Ielūgumi

Ielūgumu druka – atsauksmes

“Liepājas enerģija”

SIA "Hromets poligrāfija" izgatavojusi (..) – bukletus, skrejlapas, vizītkartes, apsveikuma kartītes, ielūgumus, banerus un kalendārus. Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “Hromets poligrāfija” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “Hromets poligrāfija” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Gedeon Richter”

Esam (..) saņēmuši kvalitatīvu produkciju (..) kartiņas, ielūgumi, piezīmju blociņi un piezīmju lapas (..) Uzņēmums SIA “Hromets poligrāfija” piedāvā pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu – izveido dizainu, maketē, sagatavo ražošanai saražo un piegādā preci. SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina kvalitatīvu servisu un apkalpošanu. Projektu vadītāji ir pieredzējuši gan poligrāfijā, gan medicīniskā rakstura projektu vadībā, tāpēc laba sadarbība starp mūsu uzņēmumiem ir izveidojusies ļoti ātri.

Latvijas pārstāvniecības vadītāja Evita Jaunzeme

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Servier Latvia”

(..) Esam veikuši pasūtījumus un saņēmuši produkciju ļoti plašā sortimentā (..) ielūgumi, konferenču stendi, plakāti (..) saņemtā produkcija ir teicamas kvalitātes un, kas ļoti būtiski, ievērojot piegādes termiņus. (..) Īpaši vēlamies atzīmēt SIA “Hromets poligrāfija” augsto servisu un apkalpošanas kvalitāti. Projektu vadītāji ir tik pieredzējuši poligrāfijā, iedziļinoties katrā projektā, meklējot labākos risinājumus un sniedzot noderīgas konsultācijas, ka dažu mēnešu laikā izveidojās lieliska sadarbība starp mūsu uzņēmumiem.

ģenerāldirektors Jānis Leja

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Ielūgumi un ielūgumu izgatavošana

Ielūguma galvenā funkcija ir personas informēšana un ielūgšana uz kādu pasākumu konkrētā laikā un vietā. Pasākuma rīkotājs var būt gan uzņēmums, gan privātpersona, šie pasākumi var būt lieli vai mazi. Populārākie ielūgumu veidi, atkarībā no izsūtītāja, ir šādi:

  • konferences;
  • svētku balles ielūgumi;
  • liela mēroga svinīga pasākuma.

Uzņēmumi rūpīgi piedomā pie visām niansēm, kas saistītas ar pasākuma organizēšanu (arī ielūgumu izgatavošana), jo parasti tiek ielūgts liels daudzums viesu. Pats svarīgākais ir atcerēties – ielūgumus ir jāizgatavo un jāizsūta laicīgi!

Daži fakti par ielūgumiem:

  • parasti tiek veidoti no īpaši augstas kvalitātes papīra vai dizaina papīra;
  • ielūgumi mēdz būt domāti ļoti dažādām auditorijām – gan biznesa partneriem, gan kāzu vai jubileju viesiem;
  • individuālu ielūgumu izgatavošanai nav nepieciešamas ļoti lielas investīcijas;
  • kopā ar ielūgumiem iespējams izgatavot īpašas un individuālas aploksnes, kurās šos ielūgumus varēsiet smalki pasniegt vai nosūtīt pa pastu.

Ielūgumi – kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.