Diplomu un goda rakstu dizains un druka | Hromets poligrāfija

Diplomi un goda raksti

Diplomu izgatavošana – atsauksme

“Valsts probācijas dienests”

(..) Pēc mūsu pasūtījuma (..) izgatavoja (..) vizītkartes, brošūras, diplomu vākus, (..) SIA “Hromets poligrāfija” izgatavotā poligrāfiskā produkcija ir augstas kvalitātes ar teicamu vizuālu noformējumu. (..) produkcijas izgatavošana un piegāde tiek veikta savlaicīgi un kvalitatīvi. Izmantojot SIA “Hromets poligrāfija” pakalpojumus jau vairākus gadus, varam secināt, ka katram klientam tiek veltīta individuāla pieeja, darbinieki ir atsaucīgi un kvalificēti, kuri vienmēr palīdz rast optimālu problēmu risinājumu.

vadītāja I. Motorina

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Diplomi un diplomu izgatavošana

Visi šie dokumenti (diplomi un goda raksti) ir apliecinājums personai par kaut ko, sākot ar izglītības iegūšanu un beidzot ar mūža ieguldījumu kādā noteiktā sfērā. Nav ierobežojumu attiecībā uz diplomiem un to izgatavošanu, bet tikai jāatceras, ka juridisks spēks ir tikai tiem dokumentiem, kuri atbilst likumdošanai.

Daļa uzņēmumu ir ieviesuši praksi regulārai darbinieku apbalvošanai (iekļaujot diplomu izgatavošanu) par dažādiem (lielākiem un mazākiem) sasniegumiem. Šāda sistēma motivē darbiniekus strādāt labāk, pilnveidoties un vairāk darboties komandā. Tāpat ir populāra apbalvošana dažāda veida korporatīvos pasākumos. Šeit gan diplomiem ir vairāk jautrības piegarša, jo nominācijas mēdz būt diezgan savdabīgas un interesantas.

Daži fakti par diplomiem un pateicības/atzinības/goda rakstiem:

  • diplomus izgatavošana parasti notiek uz īpaši augstas kvalitātes vai dizaina papīra;
  • lai arī biežāk izgatavo standarta A4 formāta diplomus, tomēr izmērs ir brīvi pielāgojams Jūsu situācijai;
  • lai nepieļautu diplomu viltošanu, varam iestrādāt dažādus pretviltošanas elementus.

Diplomi/pateicības raksti – kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.