Blociņi un līmlapiņas


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Blociņu, līmlapiņu izgatavošana – atsauksmes

  OVI
  OVI

  Ar SIA “enivo” sākām strādāt 2014. gada beigās, pasūtot pierakstu blociņus. Ar sadarbību esam apmierināti, noteikti turpināsim sūtīt vēl.

  valdes priekšsēdētājs V. Oderovs

  INTRA
  INTRA

  (..) Ar SIA “enivo” strādājam kopš 2017. gada novembra, pasūtot (..) pildspalvas, kalendārus, blociņus, konfektes, dāvanu maisiņus un koka kastītes ar individuālo dizainu. Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Esam ļoti apmierināti ar unikālo kalendāru kvalitātes un izpildījuma ziņā, kā arī ar projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu.

  valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

  A. Ābeles inženieru birojs
  A. Ābeles inženieru birojs

  Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2017. gada maija. Sadarbību sākām ar uzņēmuma logo pārveidi, turpinājām ar dažādu drukāto materiālu (blociņi, uzlīmes, vizītkartes) pasūtīšanu. Ļoti patīk projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Iesakām SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri – garantēti inovatīvi risinājumi un 100% kvalitāte!

  valdes loceklis Armands Ābele

  Avalon Hotel
  Avalon Hotel

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2013. gada aprīļa, pasūtot konferenču pierakstu lapas un blociņus. (..) esam ļoti apmierināti gan dizaina un maketa ziņā, gan tehniskajā izpildījumā. Vienmēr saņemam profesionālu attieksmi un atsaucību no projektu vadītājiem. Droši varam ieteikt SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā.

  valdes locekle Kamilla Svirska

  Deloitte Latvia
  Deloitte Latvia

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2017. gada aprīļa, pasūtot (..) – blociņus, mapes, skrejlapas, roll-up utt. Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz “enivo”. Ļoti patīk projektu vadītāju attieksme un pretimnākšana – cilvēciskais faktors ir ļoti svarīgs.

  biznesa attīstības vadītāja Polina Nazarova

  SLO LATVIA
  SLO LATVIA

  (..) Jau pēc pirmās tikšanās palika pats labākais iespaids par uzņēmuma darbinieku profesionalitāti, ieinteresētību un izpratni par mūsu biznesa specifiku. Arī reklāmas materiālos (piezīmju blociņus, brošūras, pildspalvas) (..) nav likuši vilties, un varu būt droša, ka ja gadītos kas neparedzēts, SIA “enivo” izdomātu labāko variantu, kā problēmu risināt. (..) komunikācija vienmēr ir viegla un patīkama. SIA “enivo” ir uzņēmums, pie kura vēršoties pasūtītājs var būt drošs, ka tiks pie labākā risinājuma, kvalitātes un attieksmes.

  tirdzniecības un mārketinga koordinatore Katrīna Gončarova

  previous arrow
  next arrow

  Blociņi – kas tas ir?

  Blociņi, klades, burtnīcas, līmlapiņas – visi šie produkti ir domāti dažāda veida informācijas fiksēšanai un nodošanai tālāk. Vienam šī informācija var likties pilnīgākās muļķības un nevajadzīga, citam atkal ļoti svarīga.

  Informācijas mūsdienās ir ļoti daudz, bieži vien pat pārāk. Tāpēc ir jāspēj tajā orientēties un paņemt tikai sev aktuālo. Un kas gan var būt labāks informācijas fiksēšanai kā blociņi un līmlapiņas. Mūsu klienti ir iecienījuši trīs veidu blociņus, no kuriem katram ir savas funkcijas un priekšrocības, bet galvenajos vilcienos varētu raksturot šādi:

  • līmētie blociņi – piemēroti dažāda veida informācijas fiksēšanai, sākot ar ne tik svarīgu un beidzot ar ļoti nozīmīgu. Bieži vien līmētie blociņi tiek izmantoti dažāda veida sapulcēs un kā dāvanas klientiem un sadarbības partneriem;
  • blociņi ar spirāli – vairāk piemēroti svarīgas informācijas pierakstīšanai, jo blociņu iesējums ar spirāli nodrošina ilgāku lietošanas laiku. Tomēr, ja nepieciešams, ir iespējams izmantot blociņus arī ikdienas pierakstiem, jo katru blociņa lapu ir iespējams izplēst individuāli;
  • līmlapiņas – īpaši piemērotas svarīgas informācijas ātrai nodošanai, neatkarīgi, vai tas ir atgādinājums sev, kolēģim vai daļa no plānošanas.

  enivo izstrādātie un saražotie piezīmju un līmlapiņu blociņi:

  • blociņi veiksmīgāk Jūs reklamē, jo dizainu izstrādā mākslinieki un maketētāji ar daudzu gadu pieredzi;
  • blociņi piemēroti tieši Jūsu situācijai, jo piedāvājam izgatavot patvaļīgu gan izmēru, gan lapu skaitu blociņā;
  • blociņi neizjūk un nelūzt pušu, jo izmantojam speciālu elastīgo līmi.
  • blociņi un līmlapiņas palīdzēs Jūsu klientiem atcerēties par Jums, jo līmlapiņas ikdienā izmanto gandrīz katrs cilvēks;
  • līmlapiņu blociņi palīdzēs Jums organizēt darbus, jo izmantotais līmes slānis ir pietiekami noturīgs, lai lapiņas pašas nekristu zemē un nepazustu;
  • līmlapiņu blociņi palīdzēs Jums atšķirties no citiem, jo līmlapiņas tiks izgatavotas, balstoties uz Jūsu vēlmēm un vajadzībām, piemeklējot piemērotāko risinājuma variantu.

  Blociņi un līmlapiņas – kā tos saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.