Kalendāru izgatavošana, plānotāju izveide | Hromets poligrāfija

Kalendāri un plānotāji

Saņemt piedāvājumu

Kvalitatīvi kalendāri un plānotāji

Kalendāri un plānotāji kalpo par lielisku korporatīvu dāvanu klientiem, sadarbības partneriem un kolēģiem un palīdz tiem par Jums atcerēties. Nav svarīgi, vai tie ir drukātie sienas kalendāri, galda kalendāri, kabatas kalendāri vai plānotāji – Jums ir svarīgi, lai saņēmējam būtu vēlēšanās tieši Jūsu kalendāru izmantot visu gadu.

Kā to panākt? Nemitīgi strādājot pie kvalitātes paaugstināšanas uzdodam šo jautājumu sev un klientiem. Un atbilde ir: kvalitāte (visa gada garumā), pievilcīgs dizains, maksimālā funkcionalitāte un bez kļūdām – šie četri ir visbūtiskākie priekšnosacījumi kalendāru izgatavošanā. Rūpējoties par kalendāru atbilstību šiem kritērijiem, nodrošināsiet to, ka Jūsu kalendārus lietos ikdienā.

Hromets poligrāfijā atradīsiet vienu no visplašākajiem kvalitatīvo kalendāru un plānotāju sortimentiem Latvijā. Ar visaugstāko atbildību rūpējamies, lai mūsu izgatavotie kalendāri atbilstu augstāk minētajiem kritērijiem un arvien popularizētu Jūsu uzņēmumu, spodrinot tā imidžu. Gan lieli, gan mazi, gan lētāki, gan ekskluzīvie kalendāri un plānotāji – to visu Jūs varat viegli pasūtīt un savlaicīgi saņemt.

Kalendāru izgatavošana – veiksmīga korporatīvās dāvanas izvēle sadarbības partneriem

Augusts un septembris ir zināmi ne tikai kā krāšņs un bagātīgs ražas laiks, bet arī kā tie mēneši, kurā uzņēmumi veic korporatīvo dāvanu pasūtījumus. Kalendārs – sienas, galda vai kabatas – ir viena no labākajām dāvanām, pateicoties to praktiskumam un elegantam noformējumam. Kalendāru izgatavošana ar pārdomātu dizainu ir efektīvs risinājums, kā nostiprināt biznesa attiecības ar sadarbības partneriem, vienlaicīgi veicinot sava uzņēmuma atpazīstamību.

Sveicot klientus, ir sarežģīti atrast korporatīvu dāvanu, kas būtu aktuāla ilgstoši. Kalendārs šajā ziņā ir līderis – tas tiek uzlūkots vairākas reizes dienā visa gada garumā. Varat būt drošs – kalendārs kā dāvana tā saņēmējam būs noderīgs sabiedrotais ikdienā. Kalendārs ir neitrāla, universāla dāvana, gan pasniedzot atsevišķi, gan kā oriģināls un radošs papildinājums citām korporatīvajām dāvanām.

Kalendāru izgatavošana, kas veikta Hromets poligrāfijā, ir atbildības, precizitātes un kvalitātes garants pieredzējušas komandas izpildījumā. Jāmin, ka arī noformējuma iespējas ir gandrīz neierobežotas: dizainā var iekļaut augstas kvalitātes fotogrāfijas, uzņēmuma logo, moto vai pakalpojumu aprakstus, kā arī citus uzņēmumu raksturojošus elementus.

Veic kalendāru izgatavošanu Hromets poligrāfijā laicīgi!

Kalendāru izgatavošana – atsauksmes

“Tele2”

(..) Sadarbība ar uzņēmumu “Hromets poligrāfija” aizsākās 2013. gada decembrī, uzticot galda kalendāra dizaina izstrādi un druku. (..) mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze (..) Visi pasūtījumi tiek izpildīti kvalitatīvi, ievērojot izpildes termiņus un klienta vajadzības. Īpaši augstu novērtējam “Hromets poligrāfija” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

iepirkuma un sagādes nodaļa Rita Ozoliņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
SIA "BRIKERS"

Ar SIA “Hromets poligrāfija” sākām strādāt 2018. gada novembrī (..) esam ļoti apmierināti. Noteikti iesakām Hromets poligrāfiju, ja vēlaties tikt pie individuāli piemeklēta kalendāra risinājuma Jūsu sadarbības partneriem, klientiem un draugiem!

