Reklāmas video


Reklāmas video izstrāde

Tehnoloģijas attīstās straujiem soļiem un tālredzīgākie uzņēmumi veikli strādā pie to atpazīstamības veicināšanas tieši digitālajā vidē. Šim nolūkam īpaši noderīgi ir kļuvuši reklāmas video rullīši. Tajos var izstāstīt ne tikai sava uzņēmuma stāstu un parādīt tā vērtības, bet arī to, kā konkrētais produkts vai pakalpojums uzlabo cilvēku dzīves. Arī animācija ir ieguvusi pavisam citu nozīmi uzņēmēju acīs, jo tā palīdz atainot tos procesus, kurus ar vārdiem ir grūti aprakstīt. Arī mēs attīstāmies un kļūstam par profesionāļiem ne tikai drukas pasaulē, bet arī veidojot reklāmas klipus, interaktīvas PDF prezentācijas un citus digitālus materiālus, kas lieti noder uzņēmuma reklāma kampaņu un pārdošanas nodaļas rezultātu veicināšanai un sasniegšanai.

Saņemt piedāvājumu

    Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

    * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.