Paškopējošās veidlapas

Veidlapu izgatavošana – atsauksmes

“AUCTORITAS”

(..) Mēs esam gandarīti par katru veikto pasūtījumu, dizaina risinājumu, kas sniedzis pārsteidzošas vizuālās izmaiņas gan mūsu uzņēmumu reprezentējošos elementos, kā logo, vizītkartes, veidlapas, gan dažādos reklāmas materiālos (..) sasniegts tāds vizuālais risinājums, kādu esam iecerējuši un bieži vien tas pārspējis iecerēto. (..) mēs vienmēr esam jutuši patiesu interesi, iedziļināšanos mūsu redzējumā un vēlmi palīdzēt. (..) ja vēlaties labāko, tad tas ir SIA “Hromets poligrāfija”.

valdes priekšsēdētājs Edgars Baranovičs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Avalon Hotel”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2013. gada aprīļa, pasūtot konferenču pierakstu lapas un blociņus. (..) esam ļoti apmierināti gan dizaina un maketa ziņā, gan tehniskajā izpildījumā. Vienmēr saņemam profesionālu attieksmi un atsaucību no projektu vadītājiem. Droši varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā.

valdes locekle Kamilla Svirska

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“TOLMETS”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Ventbunkers”

(..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“INTRAC Latvija”

(..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “Hromets poligrāfija”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Paškopējošās veidlapas – kas tas ir?

Kā jau to nosaukums pasaka priekšā, apakšējās lapas kopē to, kas tiek rakstīts uz pašas augšējās. Tas ir ļoti noderīgi, ja ar roku ir jāaizpilda šis dokuments – pietiek ar vienu reizi un nav jāpārraksta viens un tas pats vairākkārtīgi. Tomēr ir neliela nianse – ja informāciju paredzēts drukāt, nepieciešams speciāls printeris, jo veidlapas ir par plānu priekš biroja printera. Šie speciālie printeri darbojas pēc rakstāmmašīnas principa, proti, informāciju iesit uz augšējās lapas tik spēcīgi, ka tā nokopējas uz pārējām lapām (adatu printeri).

Lai gan pārsvarā paškopierus izgatavo vienkrāsas, ir iespējami arī pilnkrāsu varianti. Tāpat iespējams jebkurš izmērs, numurēšana, līmēšana blokos u.c. pēcapstrāde, lai darbs ar šīm veidlapām būtu maksimāli vienkāršs.

Daži fakti par paškopējošām veidlapām:

  • veidlapas ir ļoti parocīgas, ja ar roku dokumentam nepieciešams sastādīt vairākus eksemplārus;
  • veidlapas tiek salīmētas gar vienu no malām, lai aizpildot, veidlapu kopijas neizkustas un rakstītais teksts kopējas precīzi paredzētos laukos;
  • veidlapu komplekts var sastāvēt no 2, 3 vai 4 lapām;
  • veidlapas kopiju lapas var būt dažādās krāsās – dzeltenas, rozā, gaiši zilas un gaiši zaļas;
  • veidlapās iespējams iestrādāt numerāciju, kas pasargās no kļūdām un viltošanas;
  • ja paškopējošās veidlapas ir arī līgums, līguma noteikumus var drukāt veidlapu otrā pusē;
  • veidlapās ir iespējams iedrukāt ne tikai Jūsu uzņēmuma rekvizītus, bet arī uzņēmuma logo u.c. informāciju.

Paškopējošās veidlapas – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.