Kalendāri un kalendāru druka


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Sienas kalendāri – on-line katalogs

  Jūsu ērtībai esam izveidojuši portālu kalendari.lv, kur ērti apskatāmi visi mūsu piedāvātie sienas kalendāri.

  Sienas kalendāru druka – atsauksmes

  SIA "BRIKERS"
  SIA "BRIKERS"

  Ar SIA “enivo” sākām strādāt 2018. gada novembrī (..) esam ļoti apmierināti. Noteikti iesakām enivo, ja vēlaties tikt pie individuāli piemeklēta kalendāra risinājuma Jūsu sadarbības partneriem, klientiem un draugiem!

  SIA "Intra"
  SIA "Intra"

  Ar SIA “enivo” strādājam kopš 2017. gada (..) Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs!

  valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

  Dentoflex Schumann
  Dentoflex Schumann

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām enivo kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

  “Dentoflex Schumann” valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

  Kurzemes Granulas
  Kurzemes Granulas

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2014. gada, pasūtot sienas kalendārus nu jau ceturto gadu pēc kārtas. Ļoti patīk projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Noteikti iesakām enivo kā uzticamu partneri kalendāru izveidei.

  valdes priekšsēdētājs Viesturs Grīnbergs

  Banku augstskola
  Banku augstskola

  (..) Esam veikuši pasūtījumus un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju, tai skaitā: kalendārus, bukletus, zīmogus un spiedogus u.c. Lai arī brīžiem termiņi ir bijuši ļoti īsi, SIA “enivo” spēja laicīgi piegādāt visu nepieciešamo produkciju nemainīgi teicamā kvalitātē. (..) varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā uzticamu, profesionālu, stabilu un drošu sadarbības partneri.

  rektora p.i. I. Kreituss

  INTRAC Latvija
  INTRAC Latvija

  (..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “enivo”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

  personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

  ABB
  ABB

  (..) uzņēmuma darbinieki sevi pierādījuši, kā augsti kvalificēti un profesionāli speciālisti, ar individuālu attieksmi pret klientu. Kopš pirmās sadarbības dienas, zinām, ka vienmēr varam rēķināties ar to, ka darbs tiks izpildīts norādītajos termiņos, vai pat ātrāk, tiks ievērotas mūsu zīmola vadlīnijas, un ieteikts mums piemērotākais risinājums, gan kvalitātes, gan izmaksu aspektā. Līdz šim SIA "enivo" esam uzticējuši dažādu brošūru, vizītkaršu, veidlapu, kalendāru, un citu materiālu dizaina izstrādi, maketēšanu un druku.

  komunikācijas speciāliste Agnese Muceniece

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  previous arrow
  next arrow

  Sienas kalendāru druka 2024. gadam

  Sienas kalendāri, neapšaubāmi, ir vispieprasītākais drukāto uzņēmumu kalendāru veids. Lai apmierinātu dažādu klientu dažādas vajadzības, enivo piedāvā vienu no plašākajiem kvalitatīvo drukāto sienas kalendāru sortimentiem – tai skaitā ir gan populārie trīsdaļīgie kalendāri, gan pāršķiramie kalendāri, gan lielāki, gan mazāki, ar individuālo formu vai, piemēram, īpaši cieto pamatni.

  Lai drukātie sienas kalendāri būtu vizuāli tīkami un reizē funkcionāli, enivo īpašu uzmanību pievērš drukāto kalendāru kvalitātei un dizainam – tieši no tā ir atkarīgs, vai šo kalendāru kāds gribēs turēt goda vietā uz sienas, vai izmetīs ārā.

  Rēķinoties ar to, ka dažādiem uzņēmumiem ir dažādi budžeti kalendāru drukai, enivo ir piedāvājumi visdažādākajām situācijām. Ja budžets nav pārāk liels, piedāvāsim izgatavot drukātos kalendārus ar standarta mēnešu blokiem u.c. sagataves, kas ļaus Jums ievērojami ietaupīt. Ja budžets kalendāru drukai ir lielāks, varēsiet atļauties pilnīgi individuālos kalendārus, kas maksimāli atbildīs Jūsu uzņēmuma grafiskajam stilam un zīmolam, jo kalendāru dizaina izveidošanā izmantosim Jūsu korporatīvo simboliku, fontus un krāsu gammas.

  Lai drukātie sienas kalendāri nedeformētos (kā tas, diemžēl, tiek bieži novērots), enivo izmanto radikāli jaunus kalendāru datuma rādītājus – to piestiprināšanai vecmodīgas gumijas vietā (kalendāru aizmugurē) tiek izmantoti speciāli klipši gar kalendāru malām. Tādējādi nerodas traucējoša spriedze un sienas kalendāri paliek taisni visu gadu!

  Ar citu svarīgu informāciju par kalendāriem aicinām iepazīties sadaļā Kalendāru izgatavošana.

  Sienas kalendāri – daži fakti:

  • sienas kalendāru druka paredz, ka kalendāri var sastāvēt no vienas vai vairākām (līdz pat piecām) daļām;
  • viendaļīgie sienas kalendāri parasti sastāv no lapām, kas sastiprinātas ar skavu vai spirāli. Tie var būt dažādu izmēru, pat B1 (70×100 cm);
  • iespējama sienas kalendāru druka (un to arī rekomendējam) ar īpaši cieto pamatni (solīdāki un izturīgāki);
  • drukātie sienas kalendāri var tikt izgatavoti ar individuāli izstrādātiem kalendāru blokiem, ņemot vērā Jūsu uzņēmuma korporatīvo stilu – fontus, krāsu gammu utt.;
  • drukātie sienas kalendāri enivo vienmēr tiek iepakoti individuālā plēves maisiņā, lai to solīdi var pasniegt saņēmējam. Jums nav papildu jātērē nauda rūpējoties par kalendāru iepakojumu;
  • ja sienas kalendāru iepakojums Jums īpaši rūp, piedāvājam izgatavot elegantas kalendāru kastītes no izturīga kartona ar apdruku;
  • sienas kalendāru druka ar patvaļīgu formu padara tos īpaši atraktīvus un vēl vairāk Jūs atšķir no konkurentiem!

  Kalendāru druka – kā veikt pasūtījumu?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti un sienas kalendāru druka Jums sagādās prieku, nevis mūžīgas raizes! 🙂