Skrejlapas (flajeri)


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Skrejlapas un flajeri izgatavošana – atsauksmes

  Tele2
  Tele2

  (..) Sadarbība ar uzņēmumu "enivo" aizsākās 2013. gada decembrī, uzticot galda kalendāra dizaina izstrādi un druku. (..) "enivo" esam uzticējuši galda kalendāru, mapju un skrejlapu dizaina izstrādi un druku (..) mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze (..) Visi pasūtījumi tiek izpildīti kvalitatīvi, ievērojot izpildes termiņus un klienta vajadzības. Īpaši augstu novērtējam "enivo" komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

  iepirkuma un sagādes nodaļa Rita Ozoliņa

  Baltic Data
  Baltic Data

  (..) Sadarbojamies bukletu un skrejlapu izgatavošanā. enivo atsaucīgais kolektīvs vienmēr palīdz ar materiālu un tehnoloģiju izvēli, kā arī pieskata, lai iesniegtais makets būtu pareizs un atbilstu visaugstākajām prasībām. Termiņi un kvalitāte nekad nav likusi vilties, arī tad, ja visu vajadzēja jau vakar. Paldies un ceram uz turpmāku, tieši tik pat pozitīvu, sadarbību.

  valdes loceklis Aivars Arums

  Liepājas enerģija
  Liepājas enerģija

  (..) SIA "enivo" izgatavojusi SIA "Liepājas enerģija" pasūtītos poligrāfijas materiālus – bukletus, skrejlapas, vizītkartes (..) Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “enivo” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “enivo” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

  valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

  Deloitte Latvia
  Deloitte Latvia

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2017. gada aprīļa, pasūtot (..) – blociņus, mapes, skrejlapas, roll-up utt. Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz “enivo”. Ļoti patīk projektu vadītāju attieksme un pretimnākšana – cilvēciskais faktors ir ļoti svarīgs.

  biznesa attīstības vadītāja Polina Nazarova

  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

  (..) Brošūra, prospekti, reklāmas lapiņas un tehnikuma audzēkņu kvalifikācijas darbu poligrāfijas dizainparaugi un plakāti. Pozitīva pieredze, kur viens uzņēmums var piedāvāt izgatavot dažāda veida un apjoma drukas produkciju. Labvēlīga attieksme, kvalitāte, kompetence, precizitāte ir īpašības, kas raksturo mūsu sadarbības partneri SIA “enivo”. Neskatoties uz reizēm saspringtiem termiņiem, SIA “enivo” ir spējusi pasūtījumu izgatavot un piegādāt nepieciešamajā laikā un kvalitātē.

  direktore M. Vanaga

  INTRAC Latvija
  INTRAC Latvija

  (..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “enivo”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

  personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

  previous arrow
  next arrow

  Skrejlapas un flajeru druka

  Izmantojiet skrejlapas tad, kad ar nelielu budžetu Jums ātri jāizplata informācija par īpašiem piedāvājumiem, akcijām vai pasākumiem.

  Pastāv maldīgs viedoklis, ka visi cilvēki, saņemot skrejlapas, tās izmet pat neizlasot. Tas tiešām bieži tā arī ir, bet iemesls ir nevis skrejlapu zema efektivitāte, bet nekorekti sagatavots teksts, slikts dizains un nepareizi izvēlēta mērķauditorija. Ko darīt? Kā panākt, lai saņēmēji pievērstu uzmanību Jūsu ziņojumam?

  Apkopojot daudzu gadu pieredzi Hromets poligrāfija sniedz Jums šos noderīgus padomus:

  • rūpīgi pārdomājiet skrejlapas virsrakstu – tam jāsastāv no dažiem vārdiem. Vēl efektīvāk, ja tas ir jautājuma formā (piem., bērnu klepus sīrupam derēs “Vai tavs bērns klepo?”);
  • pievērsiet uzmanību flajeru teksta apjomam – tam ir jābūt maksimāli īsam. Mūsu ieteikums ir šāds: A6 un 1/3 no A4 skrejlapām – līdz 150 vārdiem; A5 skrejlapām – līdz 300 vārdiem;
  • skrejlapu dizainam jābūt maksimāli atraktīvam. Hromets poligrāfijā par to rūpējas pieredzējuši mākslinieki;
  • rēķinieties ar to, ka daudzas skrejlapas nonāks pie cilvēkiem, kuriem Jūsu piedāvājums būs nesaistošs un tiks izmestas. Tāpēc labāk ir skrejlapas izgatavot uz plānāka papīra, bet lielākā daudzumā, nekā otrādi. Reti kurš saņēmējs pievērš uzmanību papīra biezumam – daudz būtiskāks ir skrejlapu noformējums un saturs. Atcerieties arī, ka palielinot tirāžu divreiz, investīcija ražošanā vidēji palielinās par tikai 10–30%;

  Skrejlapas – daži fakti

  • skrejlapas (flajeri/flaijeri) ir apdrukātas reklāmas lapas bez locījumiem;
  • skrejlapas ir ļoti populāra reklāmas produkcija. Visbiežāk tās tiek izdalītas sabiedriskajās vietās, vai nogādātas potenciālo klientu pasta kastītēs;
  • skrejlapu izgatavošana un druka neprasa lielu investīciju (viena skrejlapa var maksāt mazāk par santīmu), toties skrejlapu atdeve, pareizi sagatavojot tekstu un dizainu, ir salīdzinoši augsta.

  Skrejlapu populārākie izmēri

  • A6 (105×148 mm);
  • A5 (148×210 mm);
  • trešdaļa no A4 (99×210 mm).

  Skrejlapas – kā tās pasūtīt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.