Mobile nav

Kartiņas, dāvanu kartes, diplomi

Pasākumu/apsveikuma kartiņu izgatavošana un druka

Šajā kategorijā ietilpst viss, ko var sasaistīt ar kādu svinīgu notikumu, neatkarīgi no tā lieluma. Ziemassvētki pats par sevi jau ir notikums, kurš neprasa jautājumus. Tomēr šie svētki ir globāli un nav tik personiski vai svinīgi, kā, piemēram, izlaidums.

Personiskajiem svētkiem nav jābūt lieliem, galvenais ir, ka tie ir personiski. Tos par tādiem var padarīt īpaši izveidots ielūgums vai dāvanu karte.

Svinīgajiem svētkiem bieži vien ir sava veida etiķete, kas nosaka dalību tajos. Ņemot vērā, ka uzņēmumam vai iestādei šāda veida pasākumi ir rūpīgi pārdomāti, poligrāfijas izstrādājumiem - ielūgumiem un diplomiem - ir jābūt pārdomātiem un pielāgotiem uzņēmuma/iestādes kopējam korporatīvajam stilam gan dizaina, gan izmantoto materiālu ziņā.

Hromets poligrāfijā izgatavotās kartiņas

  • ļauj Jums veiksmīgāk izcelties konkurentu starpā un iespaidīgāk pārsteidz Jūsu ielūgtos viesus ar savu oriģinalitāti, jo dizainu izstrādā mākslinieki ar daudzu gadu pieredzi, turklāt tiek izmantoti visdažādākie dizaina papīri, formas un apdrukas tehnoloģijas;
  • palīdz Jums pavērt durvis pie potenciāliem klientiem – izsūtiet viņiem apsveikumu un vieglāk nodibiniet kontaktu;
  • atbrīvo Jūs no raizēm par atbilstošo aplokšņu iegādi, jo nodrošinām arī aplokšņu izgatavošanu un apdruku;
  • ļauj Jums būt drošiem, ka dāvanu kartes netiks viltotas, jo iestrādāsim pretviltošanas elementus.

Kartiņas un diplomi – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu Serviss.