SIA “BRIKERS"

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
SIA "Intra"

Ar SIA “Hromets poligrāfija” strādājam kopš 2017. gada (..) Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs!

valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sākām strādāt 2011. gada rudenī (..) Kopš tā laika esam uzticīgi partneri (..) Esam ļoti apmierināti ar sadarbību un projektu vadītājas profesionālo un pozitīvo komunikāciju arī steidzamu darbu izpildē. (..) noteikti iesakām SIA “Hromets poligrāfija”, ja meklējat augstas kvalitātes sadarbības partneri (..) un vēlaties patiesu iedziļināšanos Jūsu vēlmēs un vajadzībās!

rektore profesore Irēna Kokina

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Dentoflex Schumann”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām Hromets poligrāfiju kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

“Dentoflex Schumann” valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Jelgavas novada pašvaldība”

(..) Sadarbība ar SIA “Hromets poligrāfija” bija operatīva, atraktīva un abpusēji viegla. Dizainera piedāvāto maketu varianti iepriecināja ar gaumi, pārdomātām korporatīvās identitātes iestrādēm. Maketa saskaņošanas laikā izmaiņas un norādītās korekcijas tapa ātri. Piedāvājums (..) izrādījās ar kvalitātes zīmi ne tikai klienta piesaistei, bet ar atbildību par paveicamo! Jelgavas novada pašvaldība ir gandarīta par sadarbību.

izpilddirektors Ivars Romānovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Kurzemes Granulas”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2014. gada, pasūtot sienas kalendārus nu jau ceturto gadu pēc kārtas. Ļoti patīk projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Noteikti iesakām Hrometu kā uzticamu partneri kalendāru izveidei.

valdes priekšsēdētājs Viesturs Grīnbergs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Banku augstskola”

(..) Esam veikuši pasūtījumus un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju, tai skaitā: kalendārus, bukletus, zīmogus un spiedogus u.c. Lai arī brīžiem termiņi ir bijuši ļoti īsi, SIA “Hromets poligrāfija” spēja laicīgi piegādāt visu nepieciešamo produkciju nemainīgi teicamā kvalitātē. (..) varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā uzticamu, profesionālu, stabilu un drošu sadarbības partneri.

rektora p.i. I. Kreituss

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“INTRAC Latvija”

(..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “Hromets poligrāfija”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“ABB”

(..) uzņēmuma darbinieki sevi pierādījuši, kā augsti kvalificēti un profesionāli speciālisti, ar individuālu attieksmi pret klientu. Kopš pirmās sadarbības dienas, zinām, ka vienmēr varam rēķināties ar to, ka darbs tiks izpildīts norādītajos termiņos, vai pat ātrāk, tiks ievērotas mūsu zīmola vadlīnijas, un ieteikts mums piemērotākais risinājums, gan kvalitātes, gan izmaksu aspektā.

komunikācijas speciāliste Agnese Muceniece

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Ventbunkers”

(..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Kalendāru izgatavošana Hromets poligrāfijā:

