reklāmas suvenīri

 • Personalizēsim jebkāda veida reklāmas suvenīrus.
 • Nepieciešams arī dizains un makets? Izstrādāsim gaumīgu, tehniski precīzu un Tava uzņēmuma vadlīnijām atbilstošu reklāmas suvenīra dizainu.
 • Ir vēlmes attiecībā uz reklāmas suvenīriem vai ko citu, bet grūti tās aprakstīt? enivo konsultanti Tev palīdzēs.
SAZINĀTIES

reklāmas suvenīri uzņēmumiem

reklāmas suvenīri – kas tas ir?

To dažādība nav izmērāma, jo katrs uzņēmums vēlas ko unikālu, atšķirīgu no citiem. Pieprasījums rada piedāvājumu, tāpēc arī šobrīd tirgū esošo reklāmas suvenīru dažādība un unikalitāte ir milzīga. Tāpat neizpaliek arī individuālie risinājumi, kuri tiek izgatavoti tieši pēc pasūtījuma, neiekļaujoties standartos.

Lai arī reklāmas suvenīru dažādība ir liela, viens uzņēmums nevar pārzināt visas nianses visiem produktiem. Parasti uzņēmumi pārpērk jau gatavus priekšmetus un tos individualizē – gravē vai apdrukā. Mēs rīkojamies līdzīgi, taču strādājam tikai ar kvalitatīvākajiem piegādātājiem konkrētajiem reklāmas suvenīru veidiem.

pildspalvas

Lai arī pildspalvas ir nepieciešamas vienmēr un visur, tās vairs neklasificējas kā poligrāfijas izstrādājums, bet gan kā reklāmas suvenīrs. enivo to saprot un arī klientus informē, ka pildspalvu izgatavošana un apdruka nav mūsu standarta piedāvājumā, tāpēc šo produktu mēs aktīvi piedāvājam tikai esošajiem klientiem. Tā ir viena no enivo servisa priekšrocībām jeb odziņām. Nedaudz par enivo piedāvātajām pildspalvām:

 • piedāvājam tikai labākos tirgū pieejamos ražotāju modeļus
 • metāla pildspalvas var pasūtīt jau no 100 gab., plastmasas, no 500 gab. (tad veidojas laba cena par vienu pildspalvu)
 • metāla pildspalvām iesakām izmantot gravēšanu, jo drukas noturība ir diezgan vāja
 • metāla pildspalvām ar gravējumu ir iespējams kombinēt krāsas, nemainoties pildspalvu cena. Ar nosacījumu, ka gravējums uz dažādas krāsas pildspalvām ir identisks

kakla lentas

Individuāli apdrukātas kakla lentas ir efektīvs veids kā reklamēt savu zīmolu un atšķirt sava uzņēmuma izstādes dalībniekus no citiem. Tāpat arī kakla lentas bieži izdala izstāžu dalībniekiem, tās diferencējot pēc krāsām (dalībnieka svarīguma). Pareizi rīkojoties, kakla lentas var būt efektīvs mārketinga rīks.

Ir pieejams plašs auduma materiālu, stiprinājumu un krāsu sortiments, kas ļauj izveidot tieši Tavam uzņēmumam unikālu kakla lentas dizainu par pieņemamu cenu. 

Svarīgi – audums, ko izmanto apdrukai, ir baltā krāsā. Ja Tev ir nepieciešama lenta konkrētā krāsā, mēs šo materiālu vienkārši ietonējam. Šādām lentām iespējama tikai pilnkrāsu apdruka, nav tādu speckrāsu kā zelts, sudrabs vai pantoņi. Tāpat, veidojot dizainu uz tumša fona, līniju biezumam jābūt vismaz 1 mm, lai tās neaizplūstu ciet, par cik tinte iesūcas audumā. Drukai iespējama nobīde līdz 2 mm, tāpēc nav ieteicams dizainā likt svarīgu informāciju pie pašām kakla lentas malām.

enivo populārāko kakla lentu piedāvājums:

 • platums 10, 15, 20 vai 25 mm
 • sublimācijas druka poliestera audumā
 • vairāki āķu, sprādžu un citu stiprinājumu varianti
 • pieejami dažādi bedžu turētāji veidi

USB zibatmiņas

Ar uzņēmuma simboliku apdrukātas zibatmiņas ir ideāli piemērotas mārketinga materiālu, prezentāciju vai citu noderīgu datu izplatīšanai potenciālajiem klientiem un pasākuma apmeklētājiem. Atkarībā no reklāmas materiālu daudzuma, to cena var būt mazāka, nekā maksā visus šos materiālus nodrukāt. Protams, ir virkne materiālu, kas tehniski nav nodrukājami (video, audio, programmatūra u.tml.) vai ir konfidenciāli (dati, rasējumi, shēmas u.tml.). USB zibatmiņas arī pēc tam klienti turpina lietot ikdienā.

