Apsveikumu kartiņas, dāvanu kartes | Hromets poligrāfija

Kartiņas, dāvanu kartes, diplomi

Saņemt piedāvājumu

Kartiņu, dāvanu karšu un diplomu izgatavošana – atsauksmes

“ALEJAS PROJEKTI”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2014. gada decembra, pārsvarā pasūtot lietas gada nogalei, Ziemassvētku kartiņas, sienas un galda kalendārus (..) Ļoti apmierina projektu vadītājas attieksme, pretimnākšana un profesionalitāte (..) vienmēr tiek ievēroti izpildes termiņi un nav jāuztraucas, ka kaut kas noies greizi vai nepaspēs laikā.

biroja vadītāja L. Lejāne-Zemeža

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Liepājas enerģija”

SIA "Hromets poligrāfija" izgatavojusi (..) – bukletus, skrejlapas, vizītkartes, apsveikuma kartītes, ielūgumus, banerus un kalendārus. Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “Hromets poligrāfija” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “Hromets poligrāfija” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“KELK”

SIA "KELK" bija pasūtījusi Jaungada kalendāru un atklātņu dizaina izstrādāšanu. SIA “Hromets poligrāfija” vēl pārrunu etapā radīja cienīgu iespaidu. Mūsu kompānijai iepatikās uzmanīgā attieksme pret pasūtītāja prasībām, izpildes termiņiem un garantēto kvalitāti. Pateicamies par izpildīto darbu un ceram uz ilgstošu sadarbību turpmāk.

valdes loceklis S. Seidovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Gedeon Richter”

Esam (..) saņēmuši kvalitatīvu produkciju (..) kartiņas, ielūgumi, piezīmju blociņi un piezīmju lapas (..) Uzņēmums SIA “Hromets poligrāfija” piedāvā pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu – izveido dizainu, maketē, sagatavo ražošanai saražo un piegādā preci. SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina kvalitatīvu servisu un apkalpošanu. Projektu vadītāji ir pieredzējuši gan poligrāfijā, gan medicīniskā rakstura projektu vadībā, tāpēc laba sadarbība starp mūsu uzņēmumiem ir izveidojusies ļoti ātri.

Latvijas pārstāvniecības vadītāja Evita Jaunzeme

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“TOLMETS”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Servier Latvia”

(..) Esam veikuši pasūtījumus un saņēmuši produkciju ļoti plašā sortimentā (..) ielūgumi, konferenču stendi, plakāti (..) saņemtā produkcija ir teicamas kvalitātes un, kas ļoti būtiski, ievērojot piegādes termiņus. (..) Īpaši vēlamies atzīmēt SIA “Hromets poligrāfija” augsto servisu un apkalpošanas kvalitāti. Projektu vadītāji ir tik pieredzējuši poligrāfijā, iedziļinoties katrā projektā, meklējot labākos risinājumus un sniedzot noderīgas konsultācijas, ka dažu mēnešu laikā izveidojās lieliska sadarbība starp mūsu uzņēmumiem.

ģenerāldirektors Jānis Leja

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Pasākumu/apsveikuma kartiņu izgatavošana un druka

Šajā kategorijā ietilpst viss, ko var sasaistīt ar kādu svinīgu notikumu, neatkarīgi no tā lieluma. Ziemassvētki pats par sevi jau ir notikums, kurš neprasa jautājumus. Tomēr šie svētki ir globāli un nav tik personiski vai svinīgi, kā, piemēram, izlaidums.

Personiskajiem svētkiem nav jābūt lieliem, galvenais ir, ka tie ir personiski. Tos par tādiem var padarīt īpaši izveidots ielūgums vai dāvanu karte.

Svinīgajiem svētkiem bieži vien ir sava veida etiķete, kas nosaka dalību tajos. Ņemot vērā, ka uzņēmumam vai iestādei šāda veida pasākumi ir rūpīgi pārdomāti, poligrāfijas izstrādājumiem – ielūgumiem un diplomiem – ir jābūt pārdomātiem un pielāgotiem uzņēmuma/iestādes kopējam korporatīvajam stilam gan dizaina, gan izmantoto materiālu ziņā.

Hromets poligrāfijā izgatavotās kartiņas

  • ļauj Jums veiksmīgāk izcelties konkurentu starpā un iespaidīgāk pārsteidz Jūsu ielūgtos viesus ar savu oriģinalitāti, jo dizainu izstrādā mākslinieki ar daudzu gadu pieredzi, turklāt tiek izmantoti visdažādākie dizaina papīri, formas un apdrukas tehnoloģijas;
  • palīdz Jums pavērt durvis pie potenciāliem klientiem – izsūtiet viņiem apsveikumu un vieglāk nodibiniet kontaktu;
  • atbrīvo Jūs no raizēm par atbilstošo aplokšņu iegādi, jo nodrošinām arī aplokšņu izgatavošanu un apdruku;
  • ļauj Jums būt drošiem, ka dāvanu kartes netiks viltotas, jo iestrādāsim pretviltošanas elementus.

Kartiņas un diplomi – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.