Karogi un karodziņi


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Karogu izgatavošana – atsauksmes

  VELUX
  VELUX

  (..) “enivo” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  Salacgrīvas novada dome
  Salacgrīvas novada dome

  (..) Novada domei bieži ir nepieciešami prezentācijas materiāli un suvenīri, karogi, blociņi, krūžu paliktņi, kas atspoguļotu Salacgrīvas novadu, tādēļ esam ļoti gandarīti, ka SIA “enivo” ir palīdzējusi mums izvēlēties prezentācijas produkciju un arī maketējuši īpašu dizainu (..) Esam ļoti apmierināti ar izveidojušos sadarbību, varam pat pēdējā brīdī, pirms svarīgiem pasākumiem, veikt pasūtījumu un prezentācijas materiāli būs vienmēr laikā. (..)

  izpilddirektors Kaspars Ķemer

  Robert Bosch
  Robert Bosch

  (..) poligrāfijas materiālu izgatavošanu un ražošanas nodrošināšanu esam uzticējuši tieši SIA “enivo” un šo izvēli ne mirkli neesam nožēlojuši. Viss viņu sagatavotais – no neliela zīmoga līdz pat brošūrām un iespaidīgiem karogiem – atbilst mūsu augstiem kvalitātes standartiem. SIA “enivo” starp konkurentiem izceļas gan ar kvalitatīvo darba izpildi un ātrumu, gan ar atsaucību un iedziļināšanos nestandarta problēmu risināšanā (..)

  valdes loceklis Kaspars Kaviškis

  previous arrow
  next arrow

  Karogi​​

  Karogi ir mārketinga materiāls, ko definē kā pasīvās uzmanības piesaistītāju. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no paša vēlēšanās elements pievērš uzmanību, piemēram, spoža gaisma, pēkšņa skaņa utt. Ja tie ir redzami diendienā, to efekts zūd, līdz ar to karogus iesaka nelietot diendienā, bet izmanto tos īpašiem pasākumiem vai akcijām.

  Plānojot karoga izgatavošanu, jāņem vērā tā izmērs un kas būs galvenais fokuss – logo, sauklis, zīmols vai pasākuma nosaukums. Karogi ir neaizvietojami tādos pasākumos kā, piemēram, sporta spēles vai jauna veikala atvēršana.

  Karogu ražošanā tiek izmantots viegls un plīvojošs audums. Ja karogam tiek izvēlēta vienpusēja druka, tad jārēķinās, ka attēls karoga otrā pusē būs spoguļattēlā. Karogiem ir iespējama divpusējā druka, jāņem vērā, ka tā padara karogu trīs reizes smagāku un karogi būs statiski un tie neplīvos.

  Pirms karogu pasūtījuma svarīgi noskaidrot kādam nolūkam tie tiks izmantoti, līdz ar to enivo spēs ieteikt labāko tehnisko risinājumu un materiālus – mūsu piedāvājumā ir vairāki audumu veidi.

  Bez tradicionāliem karogiem, enivo piedāvā dažādu izmēru karogus –  reklāmas jeb pludmales karogu izgatavošanu, mazus papīra karodziņus plastmasas kātā, auduma karogus, kas stiprinās pie kāta vai pie masta, kā arī galda karogus un vimpeļus, kam iespējams piešķirt individuālu formu.

  Karogu izgatavošana enivo

  • Karogiem pieejama vienpusēja vai abpusēja druka.
  • Karogu materiāliem tiek izmantoti augstvērtīgi materiāli, kas neburzās un ir piemēroti ārtelpām.
  • Pludmales karogi ir pieejami dažādās formās, piemēram, populārajās “lāses” vai “spalvas” formā.
  • Uzņēmuma atpazīstamību izstādēs vairos mazie papīra izstāžu karodziņi.
  • Plašām konferencēm vai forumiem pieejami galda karogi.
  • Bezmaksas piegāde Latvijas teritorijā.

  Fakti par karogiem

  • Pirmais karogs vēsturiski fiksēts aptuveni 2400 gadā p.m.ē., vēsturnieki pieļauj, ka visticamāk karogi pastāvējuši arī agrāk.
  • 960. gadā tika radīts pirmais reklāmas materiāls – karogs, kad tālajos Austrumos klani savu simboliku krāsoja uz karogiem diplomātiskos saietos.
  • Mūsdienās karogi ar logotipiem savu uzvaras gājienu sāka 60. gados Japānā.
  • 1970. gados radās pirmais reklāmas karogs “spalvas” formā.

  Karogi – kā tos saņemt?

  Aizpildi pasūtījuma formu blakus vai sazinies ar mums.
  Vēl uzzini par plakātiem un afišām, PVC banneriem un krekliem.