ZIemassvētku kartiņas


Saņemt piedāvājumu

    Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

    * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

    Tevi vēl varētu interesēt:

    Ziemassvētku kartiņu izgatavošana – atsauksmes

    ALEJAS PROJEKTI

    (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2014. gada decembra, pārsvarā pasūtot lietas gada nogalei, Ziemassvētku kartiņas, sienas un galda kalendārus (..) Ļoti apmierina projektu vadītājas attieksme, pretimnākšana un profesionalitāte (..) vienmēr tiek ievēroti izpildes termiņi un nav jāuztraucas, ka kaut kas noies greizi vai nepaspēs laikā.

    biroja vadītāja L. Lejāne-Zemeža

    KELK

    SIA "KELK" bija pasūtījusi Jaungada kalendāru un atklātņu dizaina izstrādāšanu. SIA “Hromets poligrāfija” vēl pārrunu etapā radīja cienīgu iespaidu. Mūsu kompānijai iepatikās uzmanīgā attieksme pret pasūtītāja prasībām, izpildes termiņiem un garantēto kvalitāti. Pateicamies par izpildīto darbu un ceram uz ilgstošu sadarbību turpmāk.

    valdes loceklis S. Seidovs

    Servier Latvia

    (..) Esam veikuši pasūtījumus un saņēmuši produkciju ļoti plašā sortimentā: skrejlapas, brošūras, produktu katalogi, kartiņas, veidlapas, piezīmju blociņi (..) saņemtā produkcija ir teicamas kvalitātes un, kas ļoti būtiski, ievērojot piegādes termiņus. (..) Īpaši vēlamies atzīmēt SIA “Hromets poligrāfija” augsto servisu un apkalpošanas kvalitāti. Projektu vadītāji ir tik pieredzējuši poligrāfijā, iedziļinoties katrā projektā, meklējot labākos risinājumus un sniedzot noderīgas konsultācijas, ka dažu mēnešu laikā izveidojās lieliska sadarbība starp mūsu uzņēmumiem.

    ģenerāldirektors Jānis Leja

    TOLMETS

    (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

    valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

    previous arrow
    next arrow
    Slider
    Skatiet arī citas atsauksmes.

    Ziemassvētku kartiņu izgatavošana

    Uzņēmumam Ziemassvētki ir tas laiks, kad atgādināt saviem klientiem un sadarbības partneriem par sevi, izsūtot Ziemassvētku kartiņas un dāvinot dažādas dāvanas.

    Populārākais atgādinājuma veids ir eleganti noformētas apsveikuma kartiņas sūtīšana pa pastu. Šo kartiņu dizaina izgatavošanā bieži vien ir pieļaujamas atkāpes no uzņēmuma korporatīvajām vadlīnijām.

    Tehniskajā izpildījumā praktiski nav ierobežojumu, kā rezultātā iespējams kartiņas izgatavot, piemeklējot materiālus konkrētā uzņēmuma vēlmēm.

    Ziemassvētku kartiņas – daži fakti:

    • Hromets poligrāfijā varat izgatavot ne tikai Ziemassvētku kartiņas, bet arī Lieldienu, Līgo un citiem svētkiem veltītās kartiņas;
    • apsveikuma kartiņas vienmēr ir patīkami saņemt!;
    • kartiņas vislabāk sūtīt atbilstoši noformētajās aploksnēs;
    • pirmās kartiņas tika iespiestas 1869. gadā Ungārijā – vairāk kā 143 gadus atpakaļ!

    Ziemassvētku kartiņas – kā tās saņemt?

    Lūdzu sk. sadaļu kontakti.