Plānotāji

Plānotāju izgatavošana – atsauksmes

“Dentoflex Schumann”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī, kad tika pasūtīti plānotāji, kalendāri un baneri. (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām Hromets poligrāfiju kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Kandavas novada dome”

Kandavas novada dome ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbību sāka 2012. gada beigās, pasūtot plānotājus novada pašvaldības darbiniekiem. Šobrīd rit jau sestais sadarbības gads un ar sadarbību esam ļoti apmierināti.

izpilddirektors Egīls Dude

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Lieliska dāvana”

(..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņem piedāvājumu jau tagad!

Sazinieties ar mums, aizpildot pieteikuma formu – pastāstiet par vēlamo apjomu, izskatu, saturu! Mēs sagatavosim piedāvājumu un nosūtīsim to Jums, lai vienotos par tālāku sadarbību!

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Plānotāji

Plānotāji ir neatņemama sastāvdaļa dienas grafika sastādīšanai. Lai paspētu paveikt plānoto – noteikti nepieciešams darāmo kaut kur piefiksēt! Kur gan to labāk izdarīt kā skaista dizaina, kvalitatīvā plānotājā.

Poligrāfija.lv nodrošina vienu no plašākajiem plānotāju sortimentiem Latvijā. Esam arī populārāko plānotāju zīmolu, piemēram, Timer, Balta Eko, oficiālie izplatītāji.

Iespēja radīt unikālu plānotāju!

Vēlaties radīt tieši Jūsu uzņēmumam specializētu plānotāju, ko dāvāt darbiniekiem vai klientiem? Pie mums tas ir iespējams!

Jau šodien varat pasūtīt specializētu plānotāju, izvēloties:

izmēru

krāsu

vāku materiālu

Izvēlieties vēlamos parametrus un specifikāciju – mēs radīsim plānotāju, kurā Jūsu darbinieki tā vien gribēs piefiksēt svarīgāko, neaizmirstot par nevienu no sapulcēm un plāniem!

Plānotāju izgatavošana, īstenojot augstākās kvalitātes standartus

Mums ir svarīgi klientiem piedāvāt augstvērtīgu gala produktu, jo tieši to viņu vietā sagaidītu arī mēs paši. Lai to sniegtu, mēs garantējam:

1. kvalitāti, kas neliks vilties2. pievilcīgu dizainu, kas pārsteigs visu gadu3. funkcionalitāti, ko varēsiet pielāgot pēc vajadzības4. precizitāti, kas ir visa mūsu darba pamatā

Ieguvumi

Jūs teiksiet – taustāms plānotājs nav nepieciešams, jo pastāv elektroniskās versijas? Mēs sakām – nē, tā nav, jo īstie plānotāji joprojām ir trendīgi un noderīgi ikvienam darbiniekam. Tie neizslēgsies un nezaudēs interneta savienojumu – vienā vārdā sakot – tie būs uzticami īpašniekam!

Efektīvāks darbsMārketinga rīksPiemēroti dažādām situācijām
Labi plānotāji var uzlabot produktivitāti pat haotiskākajiem darbiniekiem vien tā iemesla dēļ, ka darbinieks gribēs kvalitatīvu produktu paņemt rokās, lai piefiksētu informāciju. Tas ir rīks, kā radīt labu iespaidu par uzņēmumu un atgādināt par Jums. Veidojot individuālu produktu, uz tā var iespiest logo, kā arī papildināt ar informatīvu saturu.Piedāvājumā atrodami dažāda izmēra (no maziem kabatas līdz lieliem A4) un iesējuma (gan cietos vākos, gan ar spirāli) plānotāju modeļi