 • labāk izceļ Jūs konkurentu starpā, jo pieredzējušie dizaineri un maketētāji rūpējas par to, lai kalendāru dizains būtu oriģināls un maksimāli runātu par Jums;
 • saņēmējam radīs pozitīvu iespaidu par Jums, jo kalendāru kvalitāte ir izcila. Piemeklējam arī dažādus viskvalitatīvākos tehniskos risinājumus, piemēram:
  • nestandarta (brīva) kalendāra forma;
  • kalendāri ar īpaši cieto pamatni;
  • vairāku daļu kalendāri ar biezo kartona aizmuguri;
  • kalendāri ar pieskaņotas krāsas spirāli un kniedi (piemēram, zelta);
  • kalendāru izgatavošana ar speciālo papildu pēcapstrāde pēc Jūsu vēlmēm, piemēram, logo uzspiešana ar foliju vai dekoratīvā izlakošana ar UV laku.
 • nesatur kļūdu, jo kalendāri pirms izgatavošanas tiek pārbaudīti vairākos etapos.
 • atstāj prestižu iespaidu par Jums, jo piedāvājam pārdomātu kalendāru dizainu, augstvērtīgus materiālus un tehnoloģijas, kas ir garants tam, ka kalendāri izskatīsies lieliski visa gada garumā.

Kalendāri un plānotāji – svarīgi zināt:

 • Hromets poligrāfijas sortimentā ir gan sienas kalendāri, gan galda kalendāri, gan kabatas kalendāri, gan visdažādākie plānotāji;
 • lai kalendāri un plānotāji liktu klientiem Jūs atcerēties, tajos drukājam gan Jūsu logotipu, gan citu informāciju;
 • kalendāri un plānotāji ir lielisks mārketinga rīks, jo tie kalpo kā izcila reklāma Jūsu uzņēmumam un atgādina par Jums veselu gadu!;
 • individuālo kalendāru un/vai plānotāju izgatavošana paver iespēju izcelt Jūsu uzņēmumam svarīgās dienas, piemēram, dibināšanas datumu, uzņēmuma vadītāja vai jebkura cita darbinieka dzimšanas dienas/vārda dienas datumu;
 • kalendāru ražošanā kā pēdējais solis ir to iepakokšana. Hromets poligrāfijas standarts ir kvalitatīvs celofāna maisiņš katram kalendāram. Ja budžets pieļauj – tad vēl solīdāk, ja katru kalendāru iepakosim kartona kastītē;
 • tipiski kalendāru ražošana ilgst 1–2 nedēļas. Tomēr gada beigās, kad pasūtījumu apjoms aug ģeometriskajā progresijā, kalendāru ražošana var ilgt līdz pat 5 nedēļām aiz tā vienkāršā iemesla dēļ, ka kopš apstiprināšanas ražošanai līdz faktiskajai izgatavošanai 1–3 nedēļas kalendārs gaida rindā. Tāpēc aicinām veikt kalendāru pasūtīšanu savlaicīgi – augustā/septembrī.
 • kalendāru izgatavošana noteikti atmaksājas, jo tos nav iespējams izmest, it īpaši, ja tie radīti Hromets poligrāfijā! 🙂

Kalendāri – vēsturiskie fakti:

 • vārds „kalendārs” ir cēlies no latīņu valodas vārda kalendae, kas nozīmē – katra mēneša pirmā diena;
 • pastāv uzskats, ka pats pirmais kalendārs ir vairāk nekā 30 000 gadu vecs;
 • pirmsākumos kalendāru funkcijas bija saistītas ar lauksaimniecību, nosakot labākos ražas sēšanas un novākšanas laikus. Vēlāk kalendāros parādījās vajadzība atzīmēt reliģiska satura svētkus. Mūsdienās izgatavotie kalendāri satur arī vārdadienas, valsts svētkus, mēness fāzes utt.
 • 46. gads pirms mūsu ēras ir bijis visgarākais, kad Romas kalendārs atpalika par 90 dienām. Tā rezultātā Jūlijs Cēzars pielika 2 papildu mēnešus, kā arī 23 papildu dienas februārī, ka rezultātā, tajā gadā bija 455 dienas!;
 • statistiski, kalendārā 13. datums var iekrist piektdienā vairāk, nekā jebkurā citā nedēļas dienā!;
 • Romas impērijas laikā kalendārā bija 10 mēneši – janvāris un februāris nāca klāt aptuveni 700. gadā p.m.ē.

Kalendāru izgatavošana – kā to pareizi organizēt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti un kalendāru izgatavošana Jums sagādās nevis galvassāpes, bet prieku!

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.