Katalogi, brošūras un ēdienkartes

Saņemt piedāvājumu

Katalogu un brošūru druka – atsauksmes

“Biotehniskais centrs”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2015. gada, regulāri veicot katalogu drukas pasūtījumus. Neskatoties uz to, ka pasūtījumi tiek iedoti gandrīz pēdējā brīdī un ir ļoti steidzami, “Hromets poligrāfija” ar to tiek lieliski galā. Ļoti apmierina projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Noteikti iesakām Hromets poligrāfiju kā uzticamu partneri.

valdes loceklis Marks Viškins

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”

(.. ) Brošūra, prospekti, reklāmas lapiņas un tehnikuma audzēkņu kvalifikācijas darbu poligrāfijas dziainparaugi un plakāti. Pozitīva pieredze, kur viens uzņēmums var piedāvāt izgatavot dažāda veida un apjoma drukas produkciju. Labvēlīga attieksme, kvalitāte, kompetence, precizitāte ir īpašības, kas raksturo mūsu sadarbības partneri SIA “Hromets poligrāfija”. Neskatoties uz reizēm saspringtiem termiņiem, SIA “Hromets poligrāfija” ir spējusi pasūtījumu izgatavot un piegādāt nepieciešamajā laikā un kvalitātē.

direktore M. Vanaga

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“VELUX”

(..) “Hromets poligrāfija” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “Hromets poligrāfija” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “Hromets poligrāfija” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Biosan”

(..) SIA “Hromets poligrāfija” pilnībā attaisno mūsu liktās cerības. Sadarbība ir harmoniska, tiek ievēroti noteiktie termiņi, pat steidzamos gadījumos Hromets poligrāfijas pārstāvji nāk pretī un mēģina pielāgoties mūsu vajadzībām. Esam arī pateicīgi par sniegto palīdzību katalogu izgatavošanas tehnoloģiju optimizācijā, kas noveda pie ievērojamas līdzekļu ekonomijas. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, iegūstot kvalitatīvus katalogus, brošūras, bukletus, polimēra uzlīmes, varam rekomendēt SIA "Hromets poligrāfija", kā labu sadarbības partneri.

informācijas materiālu struktūrvienības vadītājs Artūrs Kigitovičs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Katalogs – kas tas ir?

Vārds katalogs asociējas ar elektronisku vai drukātu objektu, kurā ir uzskaitītas daudz un dažādas preces, to specifikācijas, pielietojums, apraksti un citas nianses. Tādā veidā cilvēkam tiek dotas ļoti plašas produktu izvēles iespējas, ko viņš vēlas un var iegādāties pēc saviem ieskatiem.

Biznesa vidē katalogs ir ļoti spēcīgs pārdošanas palīgs, kas veicina klientu piesaistīšanu, informēšanu par jaunām precēm un pakalpojumiem, noturēšanu un tā lojalitāti konkrētajam uzņēmumam kopumā. Atkarībā no uzņēmuma lieluma, specifikas un mārketinga politikas, viena gada ietvaros var tikt izgatavoti pat vairāki katalogi – sezonālie, dažādu preču grupu, akcijas, informatīvie, tehniskie utt. Svarīgi apzināties, ka katalogi nav makulatūra, bet gan spēcīgs reklāmas materiāls ar lielu potenciālu. Pieredze rāda, ka ne vienmēr šis potenciāls tiek pilnvērtīgi izmantots, kā rezultātā ne visi katalogi sniedz plānoto atdevi.

Plānojot katalogu izgatavošanu, īpaša uzmanība jāpievērš katalogu dizainam un maketam ievērojot virkni būtiskāko kritēriju:

  • Jūsu uzņēmuma mērķauditorija;
  • kataloga veids (skavots, līmēts, šūts, ar kniedi utt.);
  • kataloga satura prioritārā secība (svarīgākās sadaļas, secīgums, izvietojums, pamanāmība utt.).

Šīs ir galvenās nianses, kurām ir jāpievērš uzmanība, lai katalogi ne tikai sasniegtu plānoto mērķauditoriju, bet arī sniegtu atdevi un veicinātu klientu lojalitāti uzņēmumam.

Brošūras, katalogi un ēdienkartes – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.