Plakāti un afišas

Plakātu druka – atsauksmes

“DB Schenker”

(..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (... plakātus, glāzes, t-kreklus u.c.) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka Hromets piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

valdes loceklis Māris Kleinbergs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”

(..) Brošūra, prospekti, reklāmas lapiņas un tehnikuma audzēkņu kvalifikācijas darbu poligrāfijas dizainparaugi un plakāti. Pozitīva pieredze, kur viens uzņēmums var piedāvāt izgatavot dažāda veida un apjoma drukas produkciju. Labvēlīga attieksme, kvalitāte, kompetence, precizitāte ir īpašības, kas raksturo mūsu sadarbības partneri SIA “Hromets poligrāfija”. Neskatoties uz reizēm saspringtiem termiņiem, SIA “Hromets poligrāfija” ir spējusi pasūtījumu izgatavot un piegādāt nepieciešamajā laikā un kvalitātē.

direktore M. Vanaga

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“VELUX”

(..) “Hromets poligrāfija” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “Hromets poligrāfija” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “Hromets poligrāfija” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Plakāti un plakātu druka

Lielformāta plakāti ļoti bieži ir redzami ikdienā – veikalos, uz ielām, pasākumos u.c. publiskās vietās. Plakāti un izkārtnes pārsvarā domāti uzmanības pievēršanai kādam konkrētam produktam vai pasākumam.

Atkarībā no tirāžas, plakātiem iedala divus drukas veidus – ofsets un lielformāta digitāldruka. Digitāldrukā plakātus drukā, ja tirāža ir tikai daži desmiti plakāti. Atkarībā no plakāta atrašanās vietas (iekštelpās vai ārā) piemeklē atbilstošu papīru.

Hromets poligrāfijā izstrādātie un saražotie plakāti, afišas un izkārtnes:

  • plakāti ļauj Jums veiksmīgāk reklamēt Jūsu preces, pakalpojumus vai pasākumus, jo palīdzam tajos iestrādāt atbilstošus mārketinga elementus;
  • plakāti atstāj teicamu iespaidu par Jūsu uzņēmumu, jo dizainu izstrādā talantīgi mākslinieki ar lielu pieredzi;
  • plakāti ir piemēroti āra apstākļiem, jo drukājot nodrošinām arī lakošanu, kas pasargā no mitruma un saules iedarbības.

Daži fakti par reklāmas plakātiem un afišām:

  • reklāmas plakāti jau divus gadsimtus efektīvi piesaista skatītājus un kalpo par lielisku reklāmu. Lai palielinātu potenciālo interesentu skaitu, plakātus izstāda sabiedriskās vietās;
  • plakātus ražojam no augstvērtīga krītpapīra, kas piemērots āra apstākļiem;
  • plakātiem nodrošinām bezmaksas lakošanu – tā pasargā no krāsu izbalēšanas saulē un izplūšanas mitrā laikā.

Plakāti un izkārtnes– kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.