Atkarībā no funkcionalitātes, enivo piedāvā USB zibatmiņu modeļus no dažādiem materiāliem (metāla, koka, plastmasas, gumijas) un ar dažādu atmiņu un datu pārraides ātrumu.

galdauti

Reklāmas galdauts ir lielisks noformējums izstādēm un semināriem. Tos iespējams apdrukāt ar jebkādu dizainu, jo tos šujam no nulles. Šāds galdauts paver neierobežotas radošās idejas. enivo galdauti:

 • tiek izgatavoti no 100% poliestera, tāpēc var tikti pilnībā apdrukāti. Izmantojam sublimācijas drukas veidu, kas iesūcas materiālā un saglabā to mīkstu
 • ir mazgājami 30 grādu temperatūrā, izmantojot veļas mīkstinātājus un gludināmi vidējā temperatūrā
 • var tikt izgatavoti jebkādā izmērā un proporcijā (maksimālais platums galdautam, lai tas būtu bez šuvēm, ir ~ 2,8 m. Garums var būt neierobežots)

saldumi

Klienti nav aktīvi? Grūtāk pārdot produkciju? Kurkst vēders? Viens no risinājumiem – personalizēti reklāmas saldumi:

 • konfekte “Gotiņa” – pilnīgi dabisks, Latvijā ražots saldums bez dažādām pārtikas piedevām. Katra konfekte tiek ietīta ar rokām un tikko gatavotas tās ir ļoti mīkstas un staipīgas. Viena pasūtīja ietvaros (6+ kg) var būt vairāki etiķešu dizaini
 • ledenes – pieejami ļoti daudzi veidi un garšas, bet minimālais pasūtījums ir 25 kg. Ir zināmi ierobežojumi attiecībā uz etiķešu dizainu – tiek drukātas tikai konkrētas krāsas/pantoņi bez krāsu pārejām, kā arī nav ieteicams drukāt fonu, jo kausējuma vietās tas iet nost
 • šokolādes – pieejami daudz varianti un vairākas garšas (baltā, tumšā, piena). Veidojot dizainu jāņem vērā, ka folija, kurā ir ietīta šokolāde, krāso etiķetes papīru. Tas ir jāparedz dizainā vai jāizmanto sudraba folija, kas atstāj vismazākos nospiedumus.

Ir pieejama arī virkne citu reklāmas saldumu – cepumi, dražejas, personalizējamas karameles, saldumu komplektu iepakojumi, šokolādes konfektes – taču šie 3 reklāmas saldumi ir vispopulārākie.

krūžu un glāžu paliktņi

Tā ir ļoti efektīva un interesanta dāvana, jo visi cilvēki katru dienu lieto šķidrumu, lai tas būtu tēja, kafija, ūdens vai kas cits. Vairums cilvēku neliek dzērienu traukus tieši uz galda virsmas, jo tādā veidā riskē to neatgriezeniski sabojāt vai sasmērēt. Tāpēc tiek lietoti dažāda veida paliktņi. Atkarībā no paliktņa dizaina un formas, ir iespējams veiksmīgāk nodot savu vēstījumu saņēmējam, jo tie tiek regulāri un ilgstoši lietoti.

enivo piedāvā:

 • klasiskos paliktņus no alus kartona, kas labi uzsūc mitrumu
 • beicētus koka paliktņus, kas ir ekoloģiski
 • dabīgos korķa paliktņus
 • silikona paliktņus, kas iztur līdz par 200 grādu temperatūru
 • kombinētos paliktņus, kuri salīmēti kopā no dažādiem materiāliem – kartons, apdrukāts un laminēts papīrs un dažreiz arī korķis

satīna lentas

Šī reklāmas suvenīra labākā īpašība ir tā universālā daba – lentas var izmantot gan produkta iesaiņošanai, gan dāvanu iepakojumam, gan kā akcentu pat dokumentu iesiešanā! Vienā rullī parasti ir 50 vai 100 metri satīna lentas, ko varēsi ērti izmantot produkcijas vai dāvanu iesaiņošanai.

Par enivo satīna lentām:

 • lentas tiek apdrukātas pilnkrāsu sublimācijas drukā, tāpēc nav pieejamas tādas speckrāsas kā zelts, sudrabs un pantoņi
 • materiāls ir diezgan plāns, puscaurspīdīgs, tāpēc logo iesakām drukāt tikai vienā pusē, otru pusi ietonējot vai atstājot baltu
 • drukai iespējama nobīde līdz 2 mm, tāpēc nav ieteicams dizainā likt svarīgu informāciju pie pašām lentas malām
 • pieejamie platumi – 10, 15, 20, 25 mm

reklāmas suvenīru izgatavošana un apdruka pie enivo

enivo ir regulāra pieredze dažādu specializēto reklāmas suvenīru dizaina un drukas projektu realizācijā jau kopš 2007. gada. Ko tas nozīmē Tev: 

 • pārdomāts dizains – Tavu reklāmas suvenīru dizaina un maketa izstrādi veiks profesionāli dizaineri un maketētāji ar daudzu gadu pieredzi
 • personīgs projektu vadītājs – katrs Tavs reklāmas suvenīru projekts tiks veiksmīgi realizēts
 • kvalitāte – ieteiksim Tavai vajadzībai tikai piemērotākos reklāmas suvenīrus un apdrukas tehnoloģijas
 • daudzveidība – Tev ir pieejams plašs reklāmas suvenīru materiālu, drukas un pēcapstrādes tehnoloģiju piedāvājums
 • izdevīgums – piemeklēsim reklāmas suvenīru jebkuram budžetam
 • efektivitāte – daļu reklāmas suvenīru iespējams saražot dažu nedēļu (nevis mēneša) laikā, citus pat pāris dienās
 • individuāla pieeja – Tev būs pieejami ne tikai enivo klientu pieprasītākie suvenīri, bet viss plašais reklāmas suvenīru piedāvājums
 • organizētība – nekad nedzēšam ārā failus. Tu vienmēr varēsi ērti veikt jaunu reklāmas suvenīru pasūtījumu, jo spēsim to ātri saskaņot un apstiprināt
 • bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā līdz pašām durvīm.

Tevi vēl varētu interesēt

klientu atsauksmes

Skatīt pilnas atsauksmes

pirms dodies ciemos – sazinies!

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija (ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992,
+371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija
(ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992, +371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

raksti mums

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.