klientu atsauksmes

Static overlay

Esam ļoti apmierināti ar kvalitāti, cenu un projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, varam droši ieteikt SIA enivo kā labu sadarbības partneri.

AMSERV MOTORS
valdes loceklis
Armands Vimba

Static overlay

Darbs vienmēr ir bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat ja tās mainās projekta gaitā.

Velux Latvia
mārketinga koordinatore Baltijas valstīs
Maija Kalnciema

Static overlay

Īpaši augstu novērtējam enivo komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

Tele2
Iepirkuma un sagādes nodaļa
Rita Ozoliņa

Static overlay

Esam vērsušies pie enivo ar neparastiem projektiem un viņi ir spējuši nākt klajā ar efektīviem un savlaicīgiem risinājumiem.

airBaltic Training
pārdošanas menedžere
Laura Parnsalu

Static overlay

Mūsu skatījumā galvenā SIA “enivo” priekšrocība ir ne vien kvalitāte, bet arī atsaucība, nestandarta risinājumu atrašana un – mums tas ir īpaši svarīgi – ātrums, pie tam saglabājot konkurentspējīgas cenas.

HILTI SERVICES LIMITED
stratēģiskā mārketinga speciāliste Latvijā, Lietuvā un Igaunijā
Inga Vītola

Static overlay

Enivo atsaucīgais kolektīvs vienmēr palīdz ar materiālu un tehnoloģiju izvēli, kā arī pieskata, lai iesniegtais makets būtu pareizs un atbilstu visaugstākajām prasībām.

Baltic Data
valdes loceklis
Aivars Arums

Static overlay

Īpaši esam gandarīti par izstrādātajiem dizaina risinājumiem, kas palīdzēja veicināt Latvijas izglītības eksporta palielināšanu!

Rīgas Tehniskā Universitāte
ārzemju studentu departamenta direktors
Igors Tipāns

Static overlay

Īpaši jāakcentē atsaucīgā, laipnā, radošā un daudzpusīgā profesionāļu komanda, kas savu darbu paveic pēc dotajām vadlīnijām noteiktajā laikā.

4finance
biroja vadītāja
Agnese Jēkabsone

Static overlay

Patīkami sadarboties ar darbiniekiem, kuri vienmēr sniedz kvalitatīvas konsultācijas un iesaka labākos risinājumus katrā individuālā gadījumā.

Attēls R
mārketinga projektu vadītāja
Elīza Bārene

Static overlay

Augstu vērtējam uzņēmuma darbinieku spēju vienlaikus ieklausīties pasūtītāja vēlmēs, gan arī sniegt savu redzējumu.

Vidzemes plānošanas reģions
Vidzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītāja
G. Kalniņa-Priede

Static overlay

Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz enivo.

Deloitte Latvia
biznesa attīstības vadītāja
Polina Nazarova

Static overlay

Labprāt sadarbojamies, jo šajā uzņēmumā strādā atsaucīgi, radoši un atvērti cilvēki, kas ar savu attieksmi un izpildījumu vienmēr nodrošina vēlamo gala rezultātu.

DNV GL Latvia
valdes loceklis
Edgars Gļaņenko

Static overlay

Dizainera piedāvāto maketu varianti iepriecināja ar gaumi, pārdomātām korporatīvās identitātes iestrādēm. Jelgavas novada pašvaldība ir gandarīta par sadarbību.

Jelgavas novada pašvaldība
izpilddirektors
Ivars Romānovs

Static overlay

Darba procesā komunikācija bija ļoti operatīva, laipna un saprotoša. Piedāvātie dizaina varianti – profesionāli un gaumīgi. Darbs tika veikts visaugstākajā kvalitātē!

Mālpils novada dome
domes priekšsēdētāja
S. Strausa

Static overlay

Pasūtījums, kas bija apjomīgs un sarežģīts, tika izstrādāts un piegādāts nepieciešamajā laikā. Mūs iepriecināja ne tikai darbu izpildes laiks, bet arī darbu kvalitāte.

whiteCryption
administratīvā direktore, prokūriste
Dace Ritova

Static overlay

Šo gadu laikā esam pārliecinājušies par to, ka enivo pamatvērtības ir skaidra un viegla komunikācija ar klientiem, uzņēmuma radīto produktu augstā kvalitāte, dinamiska stratēģija projektu īstenošanā kā arī efektīva pieeja veicamajiem uzdevumiem.

Arbor Medical Korporācija
mārketinga nodaļas vadītājs
Kristers Dzenis

Static overlay

Līdz šim izgatavotie produkti atbilst mūsu augstajiem kvalitātes standartiem. Enivo starp konkurentiem izceļas gan ar kvalitatīvo darba izpildi un ātrumu, gan ar atsaucību.

Robert Bosch
valdes loceklis
Kaspars Kaviškis

Static overlay

Sadarbībā ar SIA enivo esam pārliecinājušies par šī piegādātāja profesionālu izpildījumu un daudzpusīgu attieksmi.

Telia Latvija
valdes priekšsēdētājs
Mikus Ozols

Static overlay

Kopš pirmās sadarbības dienas, zinām, ka vienmēr varam rēķināties ar to, ka darbs tiks izpildīts norādītajos termiņos, vai pat ātrāk, tiks ievērotas mūsu zīmola vadlīnijas, un ieteikts mums piemērotākais risinājums, gan kvalitātes, gan izmaksu aspektā.

ABB
komunikācijas speciāliste
Agnese Muceniece