PVC baneri


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  PVC baneru izgatavošana – atsauksmes

  Dentoflex Schumann
  Dentoflex Schumann

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī, kad tika pasūtīti plānotāji, kalendāri un baneri. (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām enivo kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

  valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

  Liepājas enerģija
  Liepājas enerģija

  SIA “enivo” izgatavojusi (..) bukletus, skrejlapas, vizītkartes, apsveikuma kartītes, ielūgumus, banerus un kalendārus. Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “enivo” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “enivo” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

  valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

  Gedeon Richter
  Gedeon Richter

  Esam (..) saņēmuši kvalitatīvu produkciju vairākās kategorijās: skrejlapas, brošūras, kartiņas, ielūgumi, piezīmju blociņi (..) sienas baneri u.c. Uzņēmums SIA “enivo” piedāvā pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu – izveido dizainu, maketē, sagatavo ražošanai saražo un piegādā preci. SIA “enivo” nodrošina kvalitatīvu servisu un apkalpošanu. Projektu vadītāji ir pieredzējuši gan poligrāfijā, gan medicīniskā rakstura projektu vadībā, tāpēc laba sadarbība starp mūsu uzņēmumiem ir izveidojusies ļoti ātri.

  Latvijas pārstāvniecības vadītāja Evita Jaunzeme

  previous arrow
  next arrow

  PVC reklāmas baneri un baneru izgatavošana

  PVC baneris ir vispopulārākais materiāls vides reklāmām. Banerus plaši izmanto dažādās stenda konstrukcijās (baneris tiek nostiepts pa perimetru un piestiprināts ar kniedēm). Par cik baneris tiek kausēts kopā no vairākiem gabaliem, tam nav izmēra ierobežojumu.

  enivo izstrādātie un saražotie baneri:

  • reklāmas baneris veiksmīgi piesaista uzmanību, jo to izstrādē piedalās pieredzējuši mākslinieki;
  • baneris neplīst vējā un ir piemēroti jebkādiem laikapstākļiem, jo izmantojam PVC banera materiālus ar iekšējo armējumu;
  • baneris ir ērti iestiepjams rāmjos vai piestiprināms žogam, vārtiem utt., jo baneru malās iestrādājam metāla kniedes;
  • baneri ir pamanāmi no liela attāluma, jo spējam izgatavot banerus izmērā līdz 10x30m;

  Daži fakti par baneriem:

  • baneris ir ļoti efektīva vides reklāmas produkcija. Visbiežāk baneri tiek izstādīti sabiedriskās vietās, uz māju sienām vai speciālos stendos;
  • baneri tiek izgatavoti no PVC vai no plastikāta materiāla. Baneri ir ideāli piemēroti izvietošanai āra apstākļos.

  Baneri – kā tos saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.