Reklāmas suvenīri


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Reklāmas suvenīru izgatavošana – atsauksmes

  INTRA
  INTRA

  (..) Ar SIA “enivo” strādājam kopš 2017. gada novembra (..) Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Esam ļoti apmierināti ar unikālo kalendāru kvalitātes un izpildījuma ziņā, kā arī ar projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu.

  valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

  Zabbix
  Zabbix

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2016. gada, periodiski pasūtot USB zibatmiņas. Vienmēr varam būt pārliecināti par paveikto darbu termiņiem un kvalitāti, kā arī esam ļoti apmierināti ar mūsu līdzšinējo sadarbību, un varam ieteikt “enivo” kā drošu un draudzīgu piegādātāju.

  tirgvedības speciālists Oskars Feldmanis

  DB Schenker
  DB Schenker

  (..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (..) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka enivo piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “enivo” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

  valdes loceklis Māris Kleinbergs

  VIzulo
  Vizulo

  (..) Pēc SIA “Vizulo” pasūtījuma SIA “enivo” izgatavoti dažādi reklāmas materiāli – bukleti, t-krekli, suvenīri. Uzņēmums piedāvā fleksiblus ražošanas termiņus un lielisku kvalitāti. To apvienojot ar individuālu pieeju un konsultāciju par labāko risinājumu.

  kvalitātes vadītāja Ilze Sproģe

  previous arrow
  next arrow

  Prezentpriekšmeti un prezentreklāma

  To dažādība nav izmērāma, jo katrs uzņēmums vēlas ko unikālu, atšķirīgu no citiem. Pieprasījums rada piedāvājumu, tāpēc arī šobrīd tirgū esošo prezentpriekšmetu dažādība un unikalitāte ir milzīga. Tāpat neizpaliek arī individuālie risinājumi, kuri tiek izgatavoti tieši pēc pasūtījuma, neiekļaujoties standartos

  Lai arī prezentpriekšmetu dažādība ir liela, viens uzņēmums nevar pārzināt visas nianses visiem produktiem. Tieši tāpēc ir lietas, kuru izgatavošanā mēs specializējamies un labi pārzinām. Vairumā gadījumu uzņēmumi tikai pārpērk jau gatavus priekšmetus un tos individualizē – gravē vai apdrukā. Mēs lielāko daļu priekšmetu ražojam paši (neskaitot izejvielas), kā rezultātā esam atbildīgi par to kvalitāti un tehniskajām īpašībām.

  Prezentpriekšmeti un prezentreklāma – kā saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.