Paškopējošās veidlapas


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Veidlapu izgatavošana – atsauksmes

  AUCTORITAS
  AUCTORITAS

  (..) Mēs esam gandarīti par katru veikto pasūtījumu, dizaina risinājumu, kas sniedzis pārsteidzošas vizuālās izmaiņas gan mūsu uzņēmumu reprezentējošos elementos, kā logo, vizītkartes, veidlapas, gan dažādos reklāmas materiālos (..) sasniegts tāds vizuālais risinājums, kādu esam iecerējuši un bieži vien tas pārspējis iecerēto. (..) mēs vienmēr esam jutuši patiesu interesi, iedziļināšanos mūsu redzējumā un vēlmi palīdzēt. (..) ja vēlaties labāko, tad tas ir SIA “enivo”.

  valdes priekšsēdētājs Edgars Baranovičs

  Avalon Hotel
  Avalon Hotel

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2013. gada aprīļa, pasūtot konferenču pierakstu lapas un blociņus. (..) esam ļoti apmierināti gan dizaina un maketa ziņā, gan tehniskajā izpildījumā. Vienmēr saņemam profesionālu attieksmi un atsaucību no projektu vadītājiem. Droši varam ieteikt SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā.

  valdes locekle Kamilla Svirska

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  previous arrow
  next arrow

  Paškopējošās veidlapas – kas tas ir?

  Kā jau to nosaukums pasaka priekšā, apakšējās lapas kopē to, kas tiek rakstīts uz pašas augšējās. Tas ir ļoti noderīgi, ja ar roku ir jāaizpilda šis dokuments – pietiek ar vienu reizi un nav jāpārraksta viens un tas pats vairākkārtīgi. Tomēr ir neliela nianse – ja informāciju paredzēts drukāt, nepieciešams speciāls printeris, jo veidlapas ir par plānu priekš biroja printera. Šie speciālie printeri darbojas pēc rakstāmmašīnas principa, proti, informāciju iesit uz augšējās lapas tik spēcīgi, ka tā nokopējas uz pārējām lapām (adatu printeri).

  Lai gan pārsvarā paškopierus izgatavo vienkrāsas, ir iespējami arī pilnkrāsu varianti. Tāpat iespējams jebkurš izmērs, numurēšana, līmēšana blokos u.c. pēcapstrāde, lai darbs ar šīm veidlapām būtu maksimāli vienkāršs.

  Daži fakti par paškopējošām veidlapām:

  • veidlapas ir ļoti parocīgas, ja ar roku dokumentam nepieciešams sastādīt vairākus eksemplārus;
  • veidlapas tiek salīmētas gar vienu no malām, lai aizpildot, veidlapu kopijas neizkustas un rakstītais teksts kopējas precīzi paredzētos laukos;
  • veidlapu komplekts var sastāvēt no 2, 3 vai 4 lapām;
  • veidlapas kopiju lapas var būt dažādās krāsās – dzeltenas, rozā, gaiši zilas un gaiši zaļas;
  • veidlapās iespējams iestrādāt numerāciju, kas pasargās no kļūdām un viltošanas;
  • ja paškopējošās veidlapas ir arī līgums, līguma noteikumus var drukāt veidlapu otrā pusē;
  • veidlapās ir iespējams iedrukāt ne tikai Jūsu uzņēmuma rekvizītus, bet arī uzņēmuma logo u.c. informāciju.

  Paškopējošās veidlapas – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.