Mobile nav

Aploksnes

Aploksnes un aplokšņu apdruka

Aploksnes ir iepakojums (pārsvarā papīra), kas ir paredzēts dažāda veida plakanas korespondences (līgumi, rēķini, apsveikuma kartiņas u.c.) sūtīšanai. Aploksnes iedalās vairākos veidos, taču galvenie ir divi - standarta aploksnes (ofisa poligrāfijas sastāvdaļa) un dizaina aploksnes.

Sākotnēji bija pieejamas tikai ar roku taisītās aploksnes, kā arī aplokšņu dizains, izmantotais papīrs un izskats bija pilnīgi savādāks nekā mūsdienās. Kādreiz izgudrotajām trīsstūrveida (aizmugurējā daļa) aploksnēm visas četras daļas saiet kopā, lai aploksni varētu aiztaisīt ar vienu vienīgu vaska zīmogu. Mūsdienās tas arī ir iespējams, taču tas vairs ir tikai kā dizaina elements, odziņa.

Kaut arī mūsdienās viss tiek digitalizēts, vēl joprojām liela nozīme ir sūtītajai korespondencei. Lai arī ko cilvēki teiktu, saņemt fizisku, nevis digitālu vēstuli, vienmēr ir patīkamāk.

Hromets poligrāfijā izstrādātās un saražotās aploksnes:

  • ietaupa Jūsu līdzekļus, nekā apdrukājot aploksnes uz biroja tehnikas, jo tipogrāfiski tas ir izdarāms daudz lētāk;
  • attēlo precīzas krāsas, jo pārsvarā lietojam rūpnieciski jauktos pantoņus;
  • atstāj teicamu iespaidu par Jūsu uzņēmumu, jo par aplokšņu dizaina izveidi rūpējas mākslinieku un maketētāju komanda ar daudzu gadu pieredzi;
  • patīkami pārsteidz Jūsu klientus, jo izmantojam visdažādākos papīrus, aplokšņu formas un apdrukas tehnoloģijas.
  • nav ierobežotas, jo piedāvājam izgatavot arī nestandarta formas, konstrukcijas un izmēra aploksnes no dažādiem materiāliem.

Aploksnes – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu Serviss.