Karogi un karodziņi

Karogu izgatavošana – atsauksmes

“VELUX”

(..) “Hromets poligrāfija” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “Hromets poligrāfija” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “Hromets poligrāfija” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Salacgrīvas novada dome”

(..) Novada domei bieži ir nepieciešami prezentācijas materiāli un suvenīri, karogi, blociņi, krūžu paliktņi, kas atspoguļotu Salacgrīvas novadu, tādēļ esam ļoti gandarīti, ka SIA “Hromets poligrāfija” ir palīdzējusi mums izvēlēties prezentācijas produkciju un arī maketējuši īpašu dizainu (..) Esam ļoti apmierināti ar izveidojušos sadarbību, varam pat pēdējā brīdī, pirms svarīgiem pasākumiem, veikt pasūtījumu un prezentācijas materiāli būs vienmēr laikā. (..)

izpilddirektors Kaspars Ķemers

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Robert Bosch”

(..) poligrāfijas materiālu izgatavošanu un ražošanas nodrošināšanu esam uzticējuši tieši SIA “Hromets poligrāfija” un šo izvēli ne mirkli neesam nožēlojuši. Viss viņu sagatavotais – no neliela zīmoga līdz pat brošūrām un iespaidīgiem karogiem – atbilst mūsu augstiem kvalitātes standartiem. SIA “Hromets poligrāfija” starp konkurentiem izceļas gan ar kvalitatīvo darba izpildi un ātrumu, gan ar atsaucību un iedziļināšanos nestandarta problēmu risināšanā (..)

valdes loceklis Kaspars Kaviškis

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Karogi un reklāmas karogi – kas tas ir?

Karogu izgatavošanai ir iespējami vairāki tehnoloģiskie risinājum:

 • populārākie karogu stiprinājumu veidi – kāta vai masta;
 • ir gan vienpusēji, gan divpusēji (divpusējie karogi ir trīs reizes smagāki);
 • atkarībā no karoga izmantošanas veida, pieejami vairāki auduma izvēles varianti;
 • mazos (rokas) reklāmas karodziņus ir iespējams izgatavot arī no papīra;
 • galda karogiem un vimpeļiem ir iespējams piešķirt individuālu formu;
 • ir iespējams izšūt dažādus karoga elementus.

Pirms karogu iegādes, ir svarīgi noskaidrot, kādam nolūkam tie tiks izmantoti un kāds tehniskais risinājums ir vispiemērotākais.

Hromets poligrāfijā izstrādātie un saražotie karogi:

 • karogi rada prestižu iespaidu par Jūsu uzņēmumu, jo karogu izgatavošanai izmantojam augstvērtīgus materiālus;
 • karogi palīdz Jūs pamanīt gan izmantojot lielos āra karogus, gan mazos galda konferenču/izstāžu karodziņus;
 • karogi ir neaizvietojami tādos pasākumos, kā, piemēram, sporta spēlēs.

Karogi – daži fakti:

 • karogi rada teicamu iespaidu par Jums, bet nepieciešamās investīcijas to izgatavošanai nemaz nav tik lielas, ka daudziem šķiet;
 • karogiem ne vienmēr jābūt lieliem – izgatavojam arī galda karodziņus prezentācijām, konferencēm, kongresiem un izstādēm;
 • reklāmas karogu izgatavošanā izmantojam tikai augstvērtīgus sintētiskus materiālus, kas neburzās un ir piemēroti āra apstākļiem.

Karogi – kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.