Katalogi, brošūras un ēdienkartes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Katalogu un brošūru druka – atsauksmes

  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

  (.. ) Brošūra, prospekti, reklāmas lapiņas un tehnikuma audzēkņu kvalifikācijas darbu poligrāfijas dziainparaugi un plakāti. Pozitīva pieredze, kur viens uzņēmums var piedāvāt izgatavot dažāda veida un apjoma drukas produkciju. Labvēlīga attieksme, kvalitāte, kompetence, precizitāte ir īpašības, kas raksturo mūsu sadarbības partneri SIA “enivo”. Neskatoties uz reizēm saspringtiem termiņiem, SIA “enivo” ir spējusi pasūtījumu izgatavot un piegādāt nepieciešamajā laikā un kvalitātē.

  direktore M. Vanaga

  Biosan
  Biosan

  (..) SIA “enivo” pilnībā attaisno mūsu liktās cerības. Sadarbība ir harmoniska, tiek ievēroti noteiktie termiņi, pat steidzamos gadījumos enivo pārstāvji nāk pretī un mēģina pielāgoties mūsu vajadzībām. Esam arī pateicīgi par sniegto palīdzību katalogu izgatavošanas tehnoloģiju optimizācijā, kas noveda pie ievērojamas līdzekļu ekonomijas. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, iegūstot kvalitatīvus katalogus, brošūras, bukletus, polimēra uzlīmes, varam rekomendēt SIA “enivo”, kā labu sadarbības partneri.

  informācijas materiālu struktūrvienības vadītājs Artūrs Kigitovičs

  VELUX
  VELUX

  (..) “enivo” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  previous arrow
  next arrow

  Katalogs – kas tas ir?

  Vārds katalogs asociējas ar elektronisku vai drukātu objektu, kurā ir uzskaitītas daudz un dažādas preces, to specifikācijas, pielietojums, apraksti un citas nianses. Tādā veidā cilvēkam tiek dotas ļoti plašas produktu izvēles iespējas, ko viņš vēlas un var iegādāties pēc saviem ieskatiem.

  Biznesa vidē katalogs ir ļoti spēcīgs pārdošanas palīgs, kas veicina klientu piesaistīšanu, informēšanu par jaunām precēm un pakalpojumiem, noturēšanu un tā lojalitāti konkrētajam uzņēmumam kopumā. Atkarībā no uzņēmuma lieluma, specifikas un mārketinga politikas, viena gada ietvaros var tikt izgatavoti pat vairāki katalogi – sezonālie, dažādu preču grupu, akcijas, informatīvie, tehniskie utt. Svarīgi apzināties, ka katalogi nav makulatūra, bet gan spēcīgs reklāmas materiāls ar lielu potenciālu. Pieredze rāda, ka ne vienmēr šis potenciāls tiek pilnvērtīgi izmantots, kā rezultātā ne visi katalogi sniedz plānoto atdevi.

  Plānojot katalogu izgatavošanu, īpaša uzmanība jāpievērš katalogu dizainam un maketam ievērojot virkni būtiskāko kritēriju:

  • Jūsu uzņēmuma mērķauditorija;
  • kataloga veids (skavots, līmēts, šūts, ar kniedi utt.);
  • kataloga satura prioritārā secība (svarīgākās sadaļas, secīgums, izvietojums, pamanāmība utt.).

  Šīs ir galvenās nianses, kurām ir jāpievērš uzmanība, lai katalogi ne tikai sasniegtu plānoto mērķauditoriju, bet arī sniegtu atdevi un veicinātu klientu lojalitāti uzņēmumam.

  Brošūras, katalogi un ēdienkartes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.