Kalendāru izgatavošana un druka


Kalendāri

Vai zinājāt, ka kalendāru vēsture stiepjas vairāk nekā 30 000 gadu senā pagātnē? Līdz pat šodienai to nozīme ir būtiska, kalpojot par galveno atskaites punktu laika mērīšanai.

Mūsdienās kalendāri kalpo arī kā lieliska dāvana klientiem, sadarbības partneriem un kolēģiem.  Neatkarīgi no tā, kāda veida kalendārs tas ir, svarīgi, lai gala produkts būtu kvalitatīvs un noderīgs tā saņēmējam!

Izgatavojam:

Augstākie kvalitātes standarti

Nemitīgi, meklējot risinājumus kvalitātes standartu paaugstināšanai, uzdodam sev jautājumu – kā panākt, ka produkts tā saņēmējam patīk? Atbildi esam raduši un ieviesuši savā darbā:

 1. kalendāru drukas kvalitāte, kas rada vērtību produktam
 2. pievilcīgs dizains, kas pārsteidz ikvienu
 3. funkcionalitāte, ko novērtē klients
 4. precizitāte, kas ir visa darba pamatā

Šie aspekti ir svarīgi gan mums katra kalendāra veidošanā, gan arī Jums, saņemot mūsu izgatavoto produktu!

Atsauksmes

Tele 2
Tele 2

(..) Sadarbība ar uzņēmumu “enivo” aizsākās 2013. gada decembrī, uzticot galda kalendāra dizaina izstrādi un druku. (..) mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze (..) Visi pasūtījumi tiek izpildīti kvalitatīvi, ievērojot izpildes termiņus un klienta vajadzības. Īpaši augstu novērtējam “enivo” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

iepirkuma un sagādes nodaļa Rita Ozoliņa

SIA "BRIKERS"
SIA "BRIKERS"

Ar SIA “enivo” sākām strādāt 2018. gada novembrī (..) esam ļoti apmierināti. Noteikti iesakām enivo, ja vēlaties tikt pie individuāli piemeklēta kalendāra risinājuma Jūsu sadarbības partneriem, klientiem un draugiem!

SIA "Intra"
SIA "Intra"

Ar SIA “enivo” strādājam kopš 2017. gada (..) Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs!

valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE
DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE

(..) Ar SIA “enivo” sākām strādāt 2011. gada rudenī (..) Kopš tā laika esam uzticīgi partneri (..) Esam ļoti apmierināti ar sadarbību un projektu vadītājas profesionālo un pozitīvo komunikāciju arī steidzamu darbu izpildē. (..) noteikti iesakām SIA “enivo”, ja meklējat augstas kvalitātes sadarbības partneri (..) un vēlaties patiesu iedziļināšanos Jūsu vēlmēs un vajadzībās!

rektore profesore Irēna Kokina

Dentoflex Schumann
Dentoflex Schumann

(..) Ar SIA “enivo” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām enivo kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

“Dentoflex Schumann” valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

Jelgavas novada pašvaldība
Jelgavas novada pašvaldība

(..) Sadarbība ar SIA “enivo” bija operatīva, atraktīva un abpusēji viegla. Dizainera piedāvāto maketu varianti iepriecināja ar gaumi, pārdomātām korporatīvās identitātes iestrādēm. Maketa saskaņošanas laikā izmaiņas un norādītās korekcijas tapa ātri. Piedāvājums (..) izrādījās ar kvalitātes zīmi ne tikai klienta piesaistei, bet ar atbildību par paveicamo! Jelgavas novada pašvaldība ir gandarīta par sadarbību.

izpilddirektors Ivars Romānovs

Kurzemes Granulas
Kurzemes Granulas

(..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2014. gada, pasūtot sienas kalendārus nu jau ceturto gadu pēc kārtas. Ļoti patīk projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Noteikti iesakām enivo kā uzticamu partneri kalendāru izveidei.

valdes priekšsēdētājs Viesturs Grīnbergs

Banku augstskola
Banku augstskola

(..) Esam veikuši pasūtījumus un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju, tai skaitā: kalendārus, bukletus, zīmogus un spiedogus u.c. Lai arī brīžiem termiņi ir bijuši ļoti īsi, SIA “enivo” spēja laicīgi piegādāt visu nepieciešamo produkciju nemainīgi teicamā kvalitātē. (..) varam ieteikt SIA “enivo” kā uzticamu, profesionālu, stabilu un drošu sadarbības partneri.

rektora p.i. I. Kreituss

INTRAC Latvija
INTRAC Latvija

(..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “enivo”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

ABB
ABB

(..) uzņēmuma darbinieki sevi pierādījuši, kā augsti kvalificēti un profesionāli speciālisti, ar individuālu attieksmi pret klientu. Kopš pirmās sadarbības dienas, zinām, ka vienmēr varam rēķināties ar to, ka darbs tiks izpildīts norādītajos termiņos, vai pat ātrāk, tiks ievērotas mūsu zīmola vadlīnijas, un ieteikts mums piemērotākais risinājums, gan kvalitātes, gan izmaksu aspektā. Līdz šim SIA "enivo" esam uzticējuši dažādu brošūru, vizītkaršu, veidlapu, kalendāru, un citu materiālu dizaina izstrādi, maketēšanu un druku.

komunikācijas speciāliste Agnese Muceniece

Ventbunkers
Ventbunkers

(..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

previous arrow
next arrow

Skatiet arī citas atsauksmes.

Plašs piedāvājums – izdevīgas cenas

Pie mums atradīsiet plašāko kalendāru sortimentu Baltijā. Ar visaugstāko atbildību rūpējamies, lai mūsu izgatavotie produkti atbilstu augstāk minētajiem kritērijiem un ļautu klientiem atzinīgi vērtēt saņemto!

Ieguvumi, veicot kalendāru izgatavošanu Poligrāfija.lv

 1. oriģināls kalendāru dizains – mūsu pieredzējušie dizaineri un maketētāji rūpējas par to, lai izpildītu katra klienta ieceres
 2. vairāku etapu izgatavošanas procesu, kas sniedz augstu kvalitāti un novērš kļūdu rašanos
 3. iespēja izvēlēties vēlamos tehniskos risinājumus, piemēram:
  • nestandarta (brīvu) formu
  • kalendārus ar īpaši cietu pamatni
  • vairāku daļu kalendārus ar biezo kartona aizmuguri
  • kalendārus ar pieskaņotas krāsas spirāli un kniedi (piemēram, zelta)
 4. speciāla papildu pēcapstrāde pēc Jūsu vēlmēm, piemēram, logo uzspiešana ar foliju vai dekoratīvā izlakošana ar UV laku

Ražošanas ilgums

Produkta ražošana vidēji ilgst 1-2 nedēļas. Tomēr gada beigās, kad pasūtījumu apjoms būtiski pieaug, kalendāru druka var ilgt līdz pat 5 nedēļām.

Tāpēc aicinām veikt kalendāru pasūtīšanu savlaicīgi – jau augustā vai septembrī!

Pasūtījuma noformēšana

Lai kalendāru izgatavošana un druka būtu aizraujoša, aicinām ieskatīties mūsu kalendāru online katalogā – tur varēsiet ērti visus mūsu piedāvātus kalendārus, atlaides un noderīgus padomus.

Ja esat gatavs pasūtījuma veikšanai – lūdzam izmantot pieteikuma formu, norādot svarīgāko informāciju par savām vēlmēm!