Plakāti un afišas


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Plakātu druka – atsauksmes

  DB Schenker
  DB Schenker

  (..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (... plakātus, glāzes, t-kreklus u.c.) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka enivo piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “enivo” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

  valdes loceklis Māris Kleinbergs

  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
  Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

  (..) Brošūra, prospekti, reklāmas lapiņas un tehnikuma audzēkņu kvalifikācijas darbu poligrāfijas dizainparaugi un plakāti. Pozitīva pieredze, kur viens uzņēmums var piedāvāt izgatavot dažāda veida un apjoma drukas produkciju. Labvēlīga attieksme, kvalitāte, kompetence, precizitāte ir īpašības, kas raksturo mūsu sadarbības partneri SIA “enivo”. Neskatoties uz reizēm saspringtiem termiņiem, SIA “enivo” ir spējusi pasūtījumu izgatavot un piegādāt nepieciešamajā laikā un kvalitātē.

  direktore M. Vanaga

  VELUX
  VELUX

  (..) “enivo” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  previous arrow
  next arrow

  Lielformāta plakāti un afišas ir sastopami ikdienā ik uz soļa – veikalos, uz ielām, pasākumos un citās publiskās vietās.

  Plakāti un afišas parasti atrodas tādās vietās, kurās jau ir daudz dažādi reklāmas elementi, līdz ar to tiem savs uzdevums – sabiedrības uzmanības pievēršana ir īpaši izaicinošs. Uzmanības piesaistīšanai der kontrastējošas krāsas, ģeogrāfiski elementi un lieli virsraksti, kas nodod tikai galveno informāciju bez nekā lieka.

  Paturot prātā plānoto plakātu atrašanās vietu, ir iespējams veidot reklāmas, kas interesantā veidā papildina apkārtējo vidi un liek pievērst uzmanību, piemēram reklāmas pieturās var veidot “caurspīdīgas”. Izplatīts veids, kas joprojām rada interesi sabiedrībā, reklāmas plakātu sērijas – pirmo, kas iekārdina un liek uzdot jautājumus, otru, kas atbild uz jautājumiem.

  Plānojot plakātu, der atcerēties, ka reklāma, kas izskatās tieši tāpat kā apkārtējās, pazūd citu fonā un kļūst par kamuflāžu.

  Plakāti un afišas lielāko tiesu tiek drukāti divos drukas veidi – ofsets un lielformāta digitālā druka. Digitālo druku izmanto, ja tirāža ir tikai daži desmiti plakāti. Materiālu izvēle ir atkarīga no plakātu atrašanās vietas (iekštelpās vai ārā).

  Saistībā ar afišu izvietošanu Rīgā, ir spēkā likums, kas nosaka, ka afišas tiek drukātas uz īpaša mitruma izturīga papīra, ar svaru ne mazāk kā 115 g/m2, tam raksturīga zila krāsa otrā pusē.

  Plakātu un afišu druka enivo

  • enivo dizaineri, veidojot plakātu un afišu dizainu, iestrādā dažādus elementus, kas palīdz efektīvāk reklamēt kā pasākumus, tā preces un produktus.
  • Tehniski precīzs makets un atbilstošā drukas tehnoloģija, ļaus pilnvērtīgi izmantot mārketinga budžetu.
  • Lai plakāti būtu piemēroti āra apstākļiem, tos pēc drukas apstrādājam ar laku, kas pasargās ne tikai no mitruma, bet arī saules iedarbības.
  • Mūsu kurjers ātri piegādās gatavo produkciju uz Tavu biroju.

  Dažādi fakti par plakātiem un afišām

  • Plakāti ir vieni no senākajiem reklāmas veidiem, kas parādījās 19. gs. sākumā.
  • Pirmie plakāti un afišas tika veidotas no koka vai metāla plāksnēm.
  • Pateicoties plakātu un afišu popularitātei, attīstījās burtu dizains, jo tie bija jāsalasa no attāluma.
  • 1891. gadā mākslinieks Tulūzs-Lotreks aizsāka jaunu plakātu veidošanas stilu padarot to kā atsevišķu mākslas virzienu ar dažādām izstādēm un žurnālu publikācijām.

  Afišas un plakāti – kā tos saņemt?

  Aizpildi pasūtījuma formu blakus vai sazinies ar mums.
  Vēl uzzini par skrejlapām un PVC baneriem.​