Veidlapas un vizītkartes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Veidlapu un vizītkaršu izgatavošana – atsauksmes

  AUCTORITAS
  AUCTORITAS

  (..) Mēs esam gandarīti par katru veikto pasūtījumu, dizaina risinājumu, kas sniedzis pārsteidzošas vizuālās izmaiņas gan mūsu uzņēmumu reprezentējošos elementos, kā logo, vizītkartes, veidlapas, gan dažādos reklāmas materiālos (..) sasniegts tāds vizuālais risinājums, kādu esam iecerējuši un bieži vien tas pārspējis iecerēto. (..) mēs vienmēr esam jutuši patiesu interesi, iedziļināšanos mūsu redzējumā un vēlmi palīdzēt. (..) ja vēlaties labāko, tad tas ir SIA “enivo”.

  valdes priekšsēdētājs Edgars Baranovičs

  Avalon Hotel
  Avalon Hotel

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2013. gada aprīļa, pasūtot konferenču pierakstu lapas un blociņus. (..) esam ļoti apmierināti gan dizaina un maketa ziņā, gan tehniskajā izpildījumā. Vienmēr saņemam profesionālu attieksmi un atsaucību no projektu vadītājiem. Droši varam ieteikt SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā.

  valdes locekle Kamilla Svirska

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  previous arrow
  next arrow

  Veidlapas un vizītkartes – kas tas ir?

  Šie produkti ietilpst ofisa poligrāfijas kategorijā (tāpat kā blociņi, aploksnes u.c.), jo reti kurš ofiss bez tām var iztikt. Daļai uzņēmumu jau ir izstrādāts firmas stils, kurš nosaka to, kā jāizskatās ofisa poligrāfijai – izmantotais papīrs, krāsas, dizains, formāts u.c. nianses. Citi uzņēmumi izvēlas klasiskos variantus, pielāgojot dizainu savām vēlmēm un vajadzībām.

  Veidlapas un vizītkartes var daudz ko pateikt par uzņēmumu, jau pirms iepazīšanās ar uzņēmumu. Tie ir pirmie materiāli, ar kuriem iepazīstas Jūsu potenciālais klients.

  Hromets poligrāfijā izstrādātās un saražotās veidlapas:

  • veidlapas veiksmīgāk reklamē Jūsu uzņēmumu, jo pieredzējušie mākslinieki un maketētāji rūpējas par to, lai veidlapu dizains būtu solīds un atbilst Jūsu korporatīvajam stilam;
  • veidlapas labāk pasargā Jūs no viltojumiem, jo iestrādāsim tādus elementus, kurus nav iespējams nokopēt vai atdarināt bez speciālām iekārtām;
  • veidlapas ietaupa Jūsu līdzekļus, jo krāsaino veidlapu iespiešana tipogrāfiski ir ievērojami izdevīgāka, nekā druka uz krāsainā biroja printera!
  • veidlapas ir ērtāk aizpildāmas, jo pieredzējušie maketētāji izveidos nepieciešamos laukus tādus, lai tajos ir ērti rakstīt;

  Hromets poligrāfijā izstrādātās un saražotās vizītkartes:

  • ceļ Jūsu uzņēmuma tēlu augstākajā līmenī, jo izstrādes procesā radošā komandā darbojas mākslinieki ar ilggadējo pieredzi un nepieciešamajām zināšanām;
  • ilgāk izskatās kā jaunas, jo varam tās laminēt vai lakot.

  Veidlapas un vizītkartes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.