Standarta aploksnes


Saņemiet piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Aplokšņu apdruka – atsauksmes

  ALEJAS PROJEKTI
  ALEJAS PROJEKTI

  (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2014. gada decembra, pārsvarā pasūtot lietas gada nogalei, Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, sienas un galda kalendārus, (..) arī aploksnes un roll-up baneri. Ļoti apmierina projektu vadītājas attieksme, pretimnākšana un profesionalitāte (..) vienmēr tiek ievēroti izpildes termiņi un nav jāuztraucas, ka kaut kas noies greizi vai nepaspēs laikā.

  biroja vadītāja L. Lejāne-Zemeža

  Limbažu novada dome
  Limbažu novada dome

  (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sākām strādāt 2017. gada oktobrī, pasūtot aploksnes un kalendārus. Esam ļoti apmierināti ar skaisto kalendāru un projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu. Noteikti iesakām Hrometu, ja vēlaties tikt pie gaumīga kalendāra!

  Domes priekšsēdētājs D. Zemmers

  Lieliska dāvana
  Lieliska dāvana

  Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  direktore Zane Borisēviča

  TOLMETS
  TOLMETS

  (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

  valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

  previous arrow
  next arrow

  Standarta aploksnes – kas tas ir?

  Mūsdienās neviena uzņēmuma darbība nav iedomājama bez sūtītās korespondences. Neatkarīgi no tā, kāda veida dokumenti (līgumi, pavadzīmes, rēķini, grāmatvedības dokumenti, ielūgumi u.c.) tiek sūtīti, vairumā gadījumu uzņēmuma vadība uzskata, ka ir svarīgi, ka tie tiek ievietoti aploksnēs, kuras ir izgatavotas un personalizētas konkrētam uzņēmumam. Parasti uz aploksnes drukā uzņēmuma logo un kontaktinformāciju, taču mēdz būt aplokšņu varianti, kad tiek veidots unikāls aploksnes dizains no nulles.

  Daļā gadījumu uzņēmumam ir izstrādātas korporatīvās vadlīnijas, pēc kurām vadīties (fonti, attālumi, krāsas, novietojums utt.), veidojot dizainu aploksnēm. Citos gadījumos ir iespējams improvizēt, balstoties uz klienta vēlmēm un iespējām. Tomēr, saņemot personalizētu aploksni, saņēmējam izveidojas iespaids par sūtītāju kā par nopietnu uzņēmumu.

  Daži fakti par standarta aploksnēm:

  • pārsvarā tiek apdrukātas (no vienas vai abām pusēm) jau gatavas aploksnes. Populārākie brendi ir Postfix un Postac;
  • standarta aploksnes ir pieejamas ar un bez lodziņa;
  • standarta aploksnēm ir noteikti starptautiski pieņemtie izmēri (ISO 269), kuri būs vienādi jebkurā pasaules malā, piemēram:
   • C6 (114 x 162 mm) – aploksnes paredzētas A6 izmēra kartiņu sūtīšana;
   • C65 (114 x 229) – aploksnes paredzētas A4 lapu sūtīšana, kura ir salocīta 3 vienādās daļās;
   • C5 (162 x 229) – aploksnes paredzētas A5 lapu sūtīšanai vai A4 lapu sūtīšanai, kura ir salocīta uz pusēm;
   • C4 (229 x 324) – aploksnes paredzētas A4 lapu sūtīšanai, kuras netiek locītas (dažādi līgumi, vairāku lapaspušu dokumenti);
   • E65 (110 x 220) – aploksnes paredzētas A4 lapu sūtīšanai, kura ir salocīta 3 vienādās daļās. Parasti ir ar lodziņu;
   • E5 (156 x 220) – aploksnes paredzētas A5 lapu sūtīšanai vai A4 lapu sūtīšanai, kura ir salocīta uz pusēm. Parasti ir ar lodziņu.
  • aploksnēm ir iespējami divi aizlīmēšanas elementi:
   • līmes josla, kura aktivizējas saskarē ar mitrumu:
   • uzlīmes tipa josla, kura aktivizējas, kad tiek noņemts aizsargslānis (mūsdienās populārākais variants).

  Standarta aploksnes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.