digitālā druka

Kā iesniegt drukājamo materiālu failus?

Ātra un efektīva digitālā druka tiek nodrošināta, ja elektroniskie faili būs atbilstoši sagatavoti. Skatiet tehniskās prasības drukājamo failu iesniegšanai. Ja nepieciešams, mūsu speciālisti veic maketēšanu drukas failiem.

Kas ir digitālā druka?

Digitālā druka ir jebkāda drukas tehnoloģija, kuru izmanto iespieddarbu realizācijai tieši no elektroniskā maketa datorā. Šai tehnoloģijai tiek izmantotas tādas iekārtas kā, piemēram, HP LaserJet, Roland, Mutoh, un Xerox Docu Color printeri. Tā kā šajā drukas tehnikā nav nepieciešami starpnieki attēla vai teksta pārnešanai uz apdrukājamā materiāla, ievērojami tiek saīsināts laiks no maketa iesniegšanas līdz gatava produkta iegūšanai.

Digitālā druka ļauj īsā laikā izdrukāt kvalitatīvus produktus par pieejamām cenām. 

Drukas iekārtu attīstība ir sasniegusi tādu līmeni, kas nodrošina augstas izšķirtspējas attēlu druku ar piesātinātām un noturīgām krāsām. Tiek izmantotas oriģinālas tintes, kas ļauj iegūt ofseta pilnkrāsu drukai pielīdzināmu kvalitāti.

Ir divu veidu digitālā druka – lokšņu un lielformāta. Sīkāk par lielformāta druku lasiet šeit.

Kam ir piemērota lokšņu digitālā druka, un kādas ir tās priekšrocības?

 • Lokšņu digitālā druka ir izdevīgāka, kad vajadzīgs izdrukāt produktus mazā tirāžā, no 1 līdz 1000 eksemplāriem. 
 • Lokšņu druka ir efektīva neliela formāta produktu izgatavošanai – dažādi informatīvie materiāli, vizītkartes, galda kartes, ielūgumi u.tml.
 • Drukas sagatavošanas laiks ir daudz īsāks nekā ar sarežģītākām iekārtām. Šī tehnoloģija ļauj vienkāršāko produkciju iegūt pat vienas dienas laikā. Tas ir glābiņš situācijās, kad jāpaspēj, piemēram, iepriekš drukātus materiālus papildināt pēdējā brīdī. 
 • Digitālā druka ir ideāla mainīgai datu drukai. Tā ļauj veikt viena faila dažādu variantu druku, mainot kādu no komponentiem. Piemēram, veikt drukāšanu materiālam, kuram nepieciešams konkrēts skaits eksemplāru vienā un atšķirīgs skaits citā valodā. Ir iespējams kaut ko mainīt pat katram drukas eksemplāram, piemēram, adresātu. Tas noder ielūgumiem, tiešā mārketinga materiāliem un citiem produktiem.
 • Liela priekšrocība, kas ļauj izvairīties no pārprodukcijas, ir iespēja drukāt pēc pieprasījuma tik eksemplārus, cik nepieciešams. Tā kā drukāšanas sagatavošana ir ātra un ērta, nav jādrukā „ar rezervi”, kā tas bieži tiek darīts, piemēram, izmantojot ofsetspiedi. Izdrukāt papildu materiālus var tad, kad rodas vajadzība pēc tiem.

Digitālā druka studijā enivo – plašas iespējas realizēt Jūsu idejas

Digitālā druka ir iespējama uz daudzveidīgiem papīriem, kas piedāvā papildu iespējas radīt pārdomātu produktu. Mūsu piedāvājumā ir:

 • krītpapīrs – var izvēlēties matētu vai glancētu krītpapīru. Tas pamatā tiek izmantots reklāmas materiālu un žurnālu drukāšanai,
 • ofseta papīrs – to parasti izmanto veidlapu, grāmatu, bloknotu un tamlīdzīgu produktu izgatavošanai,
 • kartons – tas ir piemērotākais apsveikuma kartīšu, vizītkaršu un dažādu iepakojumu ražošanai,
 • krāsainais un tekstūru jeb dizaina papīrs – tā izmantošana atļauj radošu pieeju dažādiem nestandarta risinājumiem,
 • pašlīmējošais papīrs vai plēve – tas tiek izmantots dažādu informējošo un dekoratīvo uzlīmju, etiķešu un tamlīdzīgu produktu drukai.

raksti mums

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.