Dizaina aploksnes


Tevi vēl varētu interesēt:

Aplokšņu apdruka – atsauksmes

ALEJAS PROJEKTI
ALEJAS PROJEKTI

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2014. gada decembra, pārsvarā pasūtot lietas gada nogalei, Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, sienas un galda kalendārus, (..) arī aploksnes un roll-up baneri. Ļoti apmierina projektu vadītājas attieksme, pretimnākšana un profesionalitāte (..) vienmēr tiek ievēroti izpildes termiņi un nav jāuztraucas, ka kaut kas noies greizi vai nepaspēs laikā.

biroja vadītāja L. Lejāne-Zemeža

Limbažu novada dome
Limbažu novada dome

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sākām strādāt 2017. gada oktobrī, pasūtot aploksnes un kalendārus. Esam ļoti apmierināti ar skaisto kalendāru un projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu. Noteikti iesakām Hrometu, ja vēlaties tikt pie gaumīga kalendāra!

Domes priekšsēdētājs D. Zemmers

Lieliska dāvana
Lieliska dāvana

Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

direktore Zane Borisēviča

TOLMETS
TOLMETS

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

previous arrow
next arrow

Dizaina aploksnes – kas tas ir?

Pirmā asociācija, kas rodas, dzirdot par dizaina aploksnēm, ir stends veikalā, kurā tiek pārdots jau sūtīšanai gatavs komplekts – kartiņa + aploksne. Uzņēmumi mēdz arī sūtīt ielūgumus un svarīgākus dokumentus šāda veida aploksnēs (arī dāvanu kartes). Tomēr vairumā gadījumu cilvēki pieņem, ka dizaina aplokšņu personalizācija ar to arī beidzas – ar krāsas izvēli un saņēmēja adreses uzdrukāšanu. Tomēr tā gluži nav, jo tās ir iespējams personalizēt vēl vairāk. (sk. faktus)

Ne vienmēr svarīgākais ir tas, kas ir iekšā aploksnē. Arī pati aploksne dod zināmu šarmu un prestižu, pat ja tajā ir ievietots nieciņš. Mūsdienās, kad vairums saziņas notiek caur e-pastu, ir īpaši patīkami saņemt kaut ko dzīvu, ko var apčamdīt, nolikt uz plaukta vai atvilktnē. Jo īpašāka ir šī saņemtā lieta, jo ilgāk viņa paliks redzeslokā.

Daži fakti par dizaina aploksnēm:

  • dizaina aploksnes tiek izgatavotas no dizaina papīra (papīrs, kurš ražošanas procesā ir padarīts krāsains);
  • vispopulārākais dizaina aplokšņu izmantošanas veids ir kartiņu un dāvanu karšu iepakošana un nosūtīšana adresātam;
  • ja ir vēlme celt uzņēmuma prestižu sadarbības partneru acīs, tad var izmantot dizaina aploksnes, sūtot dažādus svarīgus dokumentus;
  • aploksnes parasti tiek apdrukātas sietspiedē, jo šī tehnoloģija ļauj drukāt uz gandrīz jebkura materiāla. Ne uz visiem dizaina papīriem ir iespējams drukāt standartizēti;
  • dizaina aploksnēm mēdz arī izmantot karstspiedi ar zelta vai sudraba foliju (retāk citas krāsas). Tādā veidā, atkarībā no izmantotā dizaina papīra, ir iespējams panākt savdabīgu efektu vai noformējumu;
  • atkarībā no vēlmēm, ir iespējams izgatavot aploksnes gandrīz no jebkura veida dizaina papīra. Tādā veidā ir iespējams saņemt unikālu rezultātu, jo ne no visiem dizaina papīriem standartā tiek izgatavotas aploksnes.

Dizaina aploksnes – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.