Brošūras


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Brošūru druka – atsauksmes

  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

  (.. ) Brošūra, prospekti, reklāmas lapiņas un tehnikuma audzēkņu kvalifikācijas darbu poligrāfijas dziainparaugi un plakāti. Pozitīva pieredze, kur viens uzņēmums var piedāvāt izgatavot dažāda veida un apjoma drukas produkciju. Labvēlīga attieksme, kvalitāte, kompetence, precizitāte ir īpašības, kas raksturo mūsu sadarbības partneri SIA “enivo”. Neskatoties uz reizēm saspringtiem termiņiem, SIA “enivo” ir spējusi pasūtījumu izgatavot un piegādāt nepieciešamajā laikā un kvalitātē.

  direktore M. Vanaga

  Biosan
  Biosan

  (..) SIA “enivo” pilnībā attaisno mūsu liktās cerības. Sadarbība ir harmoniska, tiek ievēroti noteiktie termiņi, pat steidzamos gadījumos enivo pārstāvji nāk pretī un mēģina pielāgoties mūsu vajadzībām. Esam arī pateicīgi par sniegto palīdzību katalogu izgatavošanas tehnoloģiju optimizācijā, kas noveda pie ievērojamas līdzekļu ekonomijas. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, iegūstot kvalitatīvus katalogus, brošūras, bukletus, polimēra uzlīmes, varam rekomendēt SIA “enivo”, kā labu sadarbības partneri.

  informācijas materiālu struktūrvienības vadītājs Artūrs Kigitovičs

  VELUX
  VELUX

  (..) “enivo” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  previous arrow
  next arrow

  Brošūras un brošūru druka

  Brošūra ir skavots materiāls, kas sastāv no vairākām kopā sastiprinātām lapām (retākos gadījumos līmēts vai ar spirāli). Bieži vien brošūras kļūdaini sauc par bukletiem. Brošūras lapaspušu skaitam ir jādalās ar 4 bez atlikuma (ja vien tā nav spirāļota).

  Brošūra ir nākamais solis pēc bukleta, kad iekļaujamās informācijas apjoms ir tik liels, ka neietilpst pat nestandarta formas bukletā. Brošūrai ir vairāki plusi, jo informācija nav jāsaīsina un var likt lielākus, detalizētākus attēlus.

  enivo izstrādātas un saražotas brošūras:

  • brošūras rada lielisku iespaidu par Jūsu uzņēmumu, jo brošūru izstrādē piedalās mākslinieki un maketētāji ar lielu darba pieredzi un nepieciešamajām zināšanām;
  • brošūras ietaupa Jūsu līdzekļus, ja nepieciešama pavisam neliela tirāža, tad izmantojam modernas digitālās tehnoloģijas, kas ļauj padarīt brošūru cenu vairakkārt zemāku salīdzinot ar tradicionālo ofseta druku;
  • brošūras nevainojami izskatās arī pēc ilgstošas lietošanas, jo, lai nepieļautu krāsu smērēšanos no pretējām lapaspusēm, visas brošūras lapaspuses tiek nolakotas ar matēto vai glancēto laku – pēc Jūsu izvēles.

  Daži fakti par brošūrām:

  • brošūras sastāv no vairākām lapaspusēm, kas savā starpā tiek saskavotas;
  • brošūras var tikt izgatavotas gan krāsainas, gan melnbaltas;
  • brošūrām iespējami dažādi izmēri un dažādas (arī nestandarta) formas;
  • brošūras ir ļoti labs reklāmas un informācijas nodošanas līdzeklis;
  • brošūras tiek izmantotas tad, ja informācijas apjoms nav ietilpināms bukletā (salocītā lapā).

  Brošūras – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.