kalendāri

 • Plašākais standarta un individuālo kalendāru sortiments Baltijā – vairāk kā 100 dažādi modeļi.
 • Nepieciešams arī dizains un makets? Izstrādāsim gaumīgu dizainu, tehniski precīzu un Tava uzņēmuma vadlīnijām atbilstošu kalendāra maketu BEZ KĻŪDĀM
 • Neder neviens no standarta kalendāru modeļiem? Viss kārtībā – sazinies ar enivo klientu konsultantu un mēs Tev palīdzēsim realizēt pat vispārdrošāko kalendāru projektu.
SAZINĀTIES

kalendāru druka uzņēmumiem

kalendāri – kas tas ir?

Vai Tu zināji, ka kalendāru vēsture stiepjas 30 000+ gadu senā pagātnē? Arī šodien kalendāru nozīme ir būtiska, kalpojot par galveno atskaites punktu laika mērīšanai. Mūsdienās kalendāri kalpo arī kā lieliska dāvana klientiem, sadarbības partneriem un kolēģiem. Pats svarīgākais – lai galda vai sienas kalendārs ir kvalitatīvs un noderīgs tā saņēmējam!

Pie enivo Tu atradīsi plašāko kalendāru sortimentu Baltijā. Ar visaugstāko atbildību rūpējamies, lai mūsu izgatavotie kalendāri atbilstu augstākajiem kvalitātes kritērijiem un ļautu arī Taviem klientiem atzinīgi vērtēt saņemto!

kalendari.lv – plašākais piedāvājums Baltijā

sienas kalendāri

Sienas kalendāri, ir vispieprasītākais drukāto uzņēmumu kalendāru veids. Lai apmierinātu dažādu klientu dažādas vajadzības, enivo piedāvā plašāko drukāto sienas kalendāru sortimentu Baltijā – tai skaitā ir gan populārie trīsdaļīgie kalendāri, gan pāršķiramie kalendāri. Lielāki un mazāki. Ar individuālo formu, īpaši cieto pamatni vai sūtīšanai pa pastu aploksnē paredzētie.

Rēķinoties, ka dažādiem uzņēmumiem ir dažādi budžeti kalendāru drukai, enivo ir piedāvājumi katrai situācijai. Ja budžets neliels, piedāvājam izgatavot kalendārus ar standarta mēnešu blokiem, kas ļaus Tev ievērojami ietaupīt. Ja budžets nav šķērslis, varēsi atļauties pilnīgi individuālos kalendārus, kas maksimāli atbildīs Tavam zīmolam, jo kalendāru dizaina izveidē izmantosim Tavu korporatīvo simboliku, fontus un krāsu gammas.

Lai drukātie sienas kalendāri nedeformētos (kā tas bieži tiek novērots), enivo izmanto modernus kalendāru datuma rādītājus – to piestiprināšanai vecmodīgas gumijas vietā (kalendāru aizmugurē) tiek izmantoti speciāli klipši gar kalendāru malām. Tādējādi nerodas traucējoša spriedze un sienas kalendāri paliek taisni visu gadu!

Lai sienas kalendāri būtu vizuāli tīkami un reizē funkcionāli, enivo īpašu uzmanību pievērš kalendāru kvalitātei un dizainam – tieši no tā ir atkarīgs, vai šo kalendāru Tavs klients gribēs turēt goda vietā uz sienas, vai noslēps atvilktnē.

galda kalendāri

Galda kalendāri ir iecienītais drukāto korporatīvo kalendāru veids ofisiem. Atrodoties uz galda, rokas snieguma attālumā, drukātie galda kalendāri ir viegli paņemami rokās, lai, piemēram, apskatītos vārdadienas vai pašķirstīt uz priekšu/atpakaļ datumus.

Drukātie galda kalendāri var tikt aprīkoti ar standarta vai individualizētiem mēnešu blokiem (pāršķiramām lapiņām). Ja izvēlēsies galda kalendārus ar individuālajiem blokiem, tad galda kalendāru lapas tiks maksimāli pielāgotas Tava uzņēmuma stilam (ieskaitot krāsas, fontus, atribūtiku u.c.) un varēs saturēt arī fotogrāfijas, zīmējumus un citu grafiku.

enivo piedāvājumā, ņemot vērā dažādu klientu dažādas vajadzības, ir gan salīdzinoši vienkārši un nedārgi, gan ekskluzīvi drukāto galda kalendāru modeļi. enivo klientu konsultanti, pārrunājot Tavu redzējumu, atvēlēto budžetu un citas nianses, piemeklēs visoptimālāko risinājumu tieši Tavam gadījumam – Tev atliek vien uzzvanīt vai uzrakstīt e-pastu.

koka kalendāri

Koks ir viens no izplatītākajiem materiāliem pasaulē – tas ir dabīgs un ekoloģisks, patīkams pēc taustes un kalpo kā mūsdienīgs dizaina elements. Meklējot jaunus ekoloģiskus risinājumus, enivo bija pirmie, kas Latvijā radīja jaunu un nebijušu produktu sēriju.

