Vizītkartes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Vizītkaršu izgatavošana – atsauksmes

  AUCTORITAS
  AUCTORITAS

  (..) Mēs esam gandarīti par katru veikto pasūtījumu, dizaina risinājumu, kas sniedzis pārsteidzošas vizuālās izmaiņas gan mūsu uzņēmumu reprezentējošos elementos, kā logo, vizītkartes, veidlapas, gan dažādos reklāmas materiālos (..) sasniegts tāds vizuālais risinājums, kādu esam iecerējuši un bieži vien tas pārspējis iecerēto. (..) mēs vienmēr esam jutuši patiesu interesi, iedziļināšanos mūsu redzējumā un vēlmi palīdzēt. (..) ja vēlaties labāko, tad tas ir SIA “enivo”.

  valdes priekšsēdētājs Edgars Baranovičs

  TOLMETS
  TOLMETS

  (..) Ar SIA “enivo” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

  valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

  INTRAC Latvija
  INTRAC Latvija

  (..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “enivo”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

  personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

  previous arrow
  next arrow

  Vizītkartes un vizītkaršu izgatavošana​

  Vizītkartes ir uzņēmuma un tajā strādājošo darbinieku seja. Vizītkartes rada pirmo iespaidu pie jaunu kontaktu nodibināšanas.

  Vizītkaršu izgatavošanas tehnoloģijas ir ļoti dažādas, sākot ar digitāldruku un beidzot ar sietspiedi uz dizaina papīra, reljefa iespiešanu un karstspiedi ar foliju. Daļai uzņēmumu ir izstrādāta stila grāmata, kur visa šī informācija jau ir minēta un nav pieļaujamas atkāpes. Uzņēmumiem, kas tikai veido stila grāmatu, ir iespējas izveidot unikālu vizītkartes dizainu pēc pašu vēlēšanās, sadarbībā ar mūsu dizaineriem.

  Daži fakti par vizītkaršu druku:

  • vizītkartes ir neatņemama sastāvdaļa jebkurā uzņēmējdarbības jomā;
  • vizītkartes lielākoties tiek izgatavotas standarta izmērā, bet to dizainam un noformējumam nav robežu;
  • vizītkarte veido pirmo iespaidu par Jūsu uzņēmumu – nenovērtējiet to par zemu;
  • vizītkaršu izgatavošanai iespējamas vairākas tehnoloģijas;
  • vizītkartes druka – mēdz izgatavot gan no baltiem kartoniem, gan no dizaina papīriem ar dažādiem efektiem.

  Vizītkartes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.