Plānotāji


Atsauksmes

Dentoflex Schumann
Dentoflex Schumann

(..) Ar SIA “enivo” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī, kad tika pasūtīti plānotāji, kalendāri un baneri. (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām enivo kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

Kandavas novada dome
Kandavas novada dome

Kandavas novada dome ar SIA “enivo” sadarbību sāka 2012. gada beigās, pasūtot plānotājus novada pašvaldības darbiniekiem. Šobrīd rit jau sestais sadarbības gads un ar sadarbību esam ļoti apmierināti.

izpilddirektors Egīls Dude

Lieliska dāvana
Lieliska dāvana

(..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “enivo” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

previous arrow
next arrow

Saņem piedāvājumu jau tagad!

Sazinieties ar mums, aizpildot pieteikuma formu – pastāstiet par vēlamo apjomu, izskatu, saturu! Mēs sagatavosim piedāvājumu un nosūtīsim to Jums, lai vienotos par tālāku sadarbību!

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Plānotāji

  Plānotāji ir neatņemama sastāvdaļa dienas grafika sastādīšanai. Lai paspētu paveikt plānoto – noteikti nepieciešams darāmo kaut kur piefiksēt! Kur gan to labāk izdarīt kā skaista dizaina, kvalitatīvā plānotājā.

  Poligrāfija.lv nodrošina vienu no plašākajiem plānotāju sortimentiem Latvijā. Esam arī populārāko plānotāju zīmolu, piemēram, Timer, Balta Eko, oficiālie izplatītāji.

  Iespēja radīt unikālu plānotāju!

  Vēlaties radīt tieši Jūsu uzņēmumam specializētu plānotāju, ko dāvāt darbiniekiem vai klientiem? Pie mums tas ir iespējams!

  Jau šodien varat pasūtīt specializētu plānotāju, izvēloties:

  • izmēru
  • krāsu
  • vāku materiālu

  Izvēlieties vēlamos parametrus un specifikāciju – mēs radīsim plānotāju, kurā Jūsu darbinieki tā vien gribēs piefiksēt svarīgāko, neaizmirstot par nevienu no sapulcēm un plāniem!

  Plānotāju izgatavošana, īstenojot augstākās kvalitātes standartus

  Mums ir svarīgi klientiem piedāvāt augstvērtīgu gala produktu, jo tieši to viņu vietā sagaidītu arī mēs paši. Lai to sniegtu, mēs garantējam:

  1. kvalitāti, kas neliks vilties
  2. pievilcīgu dizainu, kas pārsteigs visu gadu
  3. funkcionalitāti, ko varēsiet pielāgot pēc vajadzības
  4. precizitāti, kas ir visa mūsu darba pamatā

  Ieguvumi

  Jūs teiksiet – taustāms plānotājs nav nepieciešams, jo pastāv elektroniskās versijas? Mēs sakām – nē, tā nav, jo īstie plānotāji joprojām ir trendīgi un noderīgi ikvienam darbiniekam. Tie neizslēgsies un nezaudēs interneta savienojumu – vienā vārdā sakot – tie būs uzticami īpašniekam!

  Efektīvāks darbs

  Labi plānotāji var uzlabot produktivitāti pat haotiskākajiem darbiniekiem vien tā iemesla dēļ, ka darbinieks gribēs kvalitatīvu produktu paņemt rokās, lai piefiksētu informāciju.

  Mārketinga rīks

  Tas ir rīks, kā radīt labu iespaidu par uzņēmumu un atgādināt par Jums. Veidojot individuālu produktu, uz tā var iespiest logo, kā arī papildināt ar informatīvu saturu.

  Piemēroti dažādām situācijām

  Piedāvājumā atrodami dažāda izmēra (no maziem kabatas līdz lieliem A4) un iesējuma (gan cietos vākos, gan ar spirāli) plānotāju modeļi