kartiņas

 • Sadrukāsim jebkāda veida kartiņas, apsveikumus, ielūgumus un diplomus.
 • Nepieciešams arī dizains un makets? Izstrādāsim gaumīgu, tehniski precīzu un Tava uzņēmuma vadlīnijām atbilstošu kartiņas vai apsveikuma dizainu, kā arī sagatavosim to drukai.   
 • Neder neviens no standarta risinājumiem? Viss kārtībā – sazinies ar enivo klientu konsultantu un mēs Tev palīdzēsim realizēt pat vispārdrošāko kartiņu un apsveikumu projektu.
SAZINĀTIES

kartiņas un apsveikumi uzņēmumiem

kartiņas – kas tas ir?

Šajā kategorijā ietilpst viss, ko var sasaistīt ar kādu svinīgu notikumu, neatkarīgi no tā lieluma un datuma. Ziemassvētki jau ir notikums, kurš neprasa jautājumus. Tomēr šie svētki ir starptautiski un nav tik personiski, kā, piemēram, izlaidums vai jubileja. Individuālajiem svētkiem nav jābūt lieliem, galvenais, ka tie ir personiski. Tos par tādiem var padarīt īpaši izveidots ielūgums vai dāvanu karte.

Korporatīvajiem svētkiem bieži vien ir etiķete, kas nosaka dalību tajos. Ņemot vērā, ka uzņēmumam šādi pasākumi ir rūpīgi pārdomāti, poligrāfijas izstrādājumiem – ielūgumiem, apsveikumiem un diplomiem – arī ir jābūt tikpat pārdomātiem un pielāgotiem uzņēmuma kopējam korporatīvajam stilam gan dizaina, gan izmantoto materiālu ziņā.

Ziemassvētku apsveikumu kartiņas

Uzņēmumam Ziemassvētki ir laiks, kad tuvojas gala noslēgums. Īstais brīdis par sevi atgādināt saviem klientiem un sadarbības partneriem, izsūtot Ziemassvētku apsveikuma kartiņas un dāvinot dažādas dāvanas. Vēljoprojām populārākais veids ir eleganti noformētu korporatīvo apsveikuma kartiņu sūtīšana pa pastu vai pasniegšana kopā ar dāvanām. Ziemassvētku kartiņu dizaina izstrādē bieži vien ir pieļaujamas atkāpes no vispārējām uzņēmuma korporatīvajām vadlīnijām.

Tehniskajā izpildījumā praktiski nav ierobežojumu, kā rezultātā iespējams kartiņas izgatavot, piemeklējot materiālus, drukas un pēcapstrādes tehnoloģijas konkrētā uzņēmuma vēlmēm.

diplomi un goda raksti

Abi šie dokumenti ir apliecinājums personai par kādu sasniegumu, sākot ar izglītības iegūšanu un beidzot ar mūža ieguldījumu. Nav ierobežojumu attiecībā uz diplomiem un to izgatavošanu, bet tikai jāatceras, ka juridisks spēks ir tikai tiem dokumentiem, kuri atbilst valsts likumdošanai.

Daļa uzņēmumu ir ieviesuši praksi regulārai darbinieku apbalvošanai (iekļaujot diplomu izgatavošanu) par dažādiem sasniegumiem. Šāda sistēma motivē darbiniekus strādāt labāk, pilnveidoties un vairāk darboties komandā. Tāpat ir populāra apbalvošana dažāda veida korporatīvos pasākumos. Šeit gan diplomiem ir vairāk jautrības piegarša, jo nominācijas mēdz būt diezgan savdabīgas un interesantas.

ielūgumi

Ielūgumi ir rakstisks aicinājums piedalīties kādā pasākumā – seminārā, konferencē, izstādē, ballītē, korporatīvajās pusdienās u.tml. Ielūgums ir tas, kas rada pirmo iespaidu par pasākuma kopējo atmosfēru – vai tas būs neformāls pasākums draugu lokā, vai arī formāls pasākums, kas prasa noteiktu apģērbu un uzvedības etiķeti.

Veidojot ielūgumus, jāatceras, ka tiem jāatbild uz jautājumiem, kas radīsies ielūgumu saņēmējiem:

 • kur un kad pasākums notiks (vieta, datums, laiks)
 • kas vada pasākumu, ir pasākuma organizators
 • kāds ir pasākuma nosaukums un rīkošanas iemesls

Atbildēm nav jābūt garām, vien pāris vārdi, lai viesi saprastu, vai viņiem būs interesanti un ir vērts tajā piedalīties.

