Aploksnes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Aplokšņu apdruka – atsauksmes

  ALEJAS PROJEKTI
  ALEJAS PROJEKTI

  (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2014. gada decembra, pārsvarā pasūtot lietas gada nogalei, Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, sienas un galda kalendārus, (..) arī aploksnes un roll-up baneri. Ļoti apmierina projektu vadītājas attieksme, pretimnākšana un profesionalitāte (..) vienmēr tiek ievēroti izpildes termiņi un nav jāuztraucas, ka kaut kas noies greizi vai nepaspēs laikā.

  biroja vadītāja L. Lejāne-Zemeža

  Limbažu novada dome
  Limbažu novada dome

  (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sākām strādāt 2017. gada oktobrī, pasūtot aploksnes un kalendārus. Esam ļoti apmierināti ar skaisto kalendāru un projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu. Noteikti iesakām Hrometu, ja vēlaties tikt pie gaumīga kalendāra!

  Domes priekšsēdētājs D. Zemmers

  Lieliska dāvana
  Lieliska dāvana

  Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  direktore Zane Borisēviča

  TOLMETS
  TOLMETS

  (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

  valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

  previous arrow
  next arrow

  Aploksnes un aplokšņu apdruka

  Aploksnes ir iepakojums (pārsvarā papīra), kas ir paredzēts dažāda veida plakanas korespondences (līgumi, rēķini, apsveikuma kartiņas u.c.) sūtīšanai. Aploksnes iedalās vairākos veidos, taču galvenie ir divi – standarta aploksnes (ofisa poligrāfijas sastāvdaļa) un dizaina aploksnes.

  Sākotnēji bija pieejamas tikai ar roku taisītās aploksnes, kā arī aplokšņu dizains, izmantotais papīrs un izskats bija pilnīgi savādāks nekā mūsdienās. Kādreiz izgudrotajām trīsstūrveida (aizmugurējā daļa) aploksnēm visas četras daļas saiet kopā, lai aploksni varētu aiztaisīt ar vienu vienīgu vaska zīmogu. Mūsdienās tas arī ir iespējams, taču tas vairs ir tikai kā dizaina elements, odziņa.

  Kaut arī mūsdienās viss tiek digitalizēts, vēl joprojām liela nozīme ir sūtītajai korespondencei. Lai arī ko cilvēki teiktu, saņemt fizisku, nevis digitālu vēstuli, vienmēr ir patīkamāk.

  enivo izstrādātās un saražotās aploksnes:

  • ietaupa Jūsu līdzekļus, nekā apdrukājot aploksnes uz biroja tehnikas, jo tipogrāfiski tas ir izdarāms daudz lētāk;
  • attēlo precīzas krāsas, jo pārsvarā lietojam rūpnieciski jauktos pantoņus;
  • atstāj teicamu iespaidu par Jūsu uzņēmumu, jo par aplokšņu dizaina izveidi rūpējas mākslinieku un maketētāju komanda ar daudzu gadu pieredzi;
  • patīkami pārsteidz Jūsu klientus, jo izmantojam visdažādākos papīrus, aplokšņu formas un apdrukas tehnoloģijas.
  • nav ierobežotas, jo piedāvājam izgatavot arī nestandarta formas, konstrukcijas un izmēra aploksnes no dažādiem materiāliem.

  Aploksnes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.