Koka kalendāri


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Koks ir viens no izplatītākajiem materiāliem pasaulē – tas ir dabīgs un ekoloģisks, patīkams pēc taustes un kalpo kā aktuāls dizaina elements. Meklējot jaunus ekoloģiskus risinājumus, enivo ir radījusi Latvijā jaunu vēl nebijušu produktu sēriju – Koka kalendāri.

  Šīs sērijas ietvaros šobrīd ir radīti trīs dažādi kalendāru modeļi – On request Wood, Shelf, Clock.

  Koks ir dabīgs materiāls, tas nozīmē, ka to lielā mērā ietekmē apkārtējā vide – mitrums, sausums un citi faktori. Plānojot koka kalendāru dizainu, enivo ņēma vērā materiāla īpatnības. Gala rezultātā radās pārdomāta un stabila konstrukcija, kas saglabās savu formu un priecēs visu lietošanas laiku neatkarīgi no ārējiem apstākļiem.  

  Kalendāru apstrādes izvēlētā beice palīdz izcelt koka tekstūru, nepārklājot un neslēpjot to. Dažādie pieejamie toņi ļauj atlasīt tādu, kas atbilst uzņēmuma korporatīvajam krāsām.  

  Neliels galda kalendārs – On Request Wood

  Kompakts koka galda kalendārs, kas rada siltu un ekoloģisku iespaidu par uzņēmumu.

  Kalendāra apakšējā daļa ir paredzēta nelieliem dizaina elementiem – uzņēmuma logo un novēlējumam. Visa gravēšana notiek ar lāzeri, kas ļauj precīzi realizēt arī sīkas detaļas.

  Klientiem patīk dāvanas, kas prasa pašu iesaisti. Tādēļ šis koka galda kalendārs tiks nosūtīts nesaliktā veidā – dodot iespēju jūsu klientiem uzbūvēt to pašiem, protams, ar video instrukciju no enivo.

  Koka galda kalendārs ar pulksteni – Clock

  Praktisks un ērts koka galda kalendārs, kas atradīs vietu jebkurā birojā.

  Šis koka kalendārs ir papildināts ar pulksteņa mehānismu, kas aprīkots ar Alcine tipa baterijām, nodrošinot pareizu un precīzu laiku. Kalendāra elegantais dizains ar pulksteņa papildfunkciju ilgi kalpos kā dizaina elements jūsu klienta birojā, patstāvīgi atgādinot par jums.

  Domājot par jūsu uzņēmuma tēlu, piedāvājam izvēlēties vienu no divām ciparnīcām, kas atbildīs kopējam kalendāra tēlam.

  Līdzīgi kā modelim On Request Wood arī šim kalendāram tiek piedāvāta koka lāzergravēšana, laukums dizainam attiecīgi ir lielāks.

  Katrs koka galda kalendārs tiks salikts enivo, ievietotas baterijas un iepakots pārvadāšanai.

  Koka kalendārs – Shelf

  Koka galda kalendārs, kas sev līdzi nes ziemeļu noskaņu, ieturot minimālisma dizainu.

  Konkrētais modelis ir unikāls ar to, ka tam nav paredzēta spirāle kalendāra lapu turēšanai. Strādājot pie Shelf dizaina, enivo dizaineri un maketētāji plānoja kalendāra konstrukciju tā, lai lapas nelocītos, nekristu un kopējais tēls saglabātos viegls.

  Šim koka kalendāra veidam paredzēta lāzergravēšana pamatnei un lapu abpusēja apdruka – otru lapas pusi paredzot piezīmēm, plānošanai, kolēģu kontaktu sarakstam, faktiem par uzņēmumu vai brīvā laika aizpildīšanai, piemēram, labirinti, sodoku, kuģu spēle vai krustvārdu mīklas.

  Izvēloties jebkuru no koka galda kalendāriem, jūs varat būt pārliecināti, ka uzdāvinātie kalendāri atradīsies uz jūsu klientu galdiem.

  Daži fakti par koka galda kalendāriem

  • Kalendāru pamatnei tiek izmantots Latvijā ražots bērza saplāksnis. Saplāksnim atlasīti koki bez zariem, kas nozīmē izturību un vienmērīgu koka faktūru.
  • Koka kalendāru pamatnes krāsošanā tiek izmantota dažādu toņu beice, kuras pamatā ir lineļļa. Beices sastāvā ir īpaši smalki samalti dabīgie minerālpigmenti, kas aizsargā no saules starojuma un mitruma. Beices pārklājums ir elastīgs, kas laika gaitā nelobīsies un neplaisās.
  • Kalendāra lapām tiek izmantots augstākās kvalitātes dizaina papīrs (Munken Pure), kura ražošanā netiek izmantots hlors, padarot to videi draudzīgu.
  • Visiem koka kalendāru modeļiem paredzēts individuāls kalendāra lapu dizains un lāzergravēšanas iespējas.

  Koka galda kalendāri – kā tos saņemt?

  Aizpildi pasūtījuma formu blakus vai sazinies ar mums.
  Vēl uzzini par lentītēm, iepakojumiem, dāvanu papīra maisiņiem un apsveikumu.