Kontakti


SIA “enivo”

Adrese: Pērnavas iela 42
(ieeja caur pagalmu no Vārnu ielas 22)
Rīga, LV-1009, Latvija

Tālrunis: +371 67 278 992, +371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Atsauksmes

  Robert Bosch
  Robert Bosch

  (..) poligrāfijas materiālu izgatavošanu un ražošanas nodrošināšanu esam uzticējuši tieši SIA “enivo” un šo izvēli ne mirkli neesam nožēlojuši. Viss viņu sagatavotais – no neliela zīmoga līdz pat brošūrām un iespaidīgiem karogiem – atbilst mūsu augstiem kvalitātes standartiem. SIA “enivo” starp konkurentiem izceļas gan ar kvalitatīvo darba izpildi un ātrumu, gan ar atsaucību un iedziļināšanos nestandarta problēmu risināšanā (..)

  valdes loceklis Kaspars Kaviškis

  Tele2
  Tele2

  (..) Sadarbība ar uzņēmumu “enivo” aizsākās 2013. gada decembrī, uzticot galda kalendāra dizaina izstrādi un druku. (..) mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze (..) Visi pasūtījumi tiek izpildīti kvalitatīvi, ievērojot izpildes termiņus un klienta vajadzības. Īpaši augstu novērtējam “enivo” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

  iepirkuma un sagādes nodaļa Rita Ozoliņa

  VELUX
  VELUX

  (..) “enivo” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  previous arrow
  next arrow

  Kā veikt pasūtījumu?

  Lai veiktu pasūtījumu, lūdzam izmantot pasūtījumu formu. Ja pasūtījuma veikšanai tomēr vēlaties izmantot e-pastu, lūdzu norādiet savu vārdu, uzvārdu, uzņēmumu, ko pārstāvat, tālruni, interesējošo produktu un to plānoto daudzumu. Ja kontakti tiks aizpildīti korekti, mūsu klientu konsultanti sazināsies tuvākajā laikā.

  Kā ar mums sazināties?

  Lai Jums nenāktos gaidīt, kamēr atbrīvojas kāds no menedžeriem, pirms doties pie mums ciemos, lūdzam sazvanīties un norunāt vizītes laiku. Uz tikšanos!

  Biroja darbalaiks

  Darbadienās strādājam no 8:30 līdz 17:30
  (pusdienas ēdam no 12:00 līdz 13:00).