiņi un nav jāuztraucas, ka kaut kas noies greizi vai nepaspēs laikā.

biroja vadītāja L. Lejāne-Zemeža

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Lielformāta druka un reklāmdruka

Produkcija, kuras izmērs pārsniedz klasisko biroja produkcijas formātu (A4 vai A3).

Populārākie lielformāta drukas un produkcijas veidi:

  • PVC baneri – to spilgtākā pazīme ir kniedes pa perimetru. Tiek izvietoti uz māju sienām un dažāda veida metāla karkasu konstrukcijām;
  • plakāti un afišas – drukā uz parastā vai speciālā papīra, atkarībā no tā, vai ir svarīga laikapstākļu noturība;
  • karogi – īpaši tie, kuri tiek karināti mastā;
  • uzlīmes uz vitrīnām un skatlogiem – tiek izgatavotas no auto līmplēves, jo tā ir ļoti izturīga un elastīga;
  • citi – kanvas apdruka, stendu audums, fototapetes, stikli utt.;

Lielformāta produkcija un reklāmdruka – kā to saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.