Kartiņas, dāvanu kartes, diplomi


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Kartiņu, dāvanu karšu un diplomu izgatavošana – atsauksmes

  ALEJAS PROJEKTI
  ALEJAS PROJEKTI

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2014. gada decembra, pārsvarā pasūtot lietas gada nogalei, Ziemassvētku kartiņas, sienas un galda kalendārus (..) Ļoti apmierina projektu vadītājas attieksme, pretimnākšana un profesionalitāte (..) vienmēr tiek ievēroti izpildes termiņi un nav jāuztraucas, ka kaut kas noies greizi vai nepaspēs laikā.

  biroja vadītāja L. Lejāne-Zemeža

  KELK
  KELK

  SIA "KELK" bija pasūtījusi Jaungada kalendāru un atklātņu dizaina izstrādāšanu. SIA “enivo” vēl pārrunu etapā radīja cienīgu iespaidu. Mūsu kompānijai iepatikās uzmanīgā attieksme pret pasūtītāja prasībām, izpildes termiņiem un garantēto kvalitāti. Pateicamies par izpildīto darbu un ceram uz ilgstošu sadarbību turpmāk.

  valdes loceklis S. Seidovs

  Servier Latvia
  Servier Latvia

  (..) Esam veikuši pasūtījumus un saņēmuši produkciju ļoti plašā sortimentā: skrejlapas, brošūras, produktu katalogi, kartiņas, veidlapas, piezīmju blociņi (..) saņemtā produkcija ir teicamas kvalitātes un, kas ļoti būtiski, ievērojot piegādes termiņus. (..) Īpaši vēlamies atzīmēt SIA “enivo” augsto servisu un apkalpošanas kvalitāti. Projektu vadītāji ir tik pieredzējuši poligrāfijā, iedziļinoties katrā projektā, meklējot labākos risinājumus un sniedzot noderīgas konsultācijas, ka dažu mēnešu laikā izveidojās lieliska sadarbība starp mūsu uzņēmumiem.

  ģenerāldirektors Jānis Leja

  TOLMETS
  TOLMETS

  (..) Ar SIA “enivo” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

  valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

  previous arrow
  next arrow

  Pasākumu/apsveikuma kartiņu izgatavošana un druka

  Šajā kategorijā ietilpst viss, ko var sasaistīt ar kādu svinīgu notikumu, neatkarīgi no tā lieluma. Ziemassvētki pats par sevi jau ir notikums, kurš neprasa jautājumus. Tomēr šie svētki ir globāli un nav tik personiski vai svinīgi, kā, piemēram, izlaidums.

  Personiskajiem svētkiem nav jābūt lieliem, galvenais ir, ka tie ir personiski. Tos par tādiem var padarīt īpaši izveidots ielūgums vai dāvanu karte.

  Svinīgajiem svētkiem bieži vien ir sava veida etiķete, kas nosaka dalību tajos. Ņemot vērā, ka uzņēmumam vai iestādei šāda veida pasākumi ir rūpīgi pārdomāti, poligrāfijas izstrādājumiem – ielūgumiem un diplomiem – ir jābūt pārdomātiem un pielāgotiem uzņēmuma/iestādes kopējam korporatīvajam stilam gan dizaina, gan izmantoto materiālu ziņā.

  enivo izgatavotās kartiņas

  • ļauj Jums veiksmīgāk izcelties konkurentu starpā un iespaidīgāk pārsteidz Jūsu ielūgtos viesus ar savu oriģinalitāti, jo dizainu izstrādā mākslinieki ar daudzu gadu pieredzi, turklāt tiek izmantoti visdažādākie dizaina papīri, formas un apdrukas tehnoloģijas;
  • palīdz Jums pavērt durvis pie potenciāliem klientiem – izsūtiet viņiem apsveikumu un vieglāk nodibiniet kontaktu;
  • atbrīvo Jūs no raizēm par atbilstošo aplokšņu iegādi, jo nodrošinām arī aplokšņu izgatavošanu un apdruku;
  • ļauj Jums būt drošiem, ka dāvanu kartes netiks viltotas, jo iestrādāsim pretviltošanas elementus.

  Kartiņas un diplomi – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.