Satīna lentīšu dizains un apdruka | Hromets poligrāfija

Satīna lentītes

Satīna lentīšu apdruka – atsauksmes

“DB Schenker”

(..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (...satīna dāvanu iepakošanas lentas, bukletus, plakātus, glāzes...) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka Hromets piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

valdes loceklis Māris Kleinbergs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Satīna lentītes – kas tas ir?

Šī produkta labākā īpašība ir tā universālā daba – lentītes var izmantot gan produkta iesaiņošanai, gan dāvanu iesaiņojumam, gan kā akcentu dokumentu iesiešanā!

Vienā satīna lentītes rullī būs tieši 100 metri lentītes, ko varēs ērti izmantot produkcijas vai dāvanu iesaiņošanai. Tehniski lentītes iespējams apdrukāt ar jebkuru Jūsu firmas zīmi.

Hromets poligrāfijā izgatavotās satīna lentītes:

  • klienti būs laimīgāki, jo iesaiņojums ar lentīti jebkuram produktam piešķir īpašu nozīmi;
  • klienti pirks vairāk, jo Jūsu īpašo attieksmi nevarēs nepamanīt;
  • veiksmīgāka reklāma Jūsu produkcijai, jo lentīti iespējams izmantot ne tikai dāvanām, bet arī produkcijas iesaiņošanai.

Satīna lentītes – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.