Papīra ielūgumi ir formālāki par digitālā vidē nosūtītiem un tiem ir lielāks viesu atbildes saņemšanas īpatsvars. Noteikti laicīgi jāieplāno ielūgumu izgatavošanai, izsūtīšanai un viesu atbildes saņemšanai paredzētais laiks.

dāvanu kartes

Dāvanu karte ļauj saņēmējam kļūt par gala lēmēju savai dāvanai. Tās labi noder gadījumos, kad saņēmējs nav tik labi pazīstams. Tāpat dāvanu kartes ir spēcīgs mārketinga rīks uzņēmumam, kas piesaista pircēju – dāvanas saņēmēju – vienam noteiktam veikalam. Dāvanu karte bieži vien ir pirmais kontakts ar pircēju, tāpēc jāpatur prātā gan zīmola atpazīstamība, gan arī tās galvenā funkcija – dāvana. Tāpēc dāvanu kartes dizainam ir jābūt atbilstošam, svinīgam, acīs krītošam un motivējošam veikt atkārtotu pirkumu.

Dāvanu kartes var būt kā pateicība klientam par atsauksmi vai dalību kādā aptaujā. Tās arī noder gadījumos, kad nepieciešamā prece nav sortimentā. Šādos gadījumos, piedāvājot dāvanu kartes un norādot uz tām sortimenta papildināšanas datumu, ir lielāka varbūtība, ka klients netiks pazaudēts un atgriezīsies.

Dāvanu kartes ir iespējams izgatavot gan no papīra, gan plastikāta, iekļaujot dažādus interesantus pēcapstrādes (folija, UV izlakošana, reljefs, metālika u.tml.) un pretviltošanas (hologrāfija, numerācija, ūdenszīme, zīmogs, reljefs u.tml.) elementus.

kartiņas – komentāri, padomi un ieteikumi

Lai Tev atvieglotu kartiņu izgatavošanu, esam apkopojuši atbildes uz populārākajiem jautājumiem, kā arī sagatavojuši dažus profesionālus ieteikumus:

 • ja vēlies kartītes izgatavot no krāsaina dizaina papīra, uzreiz izvēlies 3 iespējamos variantus. Bieži kāds papīrs konkrētajā brīdī nav pieejams. Ja uzreiz būsi izvēlējies 3 variantus, Tev nebūs jātērē papildu laiks un nervi cita papīra izvēlē
 • ja vēlies savām kartiņām pūku druku, tā ir jārezervē jau oktobra beigās
 • nesortimenta dizaina papīra piegāde var būt ļoti gara un, iespējams, ka jāņem vesels iepakojums

kartiņu izgatavošana un druka pie enivo

enivo ir regulāra pieredze dažādu kartiņu dizaina un drukas projektu realizācijā jau kopš 2007. gada. Ko tas nozīmē Tev: 

 • pārdomāts dizains – Tavu kartiņu dizaina un maketa izstrādi veiks profesionāli dizaineri un maketētāji ar daudzu gadu pieredzi
 • personīgs projektu vadītājs – katrs Tavs kartiņu projekts tiks veiksmīgi realizēts no A līdz Ž
 • kvalitāte – Tavam kartiņu projektam izmantosim tikai piemērotākos materiālus un ražošanas tehnoloģijas
 • izdevīgums – tipogrāfiskā kartiņu izgatavošana parasti nozīmē to, ka cena par vienību būs mazāka nekā grāmatnīcā nopērkamajām
 • efektivitāte – izsūtīsim kartiņas Tavā vietā, lai Taviem kolēģiem nav uz to jātērē laiks un tie var fokusēties uz tiešo pienākumu veikšanu
 • daudzveidība – plašs kartiņu materiālu, drukas un pēcapstrādes tehnoloģiju piedāvājums
 • individuāla pieeja – neregulāras formas kartiņu izgatavošana paver Tev iespēju vēl unikālāk uzrunāt Tavus klientus
 • organizētība – nekad nedzēšam ārā failus. Tu vienmēr varēsi ērti veikt jaunu kartiņu pasūtījumu, jo spēsim to ātri saskaņot un apstiprināt
 • bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā līdz pašām durvīm

Tevi vēl varētu interesēt

klientu atsauksmes

Skatīt pilnas atsauksmes

pirms dodies ciemos – sazinies!

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija (ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992,
+371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija
(ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992, +371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

raksti mums

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.