Koks ir dabīgs materiāls, tāpēc to ietekmē apkārtējā vide – mitrums un temperatūra. Plānojot koka kalendāru sēriju, enivo to ņēma vērā. Rezultātā radās pirmā stabilā konstrukcija, kas saglabā savu formu un priecē visu lietošanas laiku, pat neatkarīgi no ārējiem apstākļiem. 

Kalendāru apstrādē izvēlētā beice palīdz izcelt, nevis noslēpt koka tekstūru. Dažādie toņi ļauj piemeklēt tādu, kas atbilst Tavam zīmolam.

Koka kalendāru sērijas ietvaros ir radīti (un tiek papildināti) dažādi koka galda kalendāru modeļi:

 • On Request Wood – kompakts koka kalendārs, kas rada siltu un ekoloģisku iespaidu par uzņēmumu
 • Eko Shelf – koka kalendārs, kas sev līdzi nes ziemeļu noskaņu, ieturot minimālisma dizainu.
 • Wood Block – vēl kompaktāks koka galda kalendārs par On Request Wood
 • Wood Champion – uzvarētāju cienīgs kalendārs, jo tā forma atgādina bokša čempiona jostu
 • Wood O’Clock – praktisks un ērts koka kalendārs ar pulksteni, kas atradīs vietu jebkurā birojā.

kalendāri – komentāri, padomi un ieteikumi

Lai Tev atvieglotu kalendāru izgatavošanu, esam apkopojuši atbildes uz populārākajiem jautājumiem, kā arī sagatavojuši dažus profesionālus ieteikumus:

 • izgatavojam kalendārus ne tikai latviešu, lietuviešu un igauņu valodās, bet arī jebkurā citā
 • izgatavojot kalendārus, ievērojam kartona šķiedras virzienu, lai nodrošinātu maksimālu pamatnes stingrību
 • ja esi izlēmis galda kalendāra pamatni veidot no krāsaina dizaina papīra, nevis apdrukāta kartona, iesakām to līmēt dubultā, lai pēc pāris nedēļām tā jau nebūtu izlocījies
 • ja plāno galda kalendāru, kas būs vairāk kā 16 cm augsts, iesakām papildu nostiprināt pamatni, lai svara dēļ tā neizlocītos
 • galda kalendāriem pamatni iespējams apdrukāt vai notonēt arī no iekšpuses
 • stingrajiem sienas kalendāriem neaplīmējam kartonu, kas ir plānāks par 2 mm, lai tas temperatūru izmaiņas ietekmē nesavērptos
 • kalendārus iespējams personalizēt ar dažādām ekskluzīvām pēcapstrādes tehnoloģijām – laminēšana, karstspiede ar foliju, reljefa iespiešana, UV izlakošana, pūku druka, izciršana u.c.

kalendāru izgatavošana un druka pie enivo

enivo ir regulāra pieredze dažādu sienas un galda kalendāra modeļu dizaina un drukas projektu realizācijā jau kopš 2007. gada. Ko tas nozīmē Tev: 

 • pārdomāts dizains – Tavu kalendāru dizaina un maketa izstrādi veiks profesionāli dizaineri un maketētāji ar daudzu gadu pieredzi
 • personīgs projektu vadītājs – katrs Tavs kalendāru projekts tiks veiksmīgi realizēts
 • kvalitāte – izmantojam tikai biezāko un stingrāko tirgū pieejamo kartonu. Tehniski precīzi sagatavojam failus drukai (lai nav pārsteigumu)
 • izdevīgums – tipogrāfiskā kalendāru izgatavošana lielākos daudzumos ir cenā līdzvērtīgā grāmatnīcās nopērkamajiem
 • efektivitāte – katru kalendāru pakojam individuālā plēves maisiņā, lai Tev tas nav jādara. Varam arī nosūtīt pa tiešo Tavam klientam
 • daudzveidība – Tavai izvēlei – plašākais sienas un galda kalendāru sortiments Baltijā
 • individuāla pieeja – neregulāras formas kalendāru izgatavošana paver Tev iespēju vēl unikālāk uzrunāt Tavus klientus
 • organizētība – nekad nedzēšam ārā failus. Tu vienmēr varēsi ērti veikt jaunu kalendāru pasūtījumu, jo spēsim to ātri saskaņot un apstiprināt
 • bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā līdz pašām durvīm

Tevi vēl varētu interesēt

klientu atsauksmes

Skatīt pilnas atsauksmes

pirms dodies ciemos – sazinies!

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija (ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992,
+371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija
(ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992, +371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

raksti mums

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.